Zbiórka elektrośmieci w gminie Lubaczów


Wójt Gminy Lubaczów informuje, że w dniu 19.11.2020 r. (czwartek) na terenie całej Gminy Lubaczów odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD).

Prosimy o wystawienie w/w sprzętu bezpośrednio przed swoją posesję najpóźniej do godziny 9:00 w dniu 19.11.2020 r. - informuje Wiesław Kapel

Zbiórka ma cel charytatywny i będzie wspierać misje kościoła katolickiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-16 # polak2010 2020-11-16 20:31
O świetny pomysł może lewactwo wyrzucić trochę sprzętu przez który nabywają złych ideologii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-11-16 22:21
Tak rzeczywiście jakby dało się wyrzucić TVPiS na śmietnik historii byłbym wdzięczny. Może jest Pan chętny bo widzę, że ma Pan zaśmiecony tą ideologią z tego medium płynącą nie tylko dom. Polecam Panu oprócz telewizora włączonego na TVPIS, dać także laptop z otwartym ,,wPolityce.pl" a także gazety i czasopisma takie jak ,,Gazeta Polska" i ,,Sieci". Te wszystkie rzeczy powinny trafić na śmietnik historii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-11-16 22:22
Dlaczego? Bo promują kłamstwa i manipulacje umysłów obywateli przez PiS. Dla niektórych jak się okazuje i tak już za późno na ratunek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
W
-10 # W 2020-11-17 10:53
Cóż znaczą te "kłamstwa" przy twoich bzdurnych wypocinach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-11-17 15:14
Panie W to co piszę to są fakty a nie jakieś bzdurne wypociny ;) Proszę o fakty, ze piszę te bzdurne wypociny z Pana strony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+13 # Papież 2020-11-16 22:32
Cytuję polak2010:
O świetny pomysł może lewactwo wyrzucić trochę sprzętu przez który nabywają złych ideologii.

Niezły troll. Aż ciekawość zżera z którego miotu :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+10 # Polak2010@ 2020-11-17 08:22
Cytuję polak2010:
O świetny pomysł może lewactwo wyrzucić trochę sprzętu przez który nabywają złych ideologii.

A wysoko gabarytowe kiedy?????????
Też się już nazbierało!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Do galopu
+4 # Do galopu 2020-11-17 16:29
Cytuję Polak2010@:
Cytuję polak2010:
O świetny pomysł może lewactwo wyrzucić trochę sprzętu przez który nabywają złych ideologii.

A wysoko gabarytowe kiedy?????????
Też się już nazbierało!

To zależy od miejscowości, sprawdź na stronie gminy bo Lisie Jamy i Kurcze 27.11, Opala i Dąbrowa 25.11, Borowa Góra i Karolówka chyba 23.11 ale nie pamiętam dokładnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Do galopu
+3 # Do galopu 2020-11-17 16:30
Hurcze, Opaka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole