Urząd Skarbowy w Lubaczowie po raz kolejny z tytułem „Przyjazny Przedsiębiorcy”


Urząd Skarbowy w Lubaczowie znalazł się w gronie laureatów 18. edycji konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Docenione zostały także oddziały w Rzeszowie i Ustrzykach Dolnych.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, a jego celem jest  promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem. Założeniem akcji jest również lepsze wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorców.

W tegorocznej edycji przedstawiciele biznesu wyróżnili 64 urzędy, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

Wśród nagrodzonych znalazły się trzy urzędy z województwa podkarpackiego: Urząd Skarbowy w Lubaczowie, Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie, Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych.

Partnerskie relacje Krajowej Administracji Skarbowej z przedsiębiorcami

Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński, gratulując laureatom, podkreślił rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej.
 
„Dziękuję za Wasze codzienne zaangażowanie i profesjonalizm. To dzięki Państwu obraz urzędów skarbowych i całej Krajowej Administracji Skarbowej jest zupełnie inny i lepszy niż jeszcze kilka lat temu" – powiedział minister Tadeusz Kościński.
 
Minister podkreślił też znaczenie budowania dobrych relacji administracji skarbowej z biznesem.
 
„Przedsiębiorcy są dla nas kluczowym partnerem. Budujemy partnerskie relacje z biznesem m.in. dzięki cyklicznym spotkaniom „Dialog z Biznesem" czy aplikacji „Głos Podatnika". Naszym celem jest nie tylko zabezpieczenie interesów budżetu państwa, ale również zapewnienie dobrych warunków dla funkcjonowania biznesu w Polsce" – dodał minister.

Ze strony podkarpackiej KAS w spotkaniu wzięli udział: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorz Skowronek a także naczelnicy wyróżnionych urzędów z woj. podkarpackiego: naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie Bogdan Selwa, naczelnik Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych Krzysztof Królicki oraz naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaczowie Witold Półchłopek.

Źródło: podkarpackie.kas.gov.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ciekawy
+7 # Ciekawy 2021-02-23 18:35
Droga Redakcjo, zwracam się z zapytaniem. Dlaczego artykuł o chorej kobiecie został usunięty? Czy z tego powodu, że zrzutka nie jest zweryfikowana?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
karol
+3 # karol 2021-02-23 18:47
CHYBA WAS OCZADZIŁO, JAK ON JEST PRZYJAZNY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+2 # Dmw 2021-02-27 22:19
m.youtube.com/.../

Genialne. Idealne na wybory,bez wzgledu na partie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.