Burmistrz Narola apeluje o pomoc
- Szczegóły
- Kategoria: Inne
- Opublikowano: poniedziałek, 19, październik 2020 22:20
Burmistrz Narola Grzegorz Dominik prosi o pomoc osoby, które są są gotowi wesprzeć Domy Pomocy Społecznej w sytuacji kryzysowej, pełniąc funkcję wolontariusza.
Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju (COVID-19) powoduje, że w najbliższym czasie możemy liczyć się z brakami kadrowymi w Domach Pomocy Społecznej, które zapewniają opiekę osobom chorym, niepełnosprawnym i w podeszłym wieku, a więc wymagającym naszej szczególnej troski. – podkreśla Grzegorz Dominik
Jak informuje burmistrz Narola, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej PUW w Rzeszowie pismem z dnia 9.10.2020 (S-I.6333.226.2020) zwrócił się o podjęcie działań mających na celu pozyskanie osób do pracy w DPS w przypadku wystąpienia eskalacji zakażenia koronawirusem w DPS i braku zabezpieczenia kadry do opieki nad mieszkańcami.
W związku z powyższym zwracam się do tych z Państwa, którzy czują się na siłach dołączyć jako wolontariusze do personelu DPS i wspomóc „dodatkową parą rąk” o zgłaszanie danych kontaktowych tj. imię i nazwisko, nr telefonu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 16 6317086 do dnia 26.10.2020. – apeluje Grzegorz Dominik
Źródło: narol.pl
PRZECZYTAJ TAKŻE:
REKLAMA:
Dodaj komentarz
Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.
Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.
Komentarze
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.