Uwaga! Utrudnienia w związku z budową obwodnicy Narola


Od poniedziałku do środy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku budową obwodnicy Narola.

Jak informuje Grzegorz Dominik burmistrz Narola od dnia 15.03.2021 (poniedziałek) do 17.03.2021 r. (środa) wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku budową obwodnicy Narola na następujących odcinkach dróg gminnych:

– od drogi wojewódzkiej nr 865 (obok stacja paliw bp) do miejscowości Lipie będzie budowany przepust pod drogą gminna – planowany termin robót 15-16.03.2021 r., w okresie wykonywania robót droga będzie nieprzejezdna.

– w Narolu od ul. Partyzantów do ul. Armii Krajowej na odcinku biegnącym przez las będzie budowany przepust pod drogą gminną – planowany termin robót 16-17.03.2021 r., w okresie wykonywania robót droga będzie nieprzejezdna.

Generalny Wykonawca Robót STRABAG sp. z o.o. dokona stosownego oznakowania o ograniczeniach w ruchu drogowym na ww. odcinkach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AntyPiS
-3 # AntyPiS 2021-03-15 11:22
Czyżby remont był nieplanowany, ze mieszkańcom nie daliście znać wcześniej. Choćby nawet wczoraj na ostatnią chwilę. Już nawet po szczycie komunikacyjnym porannym jest. Dalej o 2 dni za późno podajecie, ale za to propagandę PiS podajecie Już po paru godzinach maksymalnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wacław
+4 # Wacław 2021-03-15 13:19
Co zrobić, kiedy trzeba dług za pracę spłacać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jano
+6 # Jano 2021-03-15 15:30
Szczyt komunikacyjny w Narolu. Niesamowite :) Po za tym wiadomość o utrudnieniach widziałem już w piątek. Zresztą to widać przecież że pracę trwają, jeszcze mają dzwonić do jaśnie pana z wiadomością?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-2 # AntyPiS 2021-03-15 16:44
,,Szczyt komunikacyjny" w Narolu. Mogłem dodać cudzysłowiu. Najwiecej aut z rana jeździ bonludziendonor acy jeżdżą. Takie portale informacyjne jak zlubaczowa powinna o tym informować z wyprzedzeniem bo nie każdy w Narolu mieszka, ale przez Narol może np. rano w poniedziałek pojechać i wpaść na remont. Chodzi mi o to, ze nasze lokalne informacje są podawane po długim czasie a związane z PiS zaraz się pojawiają. Zwłaszcza te propagandowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Romek
-3 # Romek 2021-03-15 17:49
AntyPis ty sie udaj do lekarza od głowy.Tyle fobi w Tobie.Razi Cie że Dobry G
ospodarz wreszcie robi coś dla ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+6 # zorientowany 2021-03-15 20:30
tobie już nawet lekarz nie pomoze,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2021-03-15 22:44
Cytuję Romek:
AntyPis ty sie udaj do lekarza od głowy.Tyle fobi w Tobie.Razi Cie że Dobry G
ospodarz wreszcie robi coś dla ludzi.


Panie Romku. Była krótka przerwa w pracy i nie było czasu skontrolować tekstu czy dobrze napisany a na telefonie różne wygibasy słowne powstają ;) Miało być, że ludzie rano jeżdżą do rządy i jest wtedy najwięcej samochodów. Że PiS źle rządzi i udaje, ze dobrze to jest fobia? Nie robią Nas jak małe dzieci za czekoladę i się cieszą, że ktoś w to wierzy. A co do Pana Dominika to już zostawiam ocenę mieszkańcom Narola bo słyszałem opinie od bardzo negatywne i bardzo pozytywne a prawda i tak po środku leży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
-2 # Mieszkaniec 2021-03-16 06:53
Informacja była wczesniej na stronie gminnej Narola.....czy może uważasz AntyPis że burmistrz powinien chodzić od domu do domu i informować..... ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2021-03-16 10:25
Cytuję Mieszkaniec:
Informacja była wczesniej na stronie gminnej Narola.....czy może uważasz AntyPis że burmistrz powinien chodzić od domu do domu i informować.......


Odbiegamy trochę od tematu, który chciałem poruszyć. Skoro piszesz, że ta informacja była wcześniej to dlaczego ten portal, który ma większe zasięgi od strony Gminy Narol i uważa siebie za lokalny nie dał zaraz znać tylko po paru dniach bo z tego co rozumiem dali info na gminie w piątek. I tak cały weekend wisiało. Skoro prowadzi się taki portal lokalny to sprawa powinna zostać podana w piątek albo nawet na weekendzie. Pojawiła się de facto już po fakcie kiedy już pół dniówki robotnicy przerobili. Wskazuję cały czas jak PiS rzuci propagandą to w mig tutaj mamy podaną informację. A jak jakieś sprawy lokalne np. utrudnienie na drodze jak przejazd czy ten remont są ogłaszane z dużym opóźnieniem. Artykuły związane z PiS są max po paru godzinach. A o takim przejeździe dopiero po dwóch dniach i to kto wie czy jeszcze nie po komentarzach forumowiczów, którzy na to wskazywali, ze nie ma o tym informacji a warto o tym napisać bo zmieniła się organizacja ruchu i przejazd kolejowy zrobił się bardziej niebezpieczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Paweł
+7 # Paweł 2021-03-15 19:41
Pytam się co dalej z drogą Lubaczów Horyniec bo mój wcześniejszy komentarz zaginal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+7 # Dmw 2021-03-15 20:01
Jak to co? nic ! byl czas przywyknac przecie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2021-03-15 23:43
Niesamowite ile inwestycji jest realizowane przez ostatnie pięć lat a to tylko pięć lat Jak wiele można zrobić jak się tylko jak to taka mądra pani powiedziała cyt ,, wystarczy tylko nie kraść"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2021-03-16 10:49
Cytuję polak2010:
Niesamowite ile inwestycji jest realizowane przez ostatnie pięć lat a to tylko pięć lat Jak wiele można zrobić jak się tylko jak to taka mądra pani powiedziała cyt ,, wystarczy tylko nie kraść"


No to sprawdźmy te inwestycje. PiS wybudował trzy razy mniej dróg niż poprzednie rządy PO-PSL. Do tego pewna Pani, która została u Nas Panią Poseł na wyborach jedną z głównych obietnic był remont drogi do Jarosławia. I co się po wyborach okazało. Jak byłą Rada Powiatu po wyborach jeszcze przed covidem to sama Pani Poseł powiedziała tylko innymi słowami, że pieniędzy na tę drogę nie ma i w najbliższych latach nie będzie. A Ty polak2010 z Rostowskiego się śmiejesz a Pani Poseł Pamuła powiedziała to wprost to samo to Pan jej już robi owację na stojąco. Zresztą Marszałek Ortyl z PiS-u przyjeżdżając do Lubaczowa potwierdził te słowa, ze nie ma pieniędzy i nie szybko się znajdą. A tak PiS podpisywał populistycznie, ze już za moment będzie droga. A tu co wydmuszka wyborcza. Śmieszy mnie to jak wyznawca PiS powołuje się jeszcze na te słowa, że wystarczy nie kraść. To jest takie pustosłowie jakby złodziej coś ukradł i powiedział, że to jest złe, ale co ukradł to jego. Jak wierzyć w słowa ,,wystarczy nie kraść" po Szumowskim i Sasinie. Gdzie te 140 mln zł. Rozpłynęło się bez wieści. Albo 2 mld na szczucie w TVPiS to prowadzenie ich ,,misji" ogłupiania narodu. Albo nagrody na dzień dobry dla rządu PiS. Szumnie potem mówili, że oddadzą a nie oddali prócz paru przypadków by pokazać, że niby oddają, ale potem Ci jako darowiznę sobie mogli odliczyć od podatku i tak wychodzili na swoje. To nie złodziejstwo to ,,przyznawanie" . Ta ,,mądra Pani" o której piszesz jeszcze miała czelność powiedzieć o nagrodach, że ,,te pieniądze im się należały" i kropka. Jak PiS tak lubi ,,przyznawać" to niech w końcu PiS się przyzna, ze jak tylko może próbuje wzbogacić się kosztem obywateli. Niczym Obajtek, który jest tego najlepszym przykłądem. Gość, który robi takie machloje, ze w więzieniu powinien siedzieć żyje sobie w luksusie i śmieje się Nam Polakom w twarz. Tak cynicznej władzy jak PiS nie było jeszcze w historii Polski. Nawet komuna była lepsza bo do tego nie pchała Boga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-11 # Toja 2021-03-16 13:39
Posłuchaj chłopczyku. Pleciesz i pleciesz jak stara baba. Nudny jesteś i prymitywny. A przy tym czynisz zarzuty, na które nie masz potwierdzenia. Fajnie się anonimowo obrzuca błotem innych? A teraz jest taka maniera - wszystkie głupki huzia na Obajtka.
Komuna ci się podoba? Dziadziuś ubek czy tatuś esbek cię wychował? Czy ty w ogóle masz pojęcie o czym piszesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-03-16 19:25
Cytuję Toja:
Posłuchaj chłopczyku. Pleciesz i pleciesz jak stara baba. Nudny jesteś i prymitywny. A przy tym czynisz zarzuty, na które nie masz potwierdzenia. Fajnie się anonimowo obrzuca błotem innych? A teraz jest taka maniera - wszystkie głupki huzia na Obajtka.
Komuna ci się podoba? Dziadziuś ubek czy tatuś esbek cię wychował? Czy ty w ogóle masz pojęcie o czym piszesz?


Wypraszam sobie jakieś przytyki per ,,chłopczyku". Aha jestem nudny bo PiS krytykuję tak? Cóż poradzę , że jakieś 95% z tego co robią działa na szkodę obywateli, którymi rządzą. Jakbyś czytał forum na bieżąco nie raz odpowiadałem czego piszę pod nickiem a nie imieniem i nazwiskiem. Piszę tak, gdyż w obecnym kraju boję się o swoje życie i prace jeżeli oficjalnie teraz się ujawnię. Taka to Twoja dobra władza, której trzeba się bać, że Cię cynicznie zniszczy tylko dlatego, że jest się przeciwnym ich władzy i idei. Kolejny zarzut o Obajtku. Użyłem jego przykładu bo jest najświeższym i najbardziej znanym ostatnio przykładem ,,mafijnej" działalności PiS gdzie zwykły obywatel byłby już za kratami za takie machloje a PIS broni Obajtka jak największą świętość. A co do jego sprawy to szambo się zbierało na niego i sam sobie je nalewał aż w końcu wybiło. Smród już długo za nim się ciągnął a to co robił nabijając sobie pieniądze to istna recydywa. Co do przykładu komuny użyłem go gdyż był to ustrój represyjny i cieszę się, ze w nim nie miałem okazji żyć, ale mam pojęcie o czym piszę bo interesuję się historią życia codziennego tamtych czasów i jak ludzie tedy żyli. Nikt ode mnie nie był żadnym UB-kiem, wiec proszę nie obrażać mojej rodziny i zająć się swoją. PiS robi swój aparat represji. Dlaczego uważam ich za gorszych od komuny. Bo robią to samo co komuna. Ale nawet ona nie dzieliła tak społeczeństwa, nie napuszczała jednych na drugich w celu osiągnięcia sowich politycznych celów. A co dla mnie najważniejsze nie używała do tego Boga i naszej wiary. I dlatego PiS jest niestety najbardziej destrukcyjną partią dla społeczeństwa bo to społeczeństwo niszczy jak nikt inny. Nawet za komuny nie było tak podzielonego społeczeństwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-3 # Toja 2021-03-17 13:16
No to się nagadałeś. Można wodę spuścić, jak po każdym twoim grafomańskim występie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-03-17 13:44
Cytuję Toja:
No to się nagadałeś. Można wodę spuścić, jak po każdym twoim grafomańskim występie.


Skoro Cię to ruszyło to widać, że moje słowa nie są wcale ,,gówno warte" :D Argumentów brakło? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-11 # Toja 2021-03-16 13:42
Odpuść polak2010, lepiej nic nie pisz. Nawet gdybyś napisał, że słońce dziś świeci to i tak banda tłumoków cię zminusuje. Bo tu jest jedna zasada: walić w PiS z grubej rury, a Ty się biedaku nie stosujesz. Aż dziw że admin który tuli i pieści tych wszystkich antypisów jeszcze Cię nie zbanował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wacław
+13 # Wacław 2021-03-16 14:16
Trudno w obecnej sytuacji nie walić w PiS, skoro każdy człowiek z IQ > 4 jest w stanie przejrzeć na oczy i dostrzec, że gospodarka leży, inwestycje leżą, inflacja galopuje szybciej, niż Glapiński kręci głową. Trudno już to ukryć.

Niestety, każdy PiSowiec, który "zyskał" zawodowo, finansowo lub obyczajowo na tzw. "dobrej zmianie" będzie bronił tego koryta, choćby im srali na twarz to sekciarz PiS będzie mówił, że to pyszna czekolada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+9 # lewak 2021-03-16 15:16
Nie wszystko co robi PiS jest złe, jak może uważają co niektórzy komentatorzy, ale też nie wszystko jest dobre, jak uważa polak2010, więc jak go nie minusować jak on pisze same peany na cześć rządzących, jakby w TVP pracował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-03-16 19:37
Cytuję Toja:
Odpuść polak2010, lepiej nic nie pisz. Nawet gdybyś napisał, że słońce dziś świeci to i tak banda tłumoków cię zminusuje. Bo tu jest jedna zasada: walić w PiS z grubej rury, a Ty się biedaku nie stosujesz. Aż dziw że admin który tuli i pieści tych wszystkich antypisów jeszcze Cię nie zbanował.


polak2010 dorobił się już tutaj takie renomy i to jego wina, ze tyle minusuów dostaje. Zanim zacząłem tutaj działać było kompletnie odwrotnie. Ile jak minusów dostałem od Twoich kolegów Panie Toja. I potem jak wszedł polak2010 i zaczął pisać te brednie o koturnach i gorsetach to nagle się wszystko zmieniło. Bo to było po prostu głupie i nikt nie chciał pochwalać tych słów. Teraz jak widzę to każdy komentarz to jak rodem wyjęty z propagandy PiS. Było tutaj wiele akcji jak polaka2010 kiedy złapałem go na gorącym uczynku minusowania postów przeciw PiS oraz plusowania swoich. Czy tak ma wyglądać dyskusja jak ktoś nie potrafi pokonać argumentami drugiej strony? DLa mnie właśnie takie akcje minusowania to chamstwo, które przeczy normalnej dyskusji. A polak2010 nie ma co się o Admina bać. Nie bez kozery pod jednym z komentarzy zostały usunięte wszystkie komentarze konstruktywnej krytyki PiS a został hejterski komentarz polak2010 od którego zresztą zaczęła się dyskusja nie na temat artykułu i dopiero po naciskach i ten został usunięty. Nikt mnie tutaj nie ,,pieści". Już dobrych parę razy mój komentarz był usuwany tylko z powodu, że był krytyczny wobec PiS. Z początku częściej bo nie byłem jeszcze przyznam nieskromnie tyle znany, ale im bardziej moje komentarze stały się ,,widoczniejsze " tym bardziej brak ich zauważyliby czytelnicy forum. I nie ma to nic wspólnego z jakimś ,,pieszczeniem" .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tvpis
+6 # tvpis 2021-03-16 06:17
PRZEKAZ DNIA . NIE MUSOWO KRAŚĆ
Obajtek z Pcimia prezesem Orlenu. Jego ksiegowa z Pcimia prezesem Lotosu. Oprócz tego 3 osoby z Rady Nadzorczej Orlenu z Pcimia. Co za zaraza nas obsiadła?!!! Miala być rodzina na swoim, a jest tylko rodzina z Pcimia na swoim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tvpis
+7 # tvpis 2021-03-16 06:26
Niesamowite ile inwestycji drogowych jest realizowane przez ostatnie pięć lat a to tylko pięć lat Remonty dróg Narol-Jaroslaw, Lubaczów-Horyni ec, Cieszanów-Tarno gród, Oleszyce-Sienia wa. Jak wiele można zrobić jak się tylko jak to taka mądra pani powiedziała cyt ,, wystarczy tylko nie kraść", wyjeżdżając na ciepłą posadkę do Brukseli. Po tych wertepach "+" coraz bliżej do świetlanej przyszłości (przecież jesteśmy w tym najlepsi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tvpis
+7 # tvpis 2021-03-16 06:26
Niesamowite ile inwestycji drogowych jest realizowane przez ostatnie pięć lat a to tylko pięć lat Remonty dróg Narol-Jaroslaw, Lubaczów-Horyni ec, Cieszanów-Tarno gród, Oleszyce-Sienia wa. Jak wiele można zrobić jak się tylko jak to taka mądra pani powiedziała cyt ,, wystarczy tylko nie kraść", wyjeżdżając na ciepłą posadkę do Brukseli. Po tych wertepach "+" coraz bliżej do świetlanej przyszłości (przecież jesteśmy w tym najlepsi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wacław
+14 # Wacław 2021-03-16 10:22
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |