Uwaga przedsiębiorcy! PUP pożyczkę umorzy z urzędu!

fot. Google Maciey Kobiałka
fot. Google Maciey Kobiałka

fot. Google Maciey Kobiałka

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie informuje, że przedsiębiorcy, którzy otrzymali pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w związku z COVID-19 nie będą musieli składać wniosku u umorzenie.

Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie, w związku ze zmianą przepisów ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych zmieniły się zasady umorzenia pożyczek.

Zgodnie z wprowadzonymi zmianami umorzenie pożyczki nastąpi z urzędu, bez konieczności składania wniosku o umorzenie. Pożyczka wraz z odsetkami podlega umorzeniu, pod warunkiem że mikroprzedsiębioraca będzie prowadził działalność przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia pożyczki, a zatem w powyższym okresie nie może działalności zawiesić i zamknąć. Spełnienie warunku umorzenia sprawdzi urząd pracy.

Wnioski złożone do Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie w ramach Tarczy Antykryzysowej przed dniem 24.06.2020 r. i nierozpatrzone do tego dnia ulegają zmianie z mocy prawa dlatego podlegają rozpatrzeniu bez konieczności dokonywania w nich zmian.

Umowy zawarte w ramach Tarczy Antykryzysowej przed dniem wejścia w życie zmian ulegają zmianie z mocy prawa bez konieczności ich aneksowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mądry Mądraliński
-1 # Mądry Mądraliński 2020-07-02 07:49
Jedna PUPA
Dwie PUPY
...sześć PUP :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
( / Inne)

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
08-05-2020

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Szczeniak - suczka
( / Dom i ogród)

Szczeniak - suczka
07-25-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.