Na os. Sobieskiego w Horyńcu-Zdroju trwa przebudowa sieci wodociągowej. Nie będzie już awarii

fot. horyniec-zdroj.pl
fot. horyniec-zdroj.pl

fot. horyniec-zdroj.pl

Trwają prace związane z „Przebudową sieci wodociągowej na osiedlu Sobieskiego w Horyńcu-Zdroju”. Istniejąca infrastruktura wodociągowa wybudowana została początkiem lat 70-tych ubiegłego stulecia. Z powodu częstych awarii i nieszczelności istniejącej sieci, występowały duże straty wody.

Wykonanie tego zadania pozwoli na dostosowanie sieci wodociągowej do obowiązujących norm i zapewni dostęp do wody mieszkańcom osiedla Sobieskiego. Całość projektu uzyskała dofinansowanie ze środków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział Rzeszów. Wartość zadania wynosi ponad 360 tys. netto a dofinansowanie ponad 300 tys. Jest to już kolejna inwestycja realizowana ze wsparciem tej instytucji.

W latach poprzednich wybudowane zostały m. in. wodociągi na osiedlu w Puchaczach, Werchracie, Dziewięcierzu oraz kanalizacja wraz z oczyszczalnią w Niwkach Horynieckich.

Przewidywany termin zakończenia zadania to koniec października 2020 r.

Źródło: horyniec-zdroj.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.