Wracają porody rodzinne


Dobra wiadomość dla kobiet w ciąży i rodzin pań, spodziewających się dziecka. Od 1 marca w lubaczowskim szpitalu będą możliwe porody rodzinne. Trzeba będzie tylko wykonać test na koronawirusa.

W październiku w związku z zwiększonym reżimem sanitarnym Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie wstrzymał porody rodzinne. Na szczęście po kilku miesiącach to się zmienia. Jak informuje Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego SPZOZ w Lubaczowie lek. med. Mariusz Lesiczka od 1 marca zostają przywrócone porody rodzinne.

Zgodnie z przekazaną informacją, w porodzie będzie można uczestniczyć tylko po wykonaniu testu na koronawirusa. Badania trzeba będzie zrobić na własny koszt w dniu przyjęcia do szpitala.

Źródlo: szpital.lubaczowski.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-16 # polak2010 2021-03-01 17:30
1 marca to też dzień pamięci o żołnierzach niezłomnych.
Można by napisać parę słów o Polskich Bohaterach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+14 # AntyPiS 2021-03-01 18:48
Pomijając ,,Burego" i ,,Ognia" którzy nie są bohaterami tylko bandytami to rzeczywiście można było o tym wspomnieć bo i u Nas byli Żołniere Wyklęci. Boli tylko kilka faktów. Po pierwsze ze wspomnianej dwójki wojskowych robię z nich ,,twarzy" Żołnierzy Wyklętych a to im chluby nie przynosi kiedy foruje się na nie osoby, które dopuściły się mówiąc krótko ludobójstwa. Drugi fakt to organizowanie marszów czczących ,,Burego" niedaleko miejsc gdzie pacyfikował wsie. To tak jakby teraz wielbiciele Hitlera zrobili sobie marsz pochwalajacy Holocaust. Ostatnim faktem jest to jak politycznie PiS wykorzystuje sprawę Żołnierzy Wyklętych. Cały czas tylko oni i nikt więcej. A co z żołnierzami II WŚ. Jakoś za PiS nie widzę, zeby czczoono ich na równi z Żołnierzami Wyklętymi. A może Żołnierzy I WŚ, którzy również ponieśli bohaterską śmierć o Polskę. Pamiętajmy na równi o wszystkich ofiarach i żołnierzach wojen a nie tylko robimy politykę na jednej grupie bohaterskich żołnierzy. Cześć i chwała bohaterom. Ale wszystkim a nie tylko tym którzy są wygodni politycznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wacław
+22 # Wacław 2021-03-02 10:27
Cytuję polak2010:
1 marca to też dzień pamięci o żołnierzach niezłomnych.
Można by napisać parę słów o Polskich Bohaterach.

A można by też napisać parę słów o niezłomnym Obajtku, brudnej pale? Czy o PiS źle nie piszemy?

www.youtube.com/.../ - Bolska w pigułce. Ludzie pokroju polaka2010 i nasza nieudolna, pisowska policja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-22 # Toja 2021-03-02 12:05
"brudnej pale"? A kim ty chamie jesteś? Tępą pałą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wacław
+21 # Wacław 2021-03-02 13:51
Cytuję Toja:
"brudnej pale"? A kim ty chamie jesteś? Tępą pałą?

Wybacz, zapomniałem użyć cytatu. To określenie używane przez Prezesa Orlenu o drugim człowieku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+17 # Polak2010@ 2021-03-02 15:16
Cytuję Toja:
"brudnej pale"? A kim ty chamie jesteś? Tępą pałą?

Jeden, drugi piąty i dziesiąty UPADLIŚCIE BARDZO NISKO JUŻ NIŻEJ NIE MOŻNA !!!!
Twoje bóstwo swoich przeciwników nazywało ....chamską hołotą... itp,itd .
Wstyd i hańba !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
antymiękiwszon
+17 # antymiękiwszon 2021-03-02 15:15
Cytuję polak2010:
1 marca to też dzień pamięci o żołnierzach niezłomnych.
Można by napisać parę słów o Polskich Bohaterach.


Jesteś ofiara pękniętej prezerwatywy, artykłl jest o poradach!!!! rodzinnych!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wezzziiirrr
+14 # wezzziiirrr 2021-03-02 11:30
Ceny paliwa mówią same za siebie XD
No ale co by nie mówić ileś tam procent głosowało na nich
Chcieli to teraz mają
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ewa
+2 # ewa 2021-03-03 15:18
do cholery jasnej oczym ta dyskusja tutaj????? pod tymartykułem?? alewidze,ze ci "panowie' DWAJ sa wszedzie!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ewa
+3 # ewa 2021-03-03 15:19
sory :: o czym ta dyskusja:"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tola