Bezpłatny transport w gminie Narol


Burmistrza Narola wprowadził bezpłatny transport dla mieszkańców gminy Narol. Autobusy będą kursowały pomiędzy miejscowościami tamtejszej gminy.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Eskulap
-25 # Eskulap 2020-09-23 09:39
No i są efekty decyzji Rady Gminy :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fckthepopsl
+23 # Fckthepopsl 2020-09-23 11:30
Rady Gminy? Chyba Pana Burmistrza, radni to chodza do kawiarni na kawkę z ciastkiem co najwyżej zamiast zająć się sprawami gminy oraz mieszkańców
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Heh
+1 # Heh 2020-09-26 19:34
Oj kawa i ciastko to raczej nie jest ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
babcia
+31 # babcia 2020-09-23 10:19
A to Burmistrz Janosik!!! Jemu zabrali, to przeznaczył to dla babć i dziadków bez samochodów, zamiast na podwyżkę diet dla radnych :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Haha
+38 # Haha 2020-09-23 11:55
Radni to niech się zajmą pracą na rzecz gminy
I współpracują z burmistrzem a nie kopia pod nim dołki!!
Niech sami pracuje za darmo dla dobra gminy i mieszkańców!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Heh
+1 # Heh 2020-09-26 19:43
No płaczą i płaczą w tym Narolu, ja to się nawet nie dziwie. Kiedyś było jakoś fajniej :( Imprezki suto zastawiane stoły po jarmarkach, majówkach czy w przy karpiku darmowym, gdzie dzieliło się co i gdzie będzie robione... Kasa z podatków o której wszyscy tak trąbią szła do kieszeni wazeliniarzy, a na wszelkie bolączki mieszkańców nie szukało się sposobu ich rozwiązania, tylko sposobu wytłumaczenia dlaczego "nie". No może za wyjątkiem jednej wsi. O reszczie mówiło się wieśniaki, chołota i prostaki. Teraz koryto z michą przykręcone, imprezek na których panom trzeba było sięisko kłaniać i niemalże w rączki całować się pokończyły. Burmistrz między ludźmi jak równy z równym, to się "wladzy" (bo cóż oni mają za władzę, że sobie drogę do własnego podwórka wyłożą ?) nie podoba bardzo. To piszczą i knują, piją i plują... bo wódka zła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
+21 # Ppp 2020-09-23 12:05
U nas tez by sie zdala'taka komunikacja. Jak ktos z pod Mlodowa ma zapietruszac do szpitala,do miasta ,na ostrowiec czy nawet do tesco? Starsi,nie posiadajacy prawa jazdy. Nawet za te dwa zlote. Niejednokrotnie na piechote trzeba,dobrze po drodze kilka tych laweczek jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmm
+7 # Hmmm 2020-09-23 12:19
Zakaz wejścia do szkół dla wszystkich poza uczniami i pracownikami, ale w autobusie z dziećmi już można jeździć i siedzieć obok dziacka nie zachowując nawet pół metra odstępu :o :D ? Cyrk w tej Polsce .. Jedni przeczą drugim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ogarnij
-9 # Ogarnij 2020-09-23 14:39
Najlepiej oceniać pracę rady , Burmistrza osobom nie wiedzacym co tak naprawdę dzieje się w gminie . Bo z punktu widzenia zwykłego Kowalskiego gmina funkcjonuje prefekt .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
0question
+12 # 0question 2020-09-23 16:57
Radni już nagrodzili :lol: Pana Burmistrza za to ze staną po stronie ludzi! Tak to już jest jest się narusza mafijne powiązania PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bałwany !!!
-1 # bałwany !!! 2020-09-23 17:17
Tylko kompletny kretyn i skończony dureń, nie wie o tym, że nie ma żadnego bezpłatnego transportu. Jeśli którykolwiek z mieszkańców wsiadający do autobusu nie kupi biletu, nie zapłaci za przejazd, to nie oznacza to, że za ten przejazd zapłacili obcokrajowcy, lub kosmici, za wszystko płaci się z naszych podatków. Więc pisanie takich durnot że w gminie Narol jest bezpłatny transport jest bzdurą i kłamstwem, bo czy są sponsorzy, którzy opłacają kierowców, utrzymują autobusy, wykładają pieniądze na zakup paliwa ??? Kto jak nie gmina z naszych podatków płaci za to wszystko ???? Nawet jeśli usłyszę, że za to wszystko płaci państwo, to są to też moje i nas wszystkich pieniądze. O jakim bezpłatnym transporcie mowa ??? Zwyczajnie ręce opadają jak czytam te wypociny żałosne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
0question
+10 # 0question 2020-09-23 17:29
Czyli lepiej będzie jak zamiast na transport dla najuboższych Burmistrz i Gmina przekaże pieniądze na diety dla radnych? :lol: ciekawe :lol: No i jeszcze wszyscy jesteśmy idiotami i bałwanami bo z własnych podatków korzystamy z transportu zbiorowego zorganizowanego przez Burmistrza :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bałwany !!!
-5 # bałwany !!! 2020-09-23 19:05
Cytuję 0question:
Czyli lepiej będzie jak zamiast na transport dla najuboższych Burmistrz i Gmina przekaże pieniądze na diety dla radnych? :lol: ciekawe :lol: No i jeszcze wszyscy jesteśmy idiotami i bałwanami bo z własnych podatków korzystamy z transportu zbiorowego zorganizowanego przez Burmistrza :lol:


Czytaj ze zrozumieniem człowieku, jeśli nie rozumiesz co jest tam napisane, to już wiesz kim jesteś !!! Tyle w temacie i nie dyskutuję z tymi którym zlasowało mózgi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
vvv
+7 # vvv 2020-09-23 19:55
Cytuję bałwany !!!:
Cytuję 0question:
Czyli lepiej będzie jak zamiast na transport dla najuboższych Burmistrz i Gmina przekaże pieniądze na diety dla radnych? :lol: ciekawe :lol: No i jeszcze wszyscy jesteśmy idiotami i bałwanami bo z własnych podatków korzystamy z transportu zbiorowego zorganizowanego przez Burmistrza :lol:


Czytaj ze zrozumieniem człowieku, jeśli nie rozumiesz co jest tam napisane, to już wiesz kim jesteś !!! Tyle w temacie i nie dyskutuję z tymi którym zlasowało mózgi.

To jest właśnie ciemnogrod, burmistrz dał! Kaczyński dal! (pewnie ze swojej kieszeni)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-09-24 14:55
Szanowny panie,,bałwany"
Czyli jest wszystko w porządku że idzie to z naszych podatków bo niby z jakiego funduszu miało by to pochodzić?
Podatki płacą ludzie i dla ludzi jest to udogodnienie w formie darmowego przejazdu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Moniks Zgroza
+4 # Moniks Zgroza 2020-09-23 21:07
Darmo ciekawe ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika Zgroza
+3 # Monika Zgroza 2020-09-23 21:08
Darmo ciekawe :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
uczniowie
+14 # uczniowie 2020-09-23 21:39
super sprawa z tym dowozem,tylko może jeszcze ktoś pomyśli o dzieciach dowożonych do szkół ,które stoją na przystanku o 7 rano a po lekcjach siedzą po kilka godzin czekając na dowóz a to wszystko z powodu oszczędności gminy,ale skoro gminę stać na darmowe przewozy to może dzieciakom też ktoś pomoże!!!???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wladek124
-10 # Wladek124 2020-09-23 22:36
Wy zamknąć psy mordy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika Zgroza
+3 # Monika Zgroza 2020-09-24 06:01
Bezpłatne no super ciekawe czy długo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |