Komunikat wójta gminy Lubaczów dotyczący funkcjonowania urzędu

Wiesław Kapel fot. archiwum zlubaczowa.pl
Wiesław Kapel fot. archiwum zlubaczowa.pl

Wiesław Kapel fot. archiwum zlubaczowa.pl

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, wójt gminy Lubaczów informuje, że możliwość załatwiania spraw w Urzędzie  Gminy w dalszym ciągu pozostaje ograniczona tylko do najpilniejszych – niecierpiących zwłoki z bezwzględnym zachowaniem niezbędnych środków ostrożności tj. dezynfekcji rąk oraz zasłanianiem nosa i ust.

Komunikat wójta gminy Lubaczów:

W wyjątkowych sytuacjach Interesanci będą przyjmowani od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 na stanowiskach d/s obsługi mieszkańców, które zostały ulokowane na parterze Urzędu Gminy Lubaczów,

Jednocześnie proszę o  załatwianie spraw urzędowych w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę:

  1. Proszę korzystać z możliwości kontaktu z urzędem drogą elektroniczną (e-mail, platforma ePUAP) lub pocztą tradycyjną. Wszystkie informacje, w tym dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej: Dane kontaktowe do urzędu
  2. W celu załatwienia sprawy urzędowej proszę wcześniej skontaktować się z pracownikiem telefonicznie.
  3. Proszę bezwzględnie przestrzegać umówionych terminów wizyt (proszę zwłaszcza o nieprzychodzenie do urzędu z wyprzedzeniem). Pozwoli to uniknąć kumulowania się większej liczby ludzi w hallu budynku.
  4. Proszę ponownie o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego – zakrywania ust i nosa, dezynfekcji dłoni oraz zachowania dystansu społecznego

Wójt Gminy Lubaczów
Wiesław Kapel

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Jarek
+10 # Jarek 2020-11-06 10:40
No tak, wszystko ślicznie pięknie na papierku i komunikacie Wójta. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna, masa ludzi wciąż pcha sie wręcz do Urzędu. Widziałem to podczas wizyty ws. Rejestracji pojazdu . Ciekawe jak urząd rozwiąże sprawy spisywania liczników od wody , nie wyobrażam sb zeby ludzie chodzili po domach po całej gminie jak co roku i potencjalnie mogliby zarażać ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obiektywnie patrząc
+5 # Obiektywnie patrząc 2020-11-06 15:38
Pandemia wgryza się coraz bardziej czego dowodem absencja trzech pracownic kuchni w szkole podstawowej w Lisich Jamach.Dobrze, że panie udzielające się w Kole Gospodyń Wiejskich zastępują chore.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.