Budomierz: Strażnicy graniczni zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

Na przejściu granicznym w Budomierzu Straż Graniczna zatrzymała cudzoziemca usiłującego wyjechać z Polski. Strażnicy Graniczni ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości. Spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym i uciekł z miejsca zdarzenia.

28-letniego obywatela Ukrainy zatrzymano dzisiaj rano (20 sierpnia) w trakcie kontroli pasażerów autokaru wyjeżdzającego z Polski przez przejście graniczne w Budomierzu.

Funkcjonariusz SG sprawdzający dane mężczyzny w krajowych i międzynarodowych bazach policyjnych ustalił, że cudzoziemiec jest w zainteresowaniu polskich służb. Poszukiwania mają związek ze zdarzeniem sprzed dwóch dni. Mężczyzna pracujący w Polsce jako kierowca taksówki potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Ostatecznie osoba poszkodowana zmarła.

Obywatel Ukrainy wiedział, że jest poszukiwany. W trakcie zatrzymania nie sprawiał problemów. Został już przekazany w ręce Policji.

Od początku 2020 roku podkarpaccy strażnicy graniczni zatrzymali 200 osób poszukiwanych przez polskie oraz zagraniczne służby.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Piotrus
+7 # Piotrus 2020-08-20 12:29
a to szoszon francowaty, wyrok potrójny !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Meg
+16 # Meg 2020-08-20 13:08
REDAKCJO JUZ KASUJESZ NIE TYLKO KOMENTARZE ALE USUWA CALE ARTYKULY OSTATNIO PISMO SANEPIDU O WIRUSIE W CAFE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-1 # Ppp 2020-08-20 13:30
Przepraszam za wpis nie na temat ale nie mam gdzie wpisac poniewaz jak uslyszalem dzis tę stara,lysa,usza ta,czerwona swinie Jerzego Urbana to malo braklo a bym rozwalil telewizor. Czemu ta komunistyczna kanalia jeszcze nie zdechla? podobnie jak inna swinia i kanalia,Soros. Czemu Matka Ziemia'takich ludzi nosi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Katolik?
0 # Katolik? 2020-08-20 13:41
Wszystko jasne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-13 # polak2010 2020-08-20 23:30
Argumenty szanownemu panu niby,, katolik" się skończyły to powtarza ideologię telewizji TVN
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-13 # n 2020-08-20 14:08
Cytuję Ppp:
Przepraszam za wpis nie na temat ale nie mam gdzie wpisac poniewaz jak uslyszalem dzis tę stara,lysa,uszata,czerwona swinie Jerzego Urbana to malo braklo a bym rozwalil telewizor. Czemu ta komunistyczna kanalia jeszcze nie zdechla? podobnie jak inna swinia i kanalia,Soros. Czemu Matka Ziemia'takich ludzi nosi?

Teraz Urban pewnie będzie patronem nowego ruchu solidarnościowe go.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-20 22:21
Urban razem z Tuskiem będą niańczyć marionetkę z metra ciętego Trzaskowskiego.

Te liberalne media tak z tego Tuska (matkę Teresę robią) że mnie mdli jak na tą obłudę patrzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ksiądz
+5 # ksiądz 2020-08-20 14:13
Idź się synu wyspowiadaj!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rosół
+7 # Rosół 2020-08-20 14:52
Cytuję Ppp:
Przepraszam za wpis nie na temat ale nie mam gdzie wpisac poniewaz jak uslyszalem dzis tę stara,lysa,uszata,czerwona swinie Jerzego Urbana to malo braklo a bym rozwalil telewizor. Czemu ta komunistyczna kanalia jeszcze nie zdechla? podobnie jak inna swinia i kanalia,Soros. Czemu Matka Ziemia'takich ludzi nosi?

A kaczor?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2020-08-20 23:34
Szanownemu panu ,,Rosół" chodzi o Tuska?i jego walkę z państwem Polskim na rzecz Makreli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+10 # liberał 2020-08-21 08:41
Walkę z państwem polskim na rzecz Niemiec? A taką ideologię to gdzie można usłyszeć? TVP aż takich głupot chyba nie mówi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-21 13:09
Szanowny panie,,liberał"
Jak można inaczej nazwać np.wygaszanie stoczni czy wygaszanie LOT.
Tusk robił to z miłości do Niemiec?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+16 # AntyPiS 2020-08-21 14:16
Panie polak2010. Znowu Pan zaczyna politykowanie? Ile można.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-15 # polak2010 2020-08-21 14:37
Szanowny panie ,,antypis"
Polityka to moje hobby.
A prawdę trzeba powielać ile się tylko da gdyż ludzie szybko zapominają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+17 # kola 2020-08-21 14:39
Wpisy polaka2010 to dowód na to, że prawdę można tworzyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Polak 2010&1/2
+9 # Polak 2010&1/2 2020-08-21 18:15
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,antypis"
Polityka to moje hobby.
A prawdę trzeba powielać ile się tylko da gdyż ludzie szybko zapominają.


ty popierasz ta trzecia prawde wg ks Tischnera
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2020-08-21 21:05
A jaką panowie widza Prawdę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+13 # kola 2020-08-21 21:33
Veritas est adaequatio rei et intellectus.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-22 07:34
Cytuję kola:
Veritas est adaequatio rei et intellectus.


Mam nadzieję szanowny panie ,,kola''
że pan rozumie to co pan pisze A nie tylko kopiuj wklej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+11 # kola 2020-08-22 08:00
Jasne. To klasyczna definicja prawdy autorstwa Arystotelesa. Przez rok studiowałem filozofię. Dla Pana mam jeszcze dwie inne definicje - In vino veritas i druga - prawda jest jak dupa - każdy siedzi na swojej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-22 08:58
Szanowny panie panie,,koła"
To dużo pana przez ten rok się nie nauczył.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+10 # kola 2020-08-22 12:02
Mój nick to kola (przez L), nie koła. Po tym co napisałem, może Pan powiedzieć, co najwyżej, że się tej filozofii nie nastudiowałem. Sporo się jednak nauczyłem, np. logiki. Potem przeniosłem się na inny kierunek. Zajęć z erystyki nie miałem, ale i bez tego nieźle sobie radzę, zwłaszcza z takim "merytorycznym" interlokutorem jak polak2010.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-22 13:11
Szanowny panie,,kola"
Ze swoim wspaniałym wykształceniem i logiką świetnie pan sobie radzi tylko bić brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+9 # liberał 2020-08-22 15:26
To miała być ironia? Bez urazy, ale komentarze koli są sensowniejsze i logiczniejsze niż Pana. I kola nie wyraża w nich żadnych politycznych fobii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-8 # polak2010 2020-08-22 18:51
Szanowny panie ,,liberał"
Naprawdę muszę panu przyznać że pan ,,kola" to wspaniały wykształcony człowiek tylko brać przykład.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-23 08:15
Tak już widzę jakie to są Pana ,,szczere" słowa bdlez żadnej kpiny. Pan zapewne nawet nie wie kto interlokutor i jakie specjalizacje ma pooska filozofia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-6 # polak2010 2020-08-23 10:59
Szanowny panie,,antypis"
Oczywiście że nie wiem ale taka uzdolniona i wykształcona yelyta napewno mnie oświeci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-23 12:11
To oświecam. Pisze się ,,elita" a nie ,,yelyta". Jeżeli Pan coś cytuje to daje się cudzysłów. Już nie mówię, że Pan by się tego na studiach podczas pisania pracy dyplomowej, ale tego uczą w podstawówce. Oj nie uważał Pan na lekcjach języka polskiego ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-23 15:28
Szanowny panie,,antypis"
Naprawdę wasze wykształcenie robi wrażenie co tam ja skromna osoba po siedmiu klasach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-23 17:31
To nawet podstawówki Pan nie ma? Bo taka jest po ośmiu klasach według starej i obecnie starej-nowej budowie szkolnictwa w Polsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+5 # kola 2020-08-23 18:01
Ósmą klasę szkoły podstawowej wprowadzono w roku szkolnym 1966/1967, czyli jeśli polak 2010 pisze prawdę i nie powtarzał klasy, to urodził się najpóźniej w 1951 roku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-23 20:04
O proszę tu widać yntelygentnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-08-24 10:38
Bardzo Panie polak2010 ,,yntelygentna" (ironia) wypowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Polak2010@
+12 # Polak2010@ 2020-08-22 13:37
Cytuję kola:
Jasne. To klasyczna definicja prawdy autorstwa Arystotelesa. Przez rok studiowałem filozofię. Dla Pana mam jeszcze dwie inne definicje - In vino veritas i druga - prawda jest jak dupa - każdy siedzi na swojej.

Szanowny Panie kola, to co Pan się nauczył w jednym roku to taki typ jak polak2010 nie nauczył się przez całe dotychczasowe życie!!!!! Ten typ wprowadza tutaj tylko zamieszanie i nienawiść tak że nie warto zwracać na niego uwagi!!!! Najlepiej ignorować to zobaczycie w tedy jak tutaj jest cichutko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-08-21 21:14
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,antypis"
Polityka to moje hobby.
A prawdę trzeba powielać ile się tylko da gdyż ludzie szybko zapominają.


A czyja to jest ta prawda? Z jakiego medium ją Pan wziął? Z tego co widzę po stylu to z TVPIS. Polityka Odpowiadałem już Panu na temat stoczni i LOT na takie samo pytanie jak zadał Pan do liberała a Pan dalej szuka i drąży temat i szuka kogoś kto Pana poparł by w tych swoich wpisach i oprócz dwóch dziwnie krótko obecnych forumowiczach odzywających się w wulgarnym języku nikogo nie było takiego, aby w ciemno przyjmował Pana tezy. Ze 2 lub 3 dni z tych dwóch miesięcy debatowaliśmy na ten temat a Pan dalej zaczyna. Nie powiedziałbym,ż e to Pana hobby sądząc po Pana wpisać bo jeśli byłoby to hobby to wtedy byłoby gdyby był Pan obiektywny i skrytykował za coś PiS. A tego w Pana wykonaniu ani razu nie widziałem. W każdym Pana poście widzę tylko hejt na zbudowanego przez PiS na ich największego rywala PO. Nie nazwałbym, ze polityka jest Pana hobby a raczej obsesją, której przykłady mieliśmy tutaj aż za nadto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-12 # polak2010 2020-08-22 07:51
Szanowny panie ,,antypis'' proszę perfidnie nie kłamać albo czytać moje wypowiedzi oczami i rozumem a nie poglądami.
Krytykowałem wielokrotnie PiS za to że przez pięć lat swoich rządów nie potrafią postawić Donalda Tuska pod Trybunał Stanu za Zdradę Polski na korzyść niemiec.

Co do dziwnych osób pod różnymi nickami pojawiającymi się na tym zacnym forum i używającymi plugawego języka dziwnym trafem hejtują mój ,,nick''i moją jakże skromna osobę.
Najlepsze było to że ci pana oponenci zaczęli oskarżać pana panie ,,antypis'' że pisze pan pod wieloma nickami Musiało im się już coś pomieszać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-08-22 11:46
Panie polak2010. To nie jest żadna krytyka PiS. To jest jakaś Pana obsesja na punkcie PO. Nie jest Pan obiektywny bo nawet w tej swojej ,,krytyce" robi Pan atak na PO. Nie postawienie Tuska przed Trybunałem nie może zaliczać się do krytyki ich działalności. Dla mnie tylko jest to kolejne rzucenie politycznego hasła. Powtarzam jeszcze raz to nie krytyka a Pana obsesja na punkcie PO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2020-08-22 12:14
Szanowny panie,,antypis"
O czyjejś obsesji mówi człowiek co ma w nicku,, antypis''
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-08-22 12:42
No i kto się czepia czyjegoś nicka? Pan. Zapytał mnie o to czy pochwalam o PiS zrobił, zeby przetestować mój obiektywizm. Jakoś po mojej odpowiedzi Pan zamilkł w tamtym wątku. Nie lubię PiS-u i to bardzo, ale ślepo go nie atakuję tak jak Pan czyni to z PO. Nie widziałem, żeby naprawdę Pan skrytykował Pan PiS. Traktuje Pan PiS jak najświętszą świętość a nie jako partię polityczną, ktorej działalność może być różnie ocenianiana i może być szkodliwa.

A co do nicków. To nie było do mnie tylko do Nas obu. Niech Pan z siebie uwagi nie ściąga, ze to tylko mnie o to oskarżano. Padło to, że ja i Pan jesteśmy jedną osobą, która sama sobie odpowiada. Wyjaśniłem, że jest to nieprawda i nic potem nie było. Nie dziwią mnie takie teorie bo Pan coś napisze to zaraz ja lub na odwrót. Wielu dałoby już sobie spokój w dyskusji z Panem, ale ja nie zamierzam. Drodzy forumowicze z tego co widzę to chyba musicie się do tego przyzwyczaić bo nie dam rady siedzieć cicho na to co pisze Pan polak2010.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2020-08-22 13:19
Szanowny panie,, antypis''
Czy szanowny pan ,, antypis" zerkał czasami na statystyki poparcia w naszym powiecie dla konserwatystów i jakie poparcie mają liberałowie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+9 # liberał 2020-08-22 15:18
Może niech Pan zerknie na statystyki poparcia Pana każdego jednego komentarza :-) A konserwatyści mają w naszym powiecie rzeczywiście większe poparcie niż liberałowie, zwłaszcza prawdziwi konserwatyści, czyli ci z Konfederacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-22 22:47
Szanowny panie ,,liberał"
Wasze dziesięć minusów teoretycznie dziesięciu osób.
A porównać to z poparciem w naszym powiecie dla konserwatystów czyli 70 do 30 dla L ewActwA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-08-23 08:28
Jest u Nas wiele małych miejscowości i miasta też nie są jakieś wielkie to większe poparcie ma Kościół, który widzi ,,interes" z PiS-em. Do tego u Nas dużo ludzi młodych pouciekało z powiatu. Wystarczy zobaczyć kto głosował na wyborach w powiecie. Właśnie w podobnych a nawet większych proporcjach jak rozłożyły się głosy. Przez lata ludzie w powiecie zwłaszcza ludzie starsi przyzwyczaili się do medium jakim jest TVP obecnie TVPIS. Ludzie starsi są wybitnie narażeni na zabiegi psychologiczne i manipulacje informacyjne obecne w tej telewizji. PiS poprzez to medium ,,napuszczał" wręcz ludzi na to, żeby idąc na wybory głosowali przeciw opozycji a nie za PiS. I wynik jest taki, że to ludzie starsi, wręcz w wieku emerytalnym dokonali wyboru tych których teraz mamy a młodych było mało co. A jakby było więcej młodych to nie byłoby tak fajnie dla PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-23 10:37
Szanowny panie,, antypis"
Idąc pana tokiem myślenia to może ten mały Trzaskowski jednak wygrał w naszym powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-08-23 12:02
Wskazałem czego PiS otrzymał więcej głosów a Pan tutaj sobie tylko drwi i wychodzi z jakimś Trzaskowskim. Czyli nie ma Pan żadnych argumentów bo ten to bo ten tamto i tak dalej. W każdym Pana komentarzu tylko Pan straszy albo Trzaskowskim albo Tuskiem albo TVN. Jakby to były jakieś obelgi. Nie ma Pan nic do zaprezentowania swoją osobą tego co widzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-23 16:27
Szanowny panie ,,antypis"
Według pana w powiecie Lubaczowskim mamy 22 tysiące dziadków zmanipulowanych przez zły PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-23 17:34
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,antypis"
Według pana w powiecie Lubaczowskim mamy 22 tysiące dziadków zmanipulowanych przez zły PiS.


Duża część z tych co mają powyżej 50 lat głosowała na PiS. Do tego silny u Nas kościół i dlatego tyle PiS nazdobywał bo rzekomo kreuje się na partię najbliżej Kościoła. A diabła ma za spódnicą ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-23 20:07
Szanowny panie ,, antypis" to w naszym powiecie jest 22 tysiące dziadków którzy głosowali na PiS
No nieźle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-24 10:48
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,, antypis" to w naszym powiecie jest 22 tysiące dziadków którzy głosowali na PiS
No nieźle


Nie 22 tysiące dziadków. Były też i osoby młodsze za PiS, ale z 80% jak nie 90% głosów na PiS oddały osoby po 50 roku życia co odzwierciedlają statystyki, ze PiS zwyciężył w liczbie głosów w strukturach wiekowych 50+. Poniżej 50 lat już PiS przestaje być liderem. Wyjaśniłem prosto i wyraźnie jakie okoliczności działały na korzyść PiS u Nas w powiecie. Widziałem na wyborach kto przychodził i na pierwszą i na drugą turę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Polak2010@
+2 # Polak2010@ 2020-08-23 16:56
Dotyczy AntyPis
Ma Pan słuszną rację! Te wybory zostały wygrane tylko dlatego że ta grupa ludzi została zmanipulowana, kupiona przez obiecanki cacanki, plusiki itp.
Młodzi wyjechali a wybierali dziadkowie. Do dzisiaj panuje niezgoda między dziadkami, dziećmi i wnukami a powodem są poglądy polityczne.
Tak dba PiS o polskie rodziny , robi tyle dobrego, ale na odwrót !!!! Szczuje jednego przeciwko drugiemu!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+4 # kola 2020-08-23 21:21
Tu macie dane demograficzne, łącznie z piramidą wieku. Naparzajcie się merytorycznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+3 # kola 2020-08-24 11:33
Trzeci raz próbuję zamieścić link z danymi statystycznymi, ale moderator blokuje mi taką możliwość. Może teraz się uda www.polskawliczbach.pl/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-24 14:13
Szanowny panie,,kola"
Ale pan Józef Michalik nie jest już starostą to jakieś stare statystyki pan podaje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-24 18:47
To niech Pan pokaże nowsze statystyki z taką rozpiską na poszczególne działy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-24 18:58
Szanowny panie,,antypis"
Czy ja wyskakiwałem z jakimiś nieaktualnymi statystykami że ja niby muszę je sprostować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-08-24 19:35
Krytykuje Pan kogoś, że ma ,,stare statystyki" to musi Pan posiadać nowsze, żeby tak je nazywać. Jeżeli nie ma nowszych no to w takim razie jest to ostatnie to znaczy, ze obowiązujące. Sama osoba starosty nie zmienia statystyk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
+3 # kola 2020-08-24 19:44
Kulturalnie już nie dam rady. Jełopie, masz napisane jak wół - źródło GUS 31 XII 2019. Jak znajdziesz dane bardziej aktualne wrzuć link. Nazwisko starosty w zestawieniu statystycznym jest bez znaczenia. Jak Twój link z błędem. Odstaw komputer, czep się sieczkarni. Nie pozdrawiam i bez odbioru.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-24 21:03
Szanowny panie ,,kola''
Nie zmienia to faktu że pan Józef Michalik nie był w 2019 roku już starostą.
I ja mam jeszcze sprostowywać wasze błędy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kola
-1 # kola 2020-08-24 21:58
A Ty, np. w 2015 nie byłeś polakiem2010 i co z tego? Byłeś kimś innym, mniej zgorzkniałym, zapalczywym, jadowitym? Nie. Byłeś z dala od komputera. Niestety, chcesz zaistnieć za wszelką cenę i piszesz te nadęte duperele. Niektórzy, w tym ja próbują Ci uświadomić, że to bezcelowe, ale Ty dalej zanurzony w moralnym wzmożeniu, pseudopatriotyc znym i odpustowym quasi katolicyzmie chcesz zaistnieć. Daruj sobie. Zrób coś dobrego dla siebie i bliźnich. Nie jątrz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-3 # polak2010 2020-08-25 11:52
Szanowny panie,kola"
Pan Józef Michalik starostą nie jest i to jest fakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-25 12:08
No i co z tego, że nie jest już starostą. Ma to jakiś wpływ np. na piramidę wieku w powiecie. Nie ma. Osoba starosty to tylko nieuaktualniona baza jeśli chodzi o władze. Czego starosta Swatek w takim razie nie zwraca na to uwagi. Albo niech sam Pan do nich pisze, ze jest błąd co do osoby starosty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-1 # polak2010 2020-08-25 12:21
Szanowny panie antypis.
Ale ja tego nie podawałem to dlaczego ja mam to prostować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-25 12:24
To czy osoba starosty zmienia coś w obliczeniach. Chyba nie. To jest czepianie się byle czego byle tylko się czepić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PZL
+22 # PZL 2020-08-22 13:11
Cytuję polak2010:
Szanownemu panu ,,Rosół" chodzi o Tuska?i jego walkę z państwem Polskim na rzecz Makreli


Cytuję Jerzy Suchocki:
Czytam co chwilę prawackie brednie, a to że PO, a to że Trzaskowski, albo LGBT - "chcą sprzedać Polskę"”"
Nie mogę tylko wyczytać: KOMU!?
Jaki idiota chciałby kupić taki burdel, pełen brudnych, nachalnych, śmierdzących leni i idiotów!? Flejtuchów, lejących i srających w bramach własnych miast, wywożących śmieci do własnych lasów i wylewających ścieki do własnych rzek! A mimo to zauroczonym samymi sobą i swoim postępowaniem, a i mieniącymi się patriotami...! Debile! Nienawistnych ksenofobów, rasistów, tępych religijnych fanatyków, rydzykowych sekciarzy i nazioli, dla których bohaterami są mordercy w mundurach SS i pedofile w sukienkach!
Meneli, nieuków i zwykłych chamów, dla których nienawiść do wszystkich wokół, to patriotyzm, a płacenie podatków, to naiwność! Najlepiej i najprościej żyć na czyjś koszt, kraść i doić od innych, a dzisiaj głównie z Unii (z tej złej Unii)
Pytam jeszcze raz - KOMU SPRZEDAĆ!? Jaki idiota zechce kupić taki kraj!?
Bo z tego co widać, to każdy niby kupiec się odwraca, bo nie chce nawet za darmo...


Podpinam się pod pytanie. KOMU?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-13 # polak2010 2020-08-22 13:59
A co to za Nerwowy Lewacki Fanatyk to napisał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
-1 # aa 2020-08-20 14:52
Cytuję Ppp:
Przepraszam za wpis nie na temat ale nie mam gdzie wpisac poniewaz jak uslyszalem dzis tę stara,lysa,uszata,czerwona swinie Jerzego Urbana to malo braklo a bym rozwalil telewizor. Czemu ta komunistyczna kanalia jeszcze nie zdechla? podobnie jak inna swinia i kanalia,Soros. Czemu Matka Ziemia'takich ludzi nosi?


co potrafi napisac takie indywidum z ciemnogrodu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-4 # Ppp 2020-08-20 16:41
Dziekuje za komplement. Ale ten stary qtas juz dawno powinien zdechnac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-9 # Ppp 2020-08-20 16:42
A jak juz'to INDYWIDUUW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-8 # Ppp 2020-08-20 16:42
*M
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-8 # polak2010 2020-08-22 14:01
Szanowny panie ,,aa"
Kto to jest ten ciemnogród?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+9 # aa 2020-08-22 16:02
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,aa"
Kto to jest ten ciemnogród?



"uderz w stół a nożyce sie odezwą"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-8 # polak2010 2020-08-22 22:53
Aha to ci co przegrali wybory w powiecie Lubaczowskim 70 inteligencji do 30 to ciemnota
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-08-23 08:03
Bardziej Ci co w UE przegrali 1 do 27 i jeszcze z ludzi chcieli idiotów zrobić, że to wielki sukces. Ta szopka z lotniiskiem i kwiatami dla Szydło to jedno z najbardziej irracjonalnych wydarzeń w historii III RP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 10:52
Szanowny panie ,, antypis"
I znów pan te brednie wypisuje usłyszane w lewackiej telewizji TVN.

Jeszcze raz panu szanownemu napiszę ale to i tak ,,grochem o ścianę"
Polska jako jedyna broni swoich wartości w UE
A podstawową wartością jest ,,Rodzina"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+7 # liberał 2020-08-23 11:28
Brednie? To może wcale nie było 1:27, a Pani Szyło nie była na lotnisku witana przez ministrów i samego Prezesa PiS jak bohater narodowy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 11:59
Szanowny panie,, liberał"
Kolejny raz napiszę bo z wami to jak z dziećmi.
Pani Premier Szydło broniła w parlamencie europejskim Polskich wartości.
A największą wartością jest Rodzina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-08-23 12:16
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, liberał"
Kolejny raz napiszę bo z wami to jak z dziećmi.
Pani Premier Szydło broniła w parlamencie europejskim Polskich wartości.
A największą wartością jest Rodzina.


Taką wielką wartością dla PiS jest rodzina, ze po kilka razy ją zakładają. A poza tym co ma rodzina do wyboru Tuska na drugą kadencję w UE mają wspólne jakieś bronienie wartości takich jak rodzina. PiS przegrał i narobił nam wstydu na całą Europę, ze dla nich ważniejsze osobiste wojny niż interes europejski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-08-23 11:50
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,, antypis"
I znów pan te brednie wypisuje usłyszane w lewackiej telewizji TVN.

Jeszcze raz panu szanownemu napiszę ale to i tak ,,grochem o ścianę"
Polska jako jedyna broni swoich wartości w UE
A podstawową wartością jest ,,Rodzina"


Znów Pan wszystko zrzuca na TVN i myśli Pan, ze to jakaś obraza. Widziałem tę scenę jak wszyscy w wielu mediach. Ludzie oczy mają i widzieli co się działo. Ze zrobienia wstydu Europie PiS chciał zrobić największy sukces. Sceny jak z Korei Północnej.

Jakich wartości wtedy broniła Szydło. Osobista awersja do Tuska to jakaś wartość. Widzę, że Pan też cały czas tę ,,wartość" wyznaje.
Według Pana podstawową wartością jest rodzina. To Pan jeszcze w PiS wierzy? Przecież oni tak kochają polskie rodziny, że zakładają ich po kilka np. Kurski, Terlecki albo Marta Kaczyńska, która też jest powiązana z tym obozem. PiS tej wartości jak widzi Pan nie przestrzega. Ale jak nią epatuje. I to się właśnie nazywa hipokryzja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+7 # aa 2020-08-23 12:39
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,, antypis"
I znów pan te brednie wypisuje usłyszane w lewackiej telewizji TVN.

Jeszcze raz panu szanownemu napiszę ale to i tak ,,grochem o ścianę"
Polska jako jedyna broni swoich wartości w UE
A podstawową wartością jest ,,Rodzina"


Ta rodzina? Taka rodzina jak Kurskiego? Rozwód uzyskał z przyczyn natury psychicznej nie są zdolni podjąć istotnych obowiązków małżeńskich. Ks. Isakowicz-Zales ki o ślubie Kurskiego: Jestem księdzem od 40 lat i nie słyszałem o takim przypadku
Pewnie ci chodzi o "rodzinę piswską"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+7 # aa 2020-08-23 12:39
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,, antypis"
I znów pan te brednie wypisuje usłyszane w lewackiej telewizji TVN.

Jeszcze raz panu szanownemu napiszę ale to i tak ,,grochem o ścianę"
Polska jako jedyna broni swoich wartości w UE
A podstawową wartością jest ,,Rodzina"


Ta rodzina? Taka rodzina jak Kurskiego? Rozwód uzyskał z przyczyn natury psychicznej nie są zdolni podjąć istotnych obowiązków małżeńskich. Ks. Isakowicz-Zales ki o ślubie Kurskiego: Jestem księdzem od 40 lat i nie słyszałem o takim przypadku
Pewnie ci chodzi o "rodzinę piswską"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 14:24
Rozumiem że według yelyty przykład rodziny Kurskiego można porównać do wszystkich Polskich rodzin.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-08-23 14:27
Proszę nie obrażać polskich rodzin. Nie każdy traktuje rodziny jak w PiS-ie gdzie wymieniają żony jak rękawiczki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 15:33
Szanowny panie,,antypis"
Ale to pan szanowny zaczął z tym Kurskim niewiadomo dlaczego.
Ja napisałem o obronie Polskich rodzin przez panią Premier Szydło a pan niewiadomo dlaczego wyskakuje z Kurskim to już jakaś wasza obsesja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+6 # liberał 2020-08-23 15:59
Stoczyła Pani Premier heroiczną samotną walkę, zakończoną sromotną klęską, ani nawet Węgry nas nie poparły, i wraży Tusk został po raz drugi szefem Rady Europejskiej. Czy z tego powodu stała się jakaś krzywda polskim rodzinom?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 16:32
Szanowny panie ,,liberał"
Dlatego nic nie dzieje się Polskim Rodzinom gdyż pani Premier Szydło tą potyczkę w parlamencie wygrała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+7 # liberał 2020-08-23 16:34
1:27 :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-23 22:32
Szanowny panie,, liberał"
190:0
Polska w ONZ :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
-1 # liberał 2020-08-24 08:02
I to można można nazwać sukcesem, głosowanie nad wyborem Tuska to klęska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-24 14:21
Szanowny panie,,liberał''
Tusk to kandydat niemiecki to niech się Niemcy cieszą z wyboru.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-24 18:44
Od kiedy Kaszuby są w Niemczech? Bo Tusk jest Kaszubem a Kaszuby jak wszyscy wiedzą leżą w Polsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+4 # liberał 2020-08-24 20:18
Już się nacieszyli, nie tylko Niemcy, cała UE oprócz kraju ojczystego Tuska. Od 1 grudnia 2019 Tuska zastąpił niejaki Charles Michel, były premier Belgii (ciekawe czy Belgia była przeciw niemu).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-2 # polak2010 2020-08-24 21:06
Szanowny panie ,,liberał''
No jak ojczysty kraj czyli niemcy popierały swojego kandydata Tuska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-08-24 22:21
To jeszcze raz. Kaszuby są w Niemczech? Od kiedy? Te ziemie za niemieckie uważał jeden znany dyktator. Czyżby podzielal Pan jego zdaniem, że ziemie.gdzie są Kaszuby powinny należeć do Niemiec?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-25 12:07
Szanowny panie antypis.
Tusk jest łasiczką Merkel i ona sobie wybrała go na przewodniczącego.
Polski rząd go nie popiera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-25 12:50
W UE Niemcy są silnym krajem. Nasza współpraca z Niemcami miała wpływ na to, ze Tusk został przewodniczącym bo był zaufanym człowiekiem. I nie tylko Merkel go wybrała tylko cała UE oprócz naszego PiSlandu, który reprezentował Polskę bo tak można nazwać też rząd. Dobrze Pan napisał tylko Polski rząd go nie popierał aby był na tym stanowisku. Tylko rząd. A poza tym skoro rząd PiS taki ,,mocarny to dlaczego PiS nie wysunął z Węgrami swojego kandydata w 2019 roku. Albo czego Saryusz-Wolski wyciągnięty przez PiS z PO tego samego co Tusk przegrał z kretesem? Bo Polska za PiS w Europie jest jak niechciany wujek na imprezie rodzinnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-08-25 13:12
*ten rząd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Polak 2010&1/2
+10 # Polak 2010&1/2 2020-08-23 15:24
Cytuję polak2010:
Rozumiem że według yelyty przykład rodziny Kurskiego można porównać do wszystkich Polskich rodzin.


Na pewno pisowskich swiadczy udział wieruszki partyjnej i Łagiewniki tak duzo znaczace dla wszystkich Polakow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Polak 2010&1/2
+10 # Polak 2010&1/2 2020-08-23 15:24
Cytuję polak2010:
Rozumiem że według yelyty przykład rodziny Kurskiego można porównać do wszystkich Polskich rodzin.


Na pewno pisowskich swiadczy udział wieruszki partyjnej i Łagiewniki tak duzo znaczace dla wszystkich Polakow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-3 # Ppp 2020-08-20 19:41
m.youtube.com/.../

Ale po zbóju kawalek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-1 # Ppp 2020-08-20 20:32
Na takie Dni Lubaczowa to taki kawalek bylby luksus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-14 # polak2010 2020-08-22 08:00
Dzisiaj słyszałem ciekawą wypowiedź Łukaszenki cyt.,,Będę wypalał żelazem działania protestujących''

Nie tak dawno niejaki pan Trzaskowski używał podobnego sformułowania cyt.,,Będę wypalał żelazem to co zrobił PiS''

Ciekawy jest ich ten sam tok myślenia chyba że ci panowie są w zażyłej znajomości ale to raczej niemożliwe.
A może takie myślenie i poglądy wynosi się z domu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+9 # aa 2020-08-22 16:12
Cytuję polak2010:
Dzisiaj słyszałem ciekawą wypowiedź Łukaszenki cyt.,,Będę wypalał żelazem działania protestujących''

Nie tak dawno niejaki pan Trzaskowski używał podobnego sformułowania cyt.,,Będę wypalał żelazem to co zrobił PiS''

Ciekawy jest ich ten sam tok myślenia chyba że ci panowie są w zażyłej znajomości ale to raczej niemożliwe.
A może takie myślenie i poglądy wynosi się z domu ?


LUKASZENKA;
"Nie potrzebujemy zagranicznych rządów. Potrzebujemy własnego rządu, własnych wladz i będziemy je wybierać."
DUDA
"Nie będzie nam tutaj w obcych jezykach narzucali jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+10 # aa 2020-08-22 16:14
Cytuję aa:
Cytuję polak2010:
Dzisiaj słyszałem ciekawą wypowiedź Łukaszenki cyt.,,Będę wypalał żelazem działania protestujących''

Nie tak dawno niejaki pan Trzaskowski używał podobnego sformułowania cyt.,,Będę wypalał żelazem to co zrobił PiS''

Ciekawy jest ich ten sam tok myślenia chyba że ci panowie są w zażyłej znajomości ale to raczej niemożliwe.
A może takie myślenie i poglądy wynosi się z domu ?


LUKASZENKA;
"Nie potrzebujemy zagranicznych rządów. Potrzebujemy własnego rządu, własnych wladz i będziemy je wybierać."
DUDA
"Nie będzie nam tutaj w obcych jezykach narzucali jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy".


polak2010 2020-08-22 13:49
Szanowny panie ,, antypis''
Nic nie napisałem o ostrym języku polityków tylko dlaczego Łukaszenko mówi jak Trzaskowski o ,,Wypalaniu żelazem"
Czyżby byli po tej samej szkole ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-10 # polak2010 2020-08-22 22:50
Szanowny panie ,,aa". Łukaszenka pisze się przez ,,Ł" nie przez ,,L"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+7 # aa 2020-08-22 23:01
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,aa". Łukaszenka pisze się przez ,,Ł" nie przez ,,L"


i tyle w temacie? "Czyżby byli po tej samej szkole ?" ani slowa? Gdzie te argumenty? Na ktore cały czas sie powolujesz...ci enki jestes tylko osmieszasz rzadzacych, a może jrstes ich wykladnikiem :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-9 # polak2010 2020-08-23 08:01
Szanowny panie ,,aa''
Lukaszenko jak pan to ujął powiedział także cyt.,,Nasza zależność od Rosji jest bardzo duża, chociaż jest to bratni kraj''
Więc to pana porównanie nie ma odniesienia do ustrojów politycznych panujących w obu krajach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-08-23 11:56
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,aa''
Lukaszenko jak pan to ujął powiedział także cyt.,,Nasza zależność od Rosji jest bardzo duża, chociaż jest to bratni kraj''
Więc to pana porównanie nie ma odniesienia do ustrojów politycznych panujących w obu krajach.


Serio a to nie czasem Pan zaczął porównania do Łukaszenki. Teraz jak porównano Dudę to nie można tych dwóch rzeczy porównać. Ale Pan Trzaskowskiego z Łukaszenką już tam może. Wybiera Pan sobie tylko argumenty wygodne dla Pana teorii, ale jak ktoś wskaże ten sam argument to uważa Pan, że nie ma co porównywać. Wie Pan jak to się nazywa hipokryzja czyli specjalnie dla Pana tłumacząc zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzując y się niespójnością stosowanych zasad moralnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-23 22:35
Szanowny panie,,antypis"
Łukaszenko powiedział cyt.,,Nasza zależność od Rosji jest bardzo duża, chociaż jest to bratni kraj''
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-24 10:43
Miał Pan proste zadanie. Miał Pan porównanie wypowiedzi Dudy i Łukaszenki, które są do siebie podobne. Pan wyskakuje z innymi cytatami a miał tylko porównać słowa z komentarza #aa, które Panu zacytuję jeszcze raz: ,,LUKASZENKA;
"Nie potrzebujemy zagranicznych rządów. Potrzebujemy własnego rządu, własnych wladz i będziemy je wybierać."
DUDA
"Nie będzie nam tutaj w obcych jezykach narzucali jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy".

Prawda, ze ta sama szkoła ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-24 14:19
Szanowny panie,, antypis''
Trzaskowski jak i Łukaszenka są pokłosiem socjalizmu i są uczniami jednej ideologii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 18:36
Duda też urodził się w PRL-u. Też jest ,,pokłosiem" socjalizmu w takim razie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 18:38
A na Białorusi też jest monowładza jak u Nas i też co pokazała ostatnia kampania Dudy kiedy wykorzystano cały aparat państwowy i nawet nazywaną tylko z nazwy publiczną kampanię. PiS niczym Łukaszenka trzyma się wręcz pazurami tej władzy. I to jest właśnie ta szkoła, której hołduje PiS i Łukaszenka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 18:39
*publiczną telewizję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-6 # polak2010 2020-08-24 19:01
Szanowny panie antypis.
Czy ja rodząc się w okresie komunizmu nabyłem pana lewicowe poglądy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 19:47
Według mnie posiadam centrowe poglądy. Nie lubię ekstremizmów z prawej i lewej strony. Ale są też rzeczy z prawej i lewej strony, które można umiejętnie wykorzystać dla dobrego funkcjonowania państwa.
Nie należy ściągać okresu komuny tylko do tego, ze były same lewicowe poglądy i żadne inne. Straszy Pan tym socjalizmem, ale program 5))+, który tylko chwilowo przynosi korzyści to przecież jest socjalizm. Teraz coraz bardziej robi się jak za komuny ,,czy się stoi czy się leży 500 złoty się należy. Tak samo jak w PRL-u za PiS jest niszczona polska przedsiębiorczo ść prywatna a premiowana państwowa. I takie rzeczy to bliżej są socjalizmowi niż Pana łączenie innych poglądów niż PiS z socjalizmem. Samo Pana przedstawienie słowa socjalizm jest w kontekście właśnie tej komuny. Że kto nie za PiS to na pewno komunista i lewak. Niech się najpierw zastanowi jaką partią jest PiS bo tym brakiem poszanowania zasad Kościoła to ciężko ją nazwać konserwatywną i prawicową. Teraz PiS to już nie wiadomo co.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-24 21:10
Szanowny panie ,,antypis''
Czyli jest pan takim ,,Panaseksualis tą'' politycznym?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 22:28
Uważam, że prawa i lewa strona powinna istnieć na polskiej scenie politycznej a pomiędzy nimi racjonalne centrum, ktorego jestem zwolennikiem i wszyscy powinni mieć równe prawa w swoim funkcjonowaniu i zająć się jak ulepszyć państwo a nie jak zniszczyć i jak najbardziej obrzydliwie obrzydzić rywala. Jak to mówi Profesor
Dudek mamy już ,,przejedzony" najlepszy czas. Teraz już będzie tylko gorzej.Mówi się, że polityka to k...a, ale do sfery seksualnej polityki bym nie ściągał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-25 12:11
Szanowny panie antypis.
A za jaką aferę poleciał poseł Platformy Obywatelskiej Niesiołowski?
A pana Panaseksualizm polityczny jest godny do naśladowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-08-25 12:41
Po pierwsze łącznie polityki z seksem to chyba Pana jakieś ,,zboczenie" i to seksualne. Niesiołowskiemu nic nie udowodniono do dzisiaj, więc to nic więcej nie jest tylko rzucanie przez Pana ,,pustych oskarżeń". Uważam, że wszelkie strony sfery politycznej mogą istnieć i wzajemnie dyskutować nad rozwojem państwa. Widzę, że Pan jednak wyznaje dyktaturę albo autorytaryzm PiS rodem z Białorusi. A tak Pan tym Łukaszenką straszy a pierwszy by Pan się cieszył jakby tak PiS ,,tłumił" społeczeństwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-25 13:15
Szanowny panie antypis.
Panaseksualisto polityczny
Czyli przyznaje pan że PiS nie pacyfikuje społeczeństwa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-25 15:12
Nie chodzi o to. Nigdzie wcześniej nie napisałem, ze pa yfikuje na szeroką skalę jak na Białorusi. PiS powoli idzie w tę stronę Łukaszenki, ale pacyfikuje na razie demonstracje rządowe takie jak strajk obywateli i nie są to aż tak wielkie liczby jak na Białorusi bo tam już protesty są liczona w setkach tysięcy a nie jak u Nas w dziesiątkach. Znowu Pan seksualizuje nazewnictwo mojej osoby. Najpierw mnie nazywał mnie ,,anty pussy" co po angielsku ,,pussy" oznacza żeński. Innego przekręcił Pan nick na ,,Onanistę". Teraz Pan używa terminu ,,panseksualizm u". Co ma Pan z tym seksem. Jak Pan ma żonę to ona Panu się nie oddaje czy co, że Pan tak ,,niewyżyty" seksualnie, ze wszystko Panu się kojarzy z seksem. Chyba, że to modne to PiS-ie bo co chwioe jakaś zdrada małżeńska rozwód, druga żona, trzeci mąż. Toż to burdel :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-25 15:39
Szanowny panie antypis.
Piszę o panu panaseksualista gdyż jest pan tak bezstronny politycznie że można się od pana wiele nauczyć i brać przykład.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-08-25 16:20
Dlatego uważam siebie za ,,centrystę" a nie żadnego ,,panseksualist ę" bo takie słowa odnosi się bardziej do orientacji seksualnej niż do polityki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-3 # polak2010 2020-08-25 18:21
Szanowny panie antypis.
Nie wiem czy kiedykolwiek będę miał takie bezstronne poglądy jak pan gdyż trzeba mieć wysoki iloraz inteligencji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-25 18:31
Nic trudnego. Można być zwolennikiem a nis wyznawcą jakiejś opcji i już nie jest się do bólu stronniczym. Zwolennik potrafi być obiektywny, natomiast dla mnie wyznawca jakiejś opcji politycznej ma po prostu ,,klapki na oczach".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-08-25 18:35
I wiem, że Pana słowa to tylko drwiny bo za dobrze wiem co Pan potrafi. Zeby też nie było mam swoje poglądy, ale toleruję jak ktoś ma inny pogląd i można podyskutować o dobru Polski a nie tylko na to kto bardziej kogo obrzuci bardziej kłamstwami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-08-23 08:09
aa zgadzam się w zupełności z Twoim komentarzem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2020-08-22 12:48
Najzwyczajniej ostry język polityki. To jest taki jezyk, ktory ma na celu zostać w pamięci ludzi i pokazać osobę, która takie słowa wypowiada jako ,,osobę silną" z mocnym charakterem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-14 # polak2010 2020-08-22 13:49
Szanowny panie ,, antypis''
Nic nie napisałem o ostrym języku polityków tylko dlaczego Łukaszenko mówi jak Trzaskowski o ,,Wypalaniu żelazem"
Czyżby byli po tej samej szkole ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-08-23 08:07
Miałem coś napisać, ale aa świetnie Pana wyjaśnił w wątku powyżej porównując słowa Dudy i Łukaszenki więc mogę tylko polecić jego przeczytanie. I czekam też na odpowiedź czy Duda i Łukaszenka są tej samej,,szkole"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2020-08-23 10:45
Szanowny panie,, antypis"
Moja odpowiedź już była proszę czytać rozumem a nie poglądami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-08-23 11:57
I ja też tam swój komentarz na tą odpowiedź teraz dodałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+4 # Cdn 2020-08-23 11:35
Brawo za czujność straży granicznej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-10 # polak2010 2020-08-23 16:41
Polski rząd PiS przeciwstawił się narzucaniu Polsce przez lewacki parlament UE imigrantów którzy w innych krajach UE sieją strach i zablokował ideologię zboczenia LGBT
Tym działaniem chroni Polskie Rodziny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-08-24 10:40
Dobre. Tak chronią, że po kilka sobie zakładają. W żadnej partii aż na taką skalę nie sypią się polskie rodziny. Drugie żony, trzeci mężowie itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-7 # polak2010 2020-08-24 19:04
Szanowny panie antypis.
Szczytem hipokryzji katolickiej był ślub kościelny Donalda Tuska na potrzeby kampanii wyborczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 19:55
Tusk ożenił się ze swoją żoną już w 1978 roku. Uważał, ze ślub kościelny nie jest mu potrzebny do szczęścia, Pojawili się potem tacy krytykanci jak Pan to Tusk uznał, ze należy wziąć ślub, aby zamknąć usta takim krytykom Pana pokroju co mu to wypominali no i wziął ślub. Ślub miał polepszyć jego wizerunek. Ale ożenił się z tą samą żoną co w 1978 roku tylko złożył przysięgę przed Bogiem i jakoś dalej są szczęśliwym małżeństwem i nie ma żadnych kochanek, rozwodów, separacji czy kolejnych małżonków jak ma to miejsce w PIS-ie. Jakby zaraz rozwiódł się po wyborach lub nawet rozpoczął proces unieważnienia małżeństwa to wtedy sam bym Tuska krytykował za to. Ale nie muszę bo nie ma gdzieś takiego sakramentu jak małżeństwo jak taki Kurski czy Kaczyńska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+3 # liberał 2020-08-24 20:34
Tusk jak ślubował: "Ja Donald biorę Ciebie Małgorzato za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci", tak czyni, w przeciwieństwie do tych, których wymieniłeś i wielu innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-24 21:16
Szanowny panie,,liberał''
Ten Nikodem Dyzma Donek powiedział by wszystko by uzyskać swój cel polityczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+4 # liberał 2020-08-24 21:52
Ale ślubowania dotrzymał, w przeciwieństwie do tych, których wymienił AntyPiS i wielu innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2020-08-24 21:14
Szanowny panie ,,antypis''
Czyli przyznaje pan że Donald Tusk wziął ślub kościelny z powodu kampanii wyborczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-08-24 22:38
Też. Ale to nie było tylko samo polepszenie wizerunku. Zrobił tez to z miłości. Uznał też, że zamknie usta takim krytykom co się za to go czepiali. I po ślubie nikt się go za to nie czepiał, że nie ma ślubu. Ale znów teraz pojawil się ktoś taki jak Pan, że czego wziął ślub. Jakby nie wziął to pisałby Pan czego nie ma. To jest już właśnie obsesja na czyimś punkcie kiedy kogoś się tylko krytykuje dla samej krytyki choćby nawet nie wiadomo co zrobił. Tusk uznawał, że slub mu nie jest do szczęścia potrzebny, ale jak zobaczył, że może warto się ożenić to wziął ślub.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2020-08-25 12:15
Szanowny panie antypis.
To pan wie nawet że oni się bardzo kochają :lol: i to z miłości ale chyba do przejęcia władzy.
A i to Tuskowi nie pomogło i przegrał z Lechem Kaczyńskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-08-25 12:34
Jakby nie było miłości to by już 42 lata w małżeństwie nie wytrzymali. Tusk uważał, ze mu ślub kościelny nie jest potrzebny do szczęścia, ale skoro go krytykują za to to dobrze byłoby go wziąć i zamknąć usta takim hejterom jak Pan bo jakby nie miał to by Pan pisał, ze go nie ma. Sam ślub jakiegoś większego znaczenia. Czy to w kampanii Tuska czy Lecha Kaczyńskiego, który mógłby to jakoś wielce wykorzystywać a nie wykorzystywał. Pan robi z tego jakby to było jakieś wielkie wydarzenie mające wpływ na końcowy wynik wyborów. Nie nie miało to największego wpływu na wybory. W 2005 roku wygrał wybory parlamentarne PiS bo dużo naobiecywał a nic nie zrobił. Tak samo i prezydenckie Lech Kaczyński wygrał. Jest po prostu prawo serii. Kto wygrywa parlamentarne w tym samym roku lub do roku czasu to wygrywa i prezydenckie siłą rozpędu. To Lech Kaczyński miał więcej do stracenia niż Tusk. Tak samo jak teraz Duda miał więcej do stracenia bo dopiero byłaby to ujma dla PiS gdyby przy ich panowaniu Duda przegrał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-3 # polak2010 2020-08-25 18:24
Szanowny panie antypis.
Jest pan zbyt inteligentny by z pana teoriami wygrać są niesamowite.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-08-25 18:36
Czyżby się Pan poddawał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-3 # polak2010 2020-08-25 19:08
Szanowny panie antypis.
Oczywiście wygrał pan pana teorii w żaden sposób nie można podważyć są jak Temida
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wirtualny
+5 # wirtualny 2020-08-25 06:41
DO CZEGO PROWADZI POLITYKA NIENAWIŚCI PIS

Do czego prowadzi retoryka nawoływania do nienawiści połączona z brakiem mózgu i nieumiejętności ą czytania? Do agresji. Współczuję łysemu panu lat ok 35 na rowerze górskim, który krzyknął 'nawet pod kościołem stoicie' i kopniakiem rozwalił całe stanowisko pracy.
Jak się okazało, mężczyzna źle przeczytał napis umieszczony na banerze i myślał, że wolontariusze zachęcają do… zmiany płci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
liberał
+5 # liberał 2020-08-25 08:13
A napis na banerze brzmiał "zmień piec". To taka akcja we Wrocławiu zachęcająca do wymiany pieców c.o. na bardziej ekologiczne.
"Dużo osób źle odczytuje nazwę akcji. Przed incydentem z rowerzystą podszedł inny mężczyzna, który z agresywnym podejściem pytał, dlaczego chcemy namawiać ludzi do zmiany płci".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi