Strzelcy pomagają powodzianom [ZDJĘCIA]

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

Pod koniec czerwca kilka powiatów w województwie podkarpackim nawiedziła potężna powódź, która spowodowała ogromne straty w gospodarstwach domowych i infrastrukturze. W piątek 3 lipca w usuwaniu skutków kataklizmu pomagali mieszkańcom powiatu przemyskiego strzelcy z jednostki JS2033 im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, wsparci przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie.

Pełni zapału i chęci do pomocy strzelcy przez cały dzień pomagali w porządkowaniu domów i gospodarstw, w których woda spowodowała duże straty. Powodzianom przekazali również odzież, zebraną wśród swoich rodzin.

Poszkodowanym przez powódź można pomóc, wpłacając pieniądze na specjalne konto w uruchomionej przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie wraz ze Stowarzyszeniem Geoturystycznym “Roztocze Wschodnie” zbiórce niepublicznej. Szczegóły tutaj.

Zdjęcia: powiatlubaczowski.pl

powódź03.jpgpowódź05.jpgpowódź06 (1).jpgpowódź06.jpgpowódź09.jpgpowódź10.jpgpowódź12.jpgpowódź13.jpgpowódź14.jpgpowódź15.jpgpowódź16.jpgpowódź18.jpgpowódź20.jpgpowódź23.jpgpowódź24.jpg

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.