Gmina Stary Dzików przygotowuje "Strategię Rozwoju Gminy w latach 2021-2030"

Urząd Gminy w Starym Dzikowie fot. wikipedia.org
Urząd Gminy w Starym Dzikowie fot. wikipedia.org

Urząd Gminy w Starym Dzikowie fot. wikipedia.org

Gmina Stary Dzików przystąpiła do opracowywania "Strategii Rozwoju Gminy w latach 2021-2030". Jest to dokument określający kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. W związku z powyższym, urzędnicy ze Starego Dzikowa proszą mieszkańców o uzupełnianie ankiety.

Strategia rozwoju gminy jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy i jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru.

Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców Gminy Stary Dzików! – podkreśla Urząd Gminy Stary Dzików

W związku z powyższym urzędnicy proszą mieszkańców gminy Stary Dzików o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla tamtejszej gminy.

Szczegóły dotyczące ankiety znajdziecie na stronie Urzędu Gminy Stary Dzików.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.