Lubaczów: Udana akcja poboru krwi w MDK

fot. lubaczow.pl
fot. lubaczow.pl

fot. lubaczow.pl

W czwartek (11.02) w Miejskim Domu Kultury, z inicjatywy Klubu HDK „Krwinka” odbyła się akcja poboru krwi. Do oddania tego cennego daru przystąpiło 48 dawców.

Dla potrzebujących krew oddawali nie tylko Honorowi Dawcy, ale także harcerze oraz mieszkańcy Lubaczowa i okolic. W sumie zebrano 21,6 litrów najcenniejszego płynu. - informuje Urząd Miejski w Lubaczowie

Przypomnijmy, że krwi nie da się kupić w żadnym sklepie. Nie można jej też wyprodukować, dlatego tak ważne jest nieustanne promowanie oddawania krwi. 

Miłą niespodziankę dla Dawców przygotowało Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Lubaczów. Dziękując krwiodawcom za włączenie się do akcji, ale także świętując Tłusty Czwartek, przygotowało słodkie pączki.

- Bardzo wszystkim dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach poboru krwi, które organizowane będą w Miejskim Domu Kultury. - mówi Małgorzata Strycharz prezes Klubu HDK „Krwinka”.

HARMONOGRAM POBORU KRWI 2021 r.

8 kwietnia 9:00 - 12:00
10 czerwca 9:00 - 12:00
12 sierpnia 9:00 - 12:00
14 października 9:00 - 12:00
9 grudnia 9:00 - 12:00

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Źródło/zdjęcia: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.