Lubaczów: Teresa Pamuła zachęcała mieszkańców do głosowania na Andrzeja Dudę [ZDJĘCIA]


Poseł Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła wspiera kampanię wyborczą prezydenta Andrzeja Dudy. W poniedziałkowy poranek (15.06) wspólnie z lokalnymi sympatykami PiS poseł z Lubaczowa przeprowadziła akcję ulotkową. Przekonywała do reelekcji obecnego prezydenta RP.

Tak jak w całym kraju, tak i w Lubaczowie trwa maraton wyborczy. Każdy obóz polityczny organizuje różne akcje, żeby wesprzeć swojego kandydata.

W poniedziałek rano na targu w Lubaczowie poseł PiS Teresa Pamuła wspólnie z działaczami Prawa i Sprawiedliwości z powiatu rozmawiała z mieszkańcami regionu. Rozdawano ulotki Andrzeja Dudy.

Wspieramy Prezydenta Andrzeja Dudę. Akcja ulotkowa na targu w Lubaczowie. Oby więcej tak uśmiechniętych i pozytywnych ludzi – podsumowała na swoim Facebooku

Zdjęcia: www.facebook.com/teresapamula/

DSC_0087.jpgDSC_0102.jpgDSC_0107.jpgDSC_0126.jpgDSC_0142.jpgDSC_0161.jpgDSC_0179.jpgDSC_0190.jpgDSC_0193.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Obiektywnie patrząc
-7 # Obiektywnie patrząc 2020-06-16 07:45
To ziemia lubaczowska ma posłankę? O rzesz ty.Wyszła z mgly!
Qq
+44 # Qq 2020-06-16 08:10
Z cienia mgły ... ps swego czasu portal przeprowadził sondę „na kogo zagłosujesz?” Czy podano wyniki?
Optymista
+35 # Optymista 2020-06-16 08:28
Cytuję Qq:
Z cienia mgły ... ps swego czasu portal przeprowadził sondę „na kogo zagłosujesz?” Czy podano wyniki?

A co jej innego pozostało jak koniec nadchodzi! Czas Dudy się skończył! Jutro wyjdzie prezes, ale POLACY zmądrzeli i mają ich dosyć.
Tmw
+13 # Tmw 2020-06-16 08:33
Uwazaj bo sie zdziwisz! Prezydent Duda ma moj glos i w 1 i 2 turze. To bedzie walka do samego konca
Komentarz
+23 # Komentarz 2020-06-16 09:27
Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jego.
To będzie krótka walka, zakończona końcem tej farsy.
AntyPiS
+22 # AntyPiS 2020-06-16 11:50
Cytuję Obiektywnie patrząc:
To ziemia lubaczowska ma posłankę? O rzesz ty.Wyszła z mgly!


Do samej akcji nic nie mam niech sobie ulotkują. A co do Pani Poseł Pamuły i jej działalności w Sejmie. No cóż. ,,Powiat lubaczowski" tyle razy padło z ust Pani Poseł na komisjach czy w na mównicy w Sejmie (na obecny stan 0), że więcej ją widać i kojarzyć można ją po akcji z ulotkami co raczej nie jest raczej ,,dobrą sławą" dla Posła, którego ludzie wybrali do reprezentowania interesów ziemi lubaczowskiej. Z całym szacunkiem wybraliśmy Posła a nie osobę, która z Warszawy wybierze ulotki Dudy. Też widzę, że gdzieś zniknęła Pani G. z otoczenia Pani Poseł a była przez nią bardzo pokazywana. Czyżby jakieś kłopoty wizerunkowe ;)
neo
+15 # neo 2020-06-16 14:13
A czy pracownice Agencji rozdawały ulotki w czasie urlopu ? Mimo maski można rozpoznać. Sprawa do sprawdzenia.
oserwator
-3 # oserwator 2020-06-17 08:08
Cytuję neo:
A czy pracownice Agencji rozdawały ulotki w czasie urlopu ? Mimo maski można rozpoznać. Sprawa do sprawdzenia.


To pracownice Powiatowego Zespołu Doradztwa w Lubaczowie - Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego !!!
Olaf
+7 # Olaf 2020-06-16 14:01
O żeż ty! :-(
Lubaczowianin
+28 # Lubaczowianin 2020-06-16 09:04
Co do kompetencji Pani Poseł miałbym pewne wątpliwości ale prezydent duda ma mój głos!
Stop Lgbt!!!!
Komentarz
-41 # Komentarz 2020-06-16 09:24
Jeśli boisz się osób z środowiska LGBT to tym bardziej powinieneś się obawiać PiSu.
W pierwszym przypadku deklarują swoje potrzeby.
W drugim możesz się obudzić z starszym Panem z Żoliborza, który będzie Ci zaglądał do łóżka.
Za opozycją
+32 # Za opozycją 2020-06-16 10:05
Cytuję Lubaczowianin:
Co do kompetencji Pani Poseł miałbym pewne wątpliwości ale prezydent duda ma mój głos!
Stop Lgbt!!!!

Wczoraj wyszedł przed kamery siostrzeniec premiera i powiedział, cytuję..... sam jestem LGBT i nie pozwolę się obrażać .... i jak wam?
Za opozycją
+31 # Za opozycją 2020-06-16 10:12
Ach zapomniałem TVP propaganda tego nie pokazuje.
Rer
+19 # Rer 2020-06-16 11:50
Gdzie był twój PiS przez te 5 lat i co zrobił w walce z LbGT? Czekam na merytoryczną wypowiedź? I ile obietnic spełnił obecny prezydent? Nie rozumiem tego jak ludzie mogą głosować na kogoś który nie potrafi dotrzymać danej obietnic....
Sąsiad
+4 # Sąsiad 2020-06-19 11:50
Cytuję Lubaczowianin:
Co do kompetencji Pani Poseł miałbym pewne wątpliwości ale prezydent duda ma mój głos!
Stop Lgbt!!!!


Czy zdajesz sobie sprawę, że osoby LGBT żyją w naszych okolicach? Niestety szykanowane albo się ukrywają, albo po prostu wyjeżdżają do większych miast, żeby mogły normalnie żyć. Ciekawe ile takich osób opuściło nasz powiat bo nie mogły wytrzymać tej chorej nagonki.
Co jezeli Twoj syn lub córka będą gejem lub lesbijką? Wyrzucisz z domu? Powiesz, że ma się wynosić bo wmówili Ci że LGBT to zło?
Żyjemy w społeczeństwie gdzie łatwiej akceptujemy zdrady małżeńskie, bicie dzieci, złodziejstwo, ukryte związki księzy, a osoby które są gejami czy lesbijkami są szykanowane. Tylko dlatego że mają inną orientację. To jest straszne.
Qq
+49 # Qq 2020-06-16 09:16
Dość robienia z ludzi idiotów i tej pajacady - od 2 tygodni nic tylko lgbt , są ważniejsze rzeczy np koniec zawieszenia składek ZUS i rosnące ceny , o tym PiS nie mówi
Polak2010
+48 # Polak2010 2020-06-16 09:35
Inteligentni kochający swoją ojczyznę Polacy zagłosują na Andrzeja Dudę
Komentarz
+37 # Komentarz 2020-06-16 09:43
Również zmanipulowani, ślepi na zachowanie, wkręceni, posłuszni, zastraszani, cisi, bez zdania.
Tadek
+25 # Tadek 2020-06-16 10:34
Jeżeli "inteligentni" widzowie wierzą w takie idiotyczne rzeczy, z polskim narodem jest bardzo źle.
telewidz
-6 # telewidz 2020-06-16 10:58
Inteligentni w cudzysłowie wierzą, o naprawdę inteligentnych powiedział kiedyś niechcący pan Piotrowicz, że ich taki przekaz razi.
AntyPiS
+23 # AntyPiS 2020-06-16 11:37
A propos tego materiału. Straszą tam, że Żydzi upomną się o majątki. Znów pokazują ten argument ,,złego Żyda" jak za ,,Piątej kolumny" za Gomułki. Albo w latach 2007-2015 kiedy PiS w opozycji w negatywny sposób używał słowa ,,Żyd" jako najgorsze zło. Ile to raz stosowali to słowo wobec PO i szły hasło o tzw.,,żydokomun ie". Nagle w 2015 roku PiS przestał gadać hasło ,,bij Żyda". PiS i TVP oskarża Trzaskowskiego o związki z Żydami i to tylko takimi, ze CI przyjadą po nasz majątek. Ale od Dudy nie da się być bliżej powiązań z Żydami. Teść i szwagier Dudy są Żydami. Tak samo Pierwsza Dama została przy swoim panieńskim nazwisku a pierwszy człon jest Kornhauser. W kampanii 2015 roku nic PiS o tym nie mówił ani się nie zająknął bo by stracił swoich wyborców tyle lat nastawianych wrogo Żydom. Dopiero po oficjalnych wynikach ujawnili całą prawdę o Pierwszej Damie. Zresztą Julian Kornhauser ojciec Agaty Kornhauser-Dudy i teść Andrzeja Dudy jest poetą i w swoich działach wychwala naród żydowski. Najgorsze jest w tym to, ze te antysemickie hasła za PiS po początkowym odejściu od tych haseł wracają jak widać. Jako przykład chciałbym podać film z 2018 roku gdzie są czytane nienawistne komentarze nie z 1968 roku a obecnie na Facebooku czy Youtube:https:/ /youtu.be/SRkHb q-wskQ. Jak widać po materiale wiadomości PiS w szczuciu ,,Żydami" ma doświadczenie bo Ci ludzie nie nauczyli się tego sposoby narracji od PO czy PSL.
Tmw
-1 # Tmw 2020-06-16 11:59
Akurat jestem antykomunista ale jaruzelski zrobil jedna dobra rzecz-oczyscil wojsko z obrzezancow. Tu ma plus
Korsb
+7 # Korsb 2020-06-16 19:04
Nazwisko piszemy wielką literą. To po pierwsze,a po drugie sprawdź czy aby nie masz jakichś krewnych że strony tzw starszych braci,bo będzie wstyd...
Tmw
-6 # Tmw 2020-06-16 21:41
Nie mam,sprawdzilem . Jestem Polakiem,nordyc ki typ,zdecydowani e nordycki typ
Tmw
-5 # Tmw 2020-06-16 21:43
Az do 17. wieku sprawdzilem. W mojej rodzinie nie bylo nikogo o niepolskich korzeniach
Cdn
-11 # Cdn 2020-06-16 21:06
Cytuję Polak2010:
Inteligentni kochający swoją ojczyznę Polacy zagłosują na Andrzeja Dudę

Tylko P.Duda
edwardo
-13 # edwardo 2020-06-16 10:17
super partia
Qq
+34 # Qq 2020-06-16 10:17
Czy wyniki sondażu przeprowadzoneg o przez zlubaczowa były tak niewygodnie dla pisu ze redaktor wystraszył się publikacji ?
PKW
+9 # PKW 2020-06-16 10:35
Polak2010
-21 # Polak2010 2020-06-16 11:24
Cytuję PKW:


No i super widać że jest dużo mieszkańców o prawicowych poglądach
AntyPiS
+19 # AntyPiS 2020-06-16 11:38
Musimy chyba zacząć skandować: ,,Wolne sondy" :D
Qq
+20 # Qq 2020-06-16 11:42
Cytuję PKW:

No i jest wyjaśnienie dlaczego w tvpis nie ma Bosaka
Orion
-14 # Orion 2020-06-16 11:01
Po co nam Trzaskowski jak mamy Merkel?
wrażliwy
+16 # wrażliwy 2020-06-16 11:19
Widzę ze bardziej grożna jest pandemia nienawiści niż covid 19
ixi
-21 # ixi 2020-06-16 11:22
Nieraz zastanawiałem się czym jest uzasadniona nienawiść przeciwników PISu do nich i do tego co robią. Nie mogłem znależć żadnych racjonalnych argumentów. Na przykład w kwestii uniezależnienia się Polski od dostaw rosyjskiego gazu i zwrócenie ponad 6 mld przez Gazprom z tytułu zawyżonych cen gazu dla Polski(w umowie podpisanej przez rząd Tuska) jaki może być argument negujący ten fundamentalny sukces PISu? Już za samo to część myślących członków opozycji powinna zmienić swe myślenie o PIS. Ale nie nic do nich nie trafia . Przez przypadek trafiłem na artykuł traktujący o metodach propagandy Goebbelsowskiej I oczy mi się otwarły. To co robił Goebbels podobnie, według podobnego schematu robią od 1992 (atak na premiera Olszewskiego) media. Przedstawianie zawsze w sposób karykaturalny braci Kaczyńskich.
latach 2005 -2007 jest tego najlepszym przykładem. Proszę sobie otworzyć grafiki z tamtego okresu – zdjęcia twarzy Kaczyńskich zrobione tak aby były one z grymasem, wykrzywioną twarzą, w niekorzystnej pozycji, tak aby w oglądających je osobom wywołać niesmak a potem niechęć i nienawiść. Podobnie przedstawiano na plakatach propagandowych .ydów aby zniechęcić do nich społeczeństwo niemieckie. No i oczywiście treści artykułów z z roku 1992, 2005 -2007 i obecnego. Jeden wielki atak, w większości oparty na faknewsach, z słownictwem mającym wywoływać niechęć i potem nienawiść, tytułami sugerującymi powiązanie wszystkiego złego z PIS. Efektem tej kampanii nienawiśći jest to, że część Polaków nigdy nie zagłosuje za PISem ani innym
ani innym patriotycznym ugrupowaniem nawet gdyby byli tam sami nieskazitelni politycy i dawali społeczeństwu złote góry i nie dla tego, że ma coś przeciwko programom politycznym, które oni reprezentują ale z powodu wtłoczonej im przez media nienawiści. Nienawiść w tej grupie jest tak mocno zakorzeniona, że nie trafiają do nich żadne argumenty. A co najgorsze dzieci z tych rodzin nienawidzących PISu są tak samo nastawione i rośnie nowe pokolenie, które zawsze będzie mówiło propatriotyczny m siłom działającym w INTERESIE PAŃSTWA POLSKIEGO– nie! Nie bo nie, Nie bo jestem przeciwko PIS. A dlaczego jesteś przeciwko? Bo Pis jest zły, bo Kaczyński jest niski, itrd.itd. Zamiast tego będą popierali każde ugrupowanie, nawet te, które prawie jawnie działają w interesie obcych państw, które najgłośniej będzie krytykowało PIS. Pytanie czy da się ten niszczący Polskę proces zatrzymać i odwrócić?
Polak2010
-26 # Polak2010 2020-06-16 11:34
Do,,ixi." Cieszę się że ktoś tak mądrze napisał i że jest nas więcej którzy rozumieją socjotechnikę i manipulacię stosowaną przez pokłosie komunistów. Niszczenie wizerunku braci Kaczyńskich pana Olszewskiego wielkich Polskich Patriotów.
Oby obywatele którzy chcą dobrze dla naszej ojczyzny poszli na wybory i mądrze zagłosowali na Andrzeja Dudę.
Za opozycją
+11 # Za opozycją 2020-06-16 11:42
Cytuję Ona:
Wybierzcie sobie pedzia a będzie was ciupal prze 5 lat w tyłki wtedy się dopiero łzy poleją

Cytuję Polak2010:
Do,,ixi." Cieszę się że ktoś tak mądrze napisał i że jest nas więcej którzy rozumieją socjotechnikę i manipulacię stosowaną przez pokłosie komunistów. Niszczenie wizerunku braci Kaczyńskich pana Olszewskiego wielkich Polskich Patriotów.
Oby obywatele którzy chcą dobrze dla naszej ojczyzny poszli na wybory i mądrze zagłosowali na Andrzeja Dudę.

Nie ma mowy, nigdy i jest nas dużo!
Qwerty
+7 # Qwerty 2020-06-17 06:03
A co PiS tobie dał i co dla ciebie zrobił Bo ja nic nie dostałem Rozdają pieniądze nie swoje na prawo i lewo kupując głosy i zadłużając Polskę Tego nikt nie widzi Dzielą Polaków na sort lepszy i gorszy i ty twierdzisz że to dobrze
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-17 08:05
Do,,Qwerty" zacytuję ciebie,, Pis rozdaje pieniądze na lewo i prawo '' pamiętam zarzucał to już Donald Tusk Lechowi Kaczyńskiemu.
Ale PiS rozdaje te pieniądze swoim obywatelom którzy te pieniądze wydadzą w Polsce (makro mikro ekonomia)
i Te pieniądze pomagają polskim dzieciom bo w czym one są gorsze od dzieci w innych krajach europejskich które dostają od wielu lat taki socjal.
Za Platformy Ubywatelskiej/P sl te pieniądze malwersowano np. mafie watowski- straty można liczyć w miliardach dolarów, mafia autostradowa
kradzież pieniędzy z OFE a nawet zabrali połowę dodatku pogrzebowego.
Mogę wymieniać jeszcze więcej i więcej ale po co.

Ale co mi się najbardziej podoba w PiS i naszym Prezydencie to szacunek dla naszych poległych żołnierzy i hołd jaki im składają, gdyż przez 70 lat opluwano ich pamieć najpierw przez komunistów a następnie przez ich pokłosie w postaci PO-PsL
telewidz
+1 # telewidz 2020-06-17 08:46
Poległych żołnierzy?, chyba chodzi Ci o żołnierzy wyklętych.
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-06-17 12:46
Cytuję polak2010:
Do,,Qwerty" zacytuję ciebie,, Pis rozdaje pieniądze na lewo i prawo '' pamiętam zarzucał to już Donald Tusk Lechowi Kaczyńskiemu.
Ale PiS rozdaje te pieniądze swoim obywatelom którzy te pieniądze wydadzą w Polsce (makro mikro ekonomia)
i Te pieniądze pomagają polskim dzieciom bo w czym one są gorsze od dzieci w innych krajach europejskich które dostają od wielu lat taki socjal.
Za Platformy Ubywatelskiej/Psl te pieniądze malwersowano np. mafie watowski- straty można liczyć w miliardach dolarów, mafia autostradowa
kradzież pieniędzy z OFE a nawet zabrali połowę dodatku pogrzebowego.
Mogę wymieniać jeszcze więcej i więcej ale po co.

Ale co mi się najbardziej podoba w PiS i naszym Prezydencie to szacunek dla naszych poległych żołnierzy i hołd jaki im składają, gdyż przez 70 lat opluwano ich pamieć najpierw przez komunistów a następnie przez ich pokłosie w postaci PO-PsL


Panie Polaku2010. Bo PiS obiecał wiele wtedy i nie było Nas stać na te obietnice wtedy tak samo jak i dziś. Oni sobie dadzą, ale o słapacalność to już się oni martwić nie będą bo ich już nie będzie u władzy. Gdzie są te choćby mieszkania co wtedy obiecali w 2005 roku. Było wiele programów społecznych i socjalnych. Choćby ,,Kosiniakowe" czy ,,Senior Vigor". Nie przebimbali tych 8 lat. Komu one pomagały? Polakom.
Znpwu zaczyna Pan z UB to jeszcze raz zapytam czy wyjaśni mi Pan przywileje poakowskiej rodziny Kaczyńskich w PRL i ,,cuda" w życiu Kaczyńskich kiedy najpierw byli AK-owcy siedzieli w więzieniach a potem nie internowano Jarosława mimo, ze był w czołówce ,,Solidarności" . I jak Pan inaczej to wytłumaczy niż współpracą z UB. Jak się nie ma argumetu to tylko mafia vatowska i oskarzenia o melwarsacje. A komisja smoleńska Macierewicza albo Polska Fundacja Narodowa co to jest? A to tylko czubek góry lodowej. O liczbie strat nie mówię bo jeszcze ją liczą a będzie jeszcze więcej im dłużej PiS u władzy. PO wzięła pieniądze z OFE na spłatę długu publicznego. A PIS co zrobił nie dość, że też wzięli przesunęli pieniądze, ale tylko z OFE do ZUS to jeszcze sobie 15% procent ekipa Morawieckiego wzięła sobie na swoje obietnice i przekupuje Nas naszymi pieniędzmi. To kto jest gorszy. PO nic dla siebie nie wzięła a PIS 15% z naszych wypracowanych pieniędzy, które przepadły na rozbuchany socjal. Co do Żołnierzy Wyklętych to też długi temat dlatego z powodu braku miejsca napiszę go w komentarzu pod spodem.
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-06-17 13:10
Co do Żołnierzy Wyklętych to należy im się szacunek. Określenie, że rząd PO-PSL nie szanował Żołnierzy Wyklętych powiem to wprost jest Twoim kłamstwem. W 2001 roku Sejm Rzeczypospolite j Polskiej podjął uchwałę, w której uznał zasługi organizacji i grup niepodległościo wych, które po zakończeniu II wojny światowej zdecydowały się na podjęcie nierównej walki o suwerenność i niepodległość Polski, oddając w ten sposób hołd poległym i pomordowanym oraz wszystkim więzionym i prześladowanym członkom organizacji Wolność i Niezawisłość. PIS rządził w latach 2005-2007 i jakoś nie pochylił się nad tym tematem czy składał hołdy. Ba nawet się nie zająknął. W 2009 roku opolskie organizacje kombatanckie skupione wokół Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościo wych w Krakowie, reprezentująceg o takie organizacje jak: Zrzeszenie „Wolność i Niezawisłość”, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, wsparte przez opolskie władze samorządowe, zwróciły się o ustalenie dnia 1 marca Dniem Żołnierzy Antykomunistycz nego Podziemia. Wtedy to była jedna z rzeczy gdzie i PO-PSL i PiS solidarnie ją poparły. W 2010 roku inicjatywę ustawodawczą potem podjął ówczesny Prezydent Lech Kaczyński. A następny Bronisław Komorowski wywodzący się z PO po wyborach ten projekt podtrzymał i doprowadzić do końca dzięki czemu w 2011 roku 1 marca był dniem Żołnierzy Wyklętych. PO-PSL nie opluwało ich pamięci. W historii ŻW niestety wystąpiło też niestety parę bojówek, których działania położyły cień na ŻW. Były to historie takich grup Józefa Kurasia „Ognia” czy Romualda Rajsa ps. „Bury”, kiedy to z wyzwalaniem kraju i z etosem żołnierza nie miało nic wspólnego tylko z czystką etniczną. Tym bojówkom nie należy się szacunek a się wtłacza ich w ŻW. Nie podoba mi się też jedna rzecz. Wszędzie słychać Żołnierze Wyklęci i Żołnierze Wyklęci. Coraz bardziej przez to zapomina się bohaterów II WŚ. Nie słychać o nich w społeczeństwie. A czy są mniejszymi bohaterami niż Żołnierze Wyklęci. Czy tez postacie z powstań narodowych listopadowego i styczniowego są mniejszymi bohaterami niż ŻW. Albo walczący w I WŚ oprócz Piłsudskiego. Chwała bohaterom walczącym za naszą ojczyznę, ale wszystkim a nie tylko Żołnierzom Wyklętym bo pasują do prowadzonej w ramach ideologii PiS polityki historycznej.
Polak2010
-3 # Polak2010 2020-06-17 14:33
Panie ,,anty pisiorze,, proszę się nie wysilać pisząc te komentarze kierując je do mojej osoby gdyż nawet ich nie czytam. Oczywiście szacunek do pana osoby mam ale dla mnie nie jest pan poważną osobą pisząc takie chore rzeczy.
Pozdrawiam szanownego pana
AntyPiS
# AntyPiS 2020-06-17 15:14
Ja czytam pańskie komentarze i to jest wyraz szacunku do oponenta bo wysłu[wulgaryzm ]ę co on ma do powiedzenia a nie odrzucam to co druga druga osoba bo ja mam tylko rację i nie obchodzi mnie co ktoś inny pisze. Samo to określenie też, ze piszę chore rzeczy i uważanie mnie za niepoważnego to raczej też nie wyraz szacunku. PiS też idzie z Bogiem na ustach, ale tylko w ustach bo nie z serca. Pozdrawiam.
telewidz
-3 # telewidz 2020-06-17 15:15
Skoro nie czytasz, to skąd wiesz, że pisze chore rzeczy? Po nicku poznajesz co kto pisze?
Tmw
-13 # Tmw 2020-06-16 11:40
Brawo,swietny komentarz! zgadzam sie i podpisuje
F
+8 # F 2020-06-16 12:04
Zapadł na razie wyrok. Tych pieniędzy realnie jeszcze nie widać. Ale jak już się pojawią - myślę, że zainteresują braci Szumowskich ;)
AntyPiS
+16 # AntyPiS 2020-06-16 12:35
Drogi Ixi przeczytałem cały Twój komentarz, więc nie zdziw się jak i krótsza nie będzie moja wypowiedź. PiS to nie jest Polska. W kraju jest wiele różnych partii. Czy PO nie jest polską partią. A może PSL, które jest praktycznie od zawsze. SLD i Konfa też są polskimi partiami. A Pan Panie ixi uważa z tego co rozumiem, ze jak nie jest za PiS to nie jest patriotą i Polakiem i działa przeciw Polsce. Czy to, że uważam i źle się według mojego zdania dzieje znaczy, ze nie chcę, żeby Polska była mocnym i znaczącym kraje w Europie? Chcę silnej Polski, ale będzie ona tylko wtedy kiedy mimo różnic Polacy będą ze sobą dyskutować, spierać i dochodzi do konsensusu a nie być dzieleni na władzę na ,,lepszy" i ,,gorszy sort". Ale jak Polacy zaczną dyskutować wtedy cały PO-PiS padnie i tego te dwie wielkie partie nie chcą szczując Nas na siebie. Szanuję to co Polskie np. flagę czy historię, ale według Ciebie nie mogę być patriotą bo nie wierzę w PiS Co do gazu. Tak Pawlak podpisał niekorzystną umowę gazową 2010 roku. Ale Pawlak nie miał nic do gadania gdyż w 2006 roku rząd PiS wynegocjował takie warunki z Gazpromem i jedyne co pozostało Pawlakowi to albo podpisać albo zostawić Polskę bez gazu. Wtedy by Pan narzekał, że przez nich gaz nam odcięli. To co Pan pisze metodach propagandy Goebbelsowskiej to od kiedy wszelkie media przekazu jak telewizja czy internet były wykorzystywane. Odpowiednio zmanipulowany materiał produkuje do niego mniej lub bardziej zniekształcone wnioski. I były to materiały montowane zazwyczaj na korzyść władzy. Ataki przed 2015 rokiem to pikuś do tego co teraz jest. Teraz wystarczy zobaczyć ,,Wiadomośći" w TVP, żeby zobaczyć jak przedstawiają kontrkandydatów Dudy a zwłaszcza Trzaskowskiego. Właśnie takimi metodami jakimi uważasz, że Opozycja niszczy PiS właśnie PiS sam stosuje i to w o wiele gorszym poziomie bo dodali do tego tzw. zjawisko fakenewsów tak nazwane dopiero od 2017. Tak jak materiał o 200 mld, że zabierze im Trzaskowski. Ludzie nie zagłosują na PiS bo zobaczą, ze są to destrukcyjne rządy a nie propaganda nienawiści bo zobacz Panie ixi czyja propaganda jest bardziej oparta na agresji wobec wszystkich czy to zagranicy czy innych partii czy poglądów. PiS nie równa się patriotyzm. Kaczyński to nie jest wyznacznik patriotyzmu. Patriotyzm to Naród, My Polacy, wszyscy niezaleznie od koloru skóry czy religii, czy statusu zawodowego i ekonomicznego. Patriotyzm My mamy nosić w sercu przez cały czas a nie od święta bo kampania i wybory tak jak robi to PiS zawłaszczając niesłusznie tylko dla siebie hasła patriotyzmu. Pytanie czy da się ten niszczący proces dzielenia Polaków zatrzymać i odwrócić/ tak da się odsuwając PO-PiS od władzy.
ixi
-9 # ixi 2020-06-16 13:41
Moim zdaniem Polacy powinni wybierać ludzi, którzy będą dobrze rządzić i sprawią aby wszystkim Polakom żyło się lepiej.Proszę się rozejrzeć jak żyje się najbliższej rodzinie czy panu panie AntyPis żyje się lepiej, czy ktoś na rządach PIS-u stracił. Wszystkie programy społeczne realizowane przez obecnie rządzących skierowane są do całych grup społecznych niezależnie od poglądów politycznych.A patriotyzm za Wikipedią to : przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby, poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub nawet życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Moim zdaniem niektórzy z opozycji nie rozumieją ostatniego zdania, mówiąc o tym,że musimy zmienić swoja kulturę tradycję dla innych celów powiedzmy ogólnoświatowyc h.A poza tym Prezydent powinien reprezentować interesy narodowe. I proszę mi nie wmawiać że dzielę Polaków to pan sam się określił jako osoba negatywnie nastawiona panie ANTYPIS
neo
+12 # neo 2020-06-16 14:28
Mnie się jakoś nie żyje lepiej, tak samo pracuję, odprowadzam podatki, płacę ZUS, podwyżek zero, drożyzna w sklepach , nie mam żadnych plusów bo dzieci już studiują, więc gdzie ten dobrobyt?
Optymista
+11 # Optymista 2020-06-16 15:07
Cytuję neo:
Mnie się jakoś nie żyje lepiej, tak samo pracuję, odprowadzam podatki, płacę ZUS, podwyżek zero, drożyzna w sklepach , nie mam żadnych plusów bo dzieci już studiują, więc gdzie ten dobrobyt?

U tych którzy nie pracują i żyją za nasze podatki tak u nierobów! Oni sobie chwalą.
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-06-16 16:55
Odpowiadam jak na późniejszy: Oczywiście Polacy zawsze tak chcą wybrać, ale wychodzi jak zawsze. Żyje mi się lepiej, ale nic z rżadowych pieniędzy nie mam. Żadnego ,,500+" nie pobieram. Firma założona swoje odłożone i wypracowane pieniądze tak jak i swój własny samochód. Widzisz jaka dobrze przeczytałeś czym jest patriotyzm. A teraz pytanie czy przeczytałeś to ze zrozumieniem. Gdzie PiS przedkładał interesy państwa ponad swoje. Może podczas afery z nagrodami gdzie po dwóch miesiącach przyznali sobie nagrody. Albo gdy przedstawiciele PiS na czele z Morawieckim przepisywali majątki na żonę w celu jego ukrycia przed opinią publiczną. A może wtedy kiedy wymieniał kadry w spółkach państwowych, ośrodkach sondażowych w sądach i trybunałach na swoich ludzi. Czy to było patriotyczne. Przecież to zadaje kłam te teorii to jak można mówić o PiS jako o wielkich patriotach. Umiłowanie do języka. ,,Chamska hołota" czy ,, mordy zdradzieckie" to umiłowanie języka. A co do szeroko pojętej ,,kultury" to ona cały czas od wieków jest zmienna. Różne prądy na to wpływają czy z powodów religijnych czy narodowościowyc h. Tak jak u Nas była jeszcze mozaika kulturowa i wiele rzeczy się przeniknęło i uważamy za ,,nasze" i nic w tym złego nie widzimy. Kiedyś co wieś co obyczaj było. W sumie do dzisiaj widać pozostałości. Obecnie informatyzacji świata sprawił, że ,,świat" stał się ,,globalną wioską". Kto za PRL myślał, ze w Polsce staną się takie modne Walentynki. Teraz mamy ambiwalentne odczucia co Haloween a nie wiadomo jakie wpływy na światową kulturę będą jeszcze w przyszłości. Nie obronimy się przed przenikaniem kultur i jej ewolucji. Prezydent jedynie co może to w sumie wyrazić swoje stanowisko w sprawie nowych rzeczy, którą będą chciały ,,wejść" w naszą kulturę. Ale Prezydent powinien stać na pieczy tego co należy obłożyć krytyką, aby dane święto weszło do naszej tradycji jeżeli jest ono jak ,,kwiatek do kożucha" lub nawet niebezpieczne dla społeczeństwa, ale też powinien pozwalać niektórym tradycjom zagnieść się w naszej kulturze a nie zamykać się na wszystko jak niczym za czasów Zimnej Wojny gdzie w obu blokach były różne tradycje. Prezydent powinien reprezentować obie strony i krytykujących i tych będących za i dążyć do wypracowania konsensusu. Nie bądźmy po prostu kulturowymi ksenofobami bo tylko na darmo się nakrzyczymy a nawet nie zauważymy kiedy coś przejdzie do porządku dziennego. Dzieli Pan ludzi bo uważa Pan, że kto jest przeciw PiS to nie jest za interesem Polski i nie może uważać się za patriotę choćby nie wiem jak kochał swoją ojczyznę. I równa Pan PiS z patriotyzmem. A PiS nie ma monopolu na patriotyzm. Można kochać Polskę, naszą ojczyznę moją czy Pana i wzajemnie szanować swoje poglądy. Dlaczego patriotą nie może być wyborca np.PSL. Żadna partia nie ma monopolu na patriotyzm. Jeżeli ma to wtedy możemy mówić o takiej samej ideologii niczym za czasów PRL gdzie ludzie też uważali, że podłożenie się całkowicie jednej władzy jest patriotyzmem.
ixi
+2 # ixi 2020-06-16 17:36
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-06-16 18:25
a prawdziwy ixi jest zwolennikiem czy krytykantem obecnej władzy. Bo jeśli krytykantem a kto podszył się pod czyjś nick to poniżej pewnej kultury osobistej podszywać się pod kogoś dyskredytując jego osobę.
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-06-16 18:45
Chociaż chwila. Jedna osoba ma problem pisania pod wieloma nickami to podszyć się pod kogoś nie byłoby dla niej problemem ;)
polak2010
-1 # polak2010 2020-06-16 22:25
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
Optymista
+4 # Optymista 2020-06-16 22:44
Cytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.

Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-16 22:58
Cytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.

Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.[/quoteCytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
[quote name="ixi"]Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.

Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.



Jak pan wymaga szacunku od ludzi to proszę traktować innych ludzi z szacunkiem -Pozdrawiam miłego panaCytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.


Jak pan wymaga szacunku od ludzi do proszę traktować z szacunkiem innych ludzi, pozdrawiam miłego pana
Optymista
+3 # Optymista 2020-06-16 23:17
Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.

Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.[/quoteCytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
[quote name="ixi"]Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.

Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.



Jak pan wymaga szacunku od ludzi to proszę traktować innych ludzi z szacunkiem -Pozdrawiam miłego panaCytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.


Jak pan wymaga szacunku od ludzi do proszę traktować z szacunkiem innych ludzi, pozdrawiam miłego pana

I kto to mówi? Ten który ma szacunek do ludzi! Ja nie obraziłem tutaj jeszcze nikogo, a pan robi to od 2 miesięcy 24 godziny na dobę! Jako odwet nazwałem pana kretynem to jest nic w porównaniu z pana obelgami. Chlubił się pan swoim katolicyzmem wiec pisałem do pana czy pan wie co mówi 8 przykazanie, nie dostałem odpowiedzi . Jako katolik wiem ze prawo do życia, wypowiedzenia ma każdy człowiek do pana to jednak nie dociera. Dyskutować ,krytykować mieć odmienne zdanie to nie znaczy obrażać. Jest pan biednym człowiekiem, żal mi pana.
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-16 23:44
Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
Tylko jeden pisior a to jest Polak2010 zmienia nicki. Cwaniak! I pamiętaj pisoirze przestań obrażać wszystkich do około. Mnie nazwałeś Mitomanem, Lemingiem, Zapszańcem obrażasz cała opozycje, LGBT, inne mniejszości i narodowości, użyłeś słowa Malwersanci. A kim ty jesteś kretynie ? PiS cię tego nauczył bo oni robią to samo począwszy od góry. Jesteś najwredniejszym pisiorem jakiego znam.


Jak pan wymaga szacunku od ludzi to proszę traktować innych ludzi z szacunkiem -Pozdrawiam miłego panaCytuję polak2010:
Cytuję ixi:
Podszywasz się pod moja osobę ,nie napisałbym takich głupot. Prawdziwy ixi


Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.


Jak pan wymaga szacunku od ludzi do proszę traktować z szacunkiem innych ludzi, pozdrawiam miłego pana
I kto to mówi? Ten który ma szacunek do ludzi! Ja nie obraziłem tutaj jeszcze nikogo, a pan robi to od 2 miesięcy 24 godziny na dobę! Jako odwet nazwałem pana kretynem to jest nic w porównaniu z pana obelgami. Chlubił się pan swoim katolicyzmem wiec pisałem do pana czy pan wie co mówi 8 przykazanie, nie dostałem odpowiedzi . Jako katolik wiem ze prawo do życia, wypowiedzenia ma każdy człowiek do pana to jednak nie dociera. Dyskutować ,krytykować mieć odmienne zdanie to nie znaczy obrażać. Jest pan biednym człowiekiem, żal mi pana.

10 przykazań Bożych to sobie proszę doczytać są ogólnie dostępne.
Poznałem kiedyś pewną osobę o lewicowych poglądach, ogólnie fajny gość i niby oczytany ale rozmowy z nim były ogólnie dziwne o tyle że gość zapominał co poprzedniego dnia mówił i bardzo często zmieniał poglądy na dany temat. Może z wami tak jest że wy wbrew sobie zapominacie co mówicie to może taki syndrom. Więc nie chcę przytaczać epitetów które pan do mojej osoby kierował. Ale mimo to pozdrawiam i mam nadzieje że mądrze pan zagłosuje 28 czerwca pozdrawiam
AntyPiS
-5 # AntyPiS 2020-06-17 13:36
Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda nie propaganda PiS zwycięży.
TruskawkiZeSmietana
+6 # TruskawkiZeSmietana 2020-06-16 11:28
Moze sobie tam zachecac z rodziny swojej!
Ona
-20 # Ona 2020-06-16 11:31
Wybierzcie sobie pedzia a będzie was ciupal prze 5 lat w tyłki wtedy się dopiero łzy poleją
Za opozycją
+24 # Za opozycją 2020-06-16 11:44
Cytuję Ona:
Wybierzcie sobie pedzia a będzie was ciupal prze 5 lat w tyłki wtedy się dopiero łzy poleją

On nie groźny, gorzej z Pedofilem.
Komentarz
+9 # Komentarz 2020-06-16 15:00
Bo starszy Pan z Żoliborza to mąż "stanu" .
Oczywiście stan nie zdeklarowany np. przykładną rodziną.
Mam lekkie obawy, czy aby ww. Pana stan byłby zgodny z głoszonymi poglądami.
eee
+24 # eee 2020-06-16 11:37
Duda pomoże, ale tylko tej Pani...
Za opozycją
+25 # Za opozycją 2020-06-16 11:39
A czy uzasadniona jest nienawiść PISU do narodu który ich nie wybiera, ich przeciwników? Tak samo nie! Kaczyński nazywa ich .... hamską hołotą, a Duda że nie są ludźmi. To się nazywa Polska demokracja! Nie chodzi do kościoła też nie człowiek. W sprawe PEDOFILI się milczy !!!!! Oni są pod ochroną. I bardzo dobrze że ludzie przejrzeli na oczy. Każdy człowiek jest człowiekiem obojętnie cz wierzący cz nie, czy LGBT cz nie ma prawo żyć. Sam jestem katolikiem ale nie rozumiem tych o dwóch obliczach. A w naszym regionie kwitnie HIPKRYZJA!
Bogdan
-15 # Bogdan 2020-06-16 11:46
każdemu inteligentnemu i myślącemu Polakowi proponuje zapoznać się z programem i tym co mówi Szymon Hołownia, na dzień dzisiejszy jedyny kandydat na Prezydenta, któremu to stanowisko powinniśmy powierzyć, pozdrawiam wyborców PAD i RT i WK-K :)
Ja
-2 # Ja 2020-06-16 19:51
Zgadzam się
ZoB
+18 # ZoB 2020-06-16 12:09
Tfu z PiSem i jego marionetką Dudą. Ciągle płacimy więcej i więcej. Nowe podatki, wyższe ceny i znowu nowe podatki. Pasowałoby zakończyć pogłębianie długu tego kraju. "Inteligentni zagłosują na Dudę", skoro inteligencja to zgadzanie się na skubanie z własnych, ciężko zarobionych pieniędzy to pogratulować tej inteligencji.
Ten
-21 # Ten 2020-06-16 12:24
Najwięcej do powiedzenia maja ci, którzy nie mają pojęcia. Zanim oddajcie głos zastanówcie się, czy chcecie, żeby Waszym dzieciom w.szkolach pokazywali jak wygląda stosunek (nas tego nikt nie uczył, to przychodzi naturalnie). Zastanówcie się czy chcecie, żeby za kilka lat wasze żony i córki były gwalcone przez uchodźców (ostatnio widzialem kolejny ich "transport"-sam e młode, zdrowe byki). Zastanówcie się czy chcecie być okradani i nic.nie znaczyć wśród "wielkich tego kraju. Według mnie RT to najgorszy wybór z możliwych. Powrót złodziejstwa, kpiny, szyderczego uśmiechu ludziom w twarz.
Za opozycją
+11 # Za opozycją 2020-06-16 12:38
Cytuję Ten:
Najwięcej do powiedzenia maja ci, którzy nie mają pojęcia. Zanim oddajcie głos zastanówcie się, czy chcecie, żeby Waszym dzieciom w.szkolach pokazywali jak wygląda stosunek (nas tego nikt nie uczył, to przychodzi naturalnie). Zastanówcie się czy chcecie, żeby za kilka lat wasze żony i córki były gwalcone przez uchodźców (ostatnio widzialem kolejny ich "transport"-same młode, zdrowe byki). Zastanówcie się czy chcecie być okradani i nic.nie znaczyć wśród "wielkich tego kraju. Według mnie RT to najgorszy wybór z możliwych. Powrót złodziejstwa, kpiny, szyderczego uśmiechu ludziom w twarz.

Nie pojęcie ma tylko cały klan PISU, śmiechu warte! A o stosunku to już mnie uczono na lekcji biologi. Zacofanie!!! A dlaczego atakowany jest PRYMS POLSKI i to przez biskupów( zaznaczam nie wszystkich) ale tych którzy mają dużo na sumieniu. Dlatego że chce tą całą lawendę wytępić, bronić ofiary, ale żucia mu się kamienie pod nogi. Szacunek i wytrwałości dla PRYMSA! Nie trzeba uchodźców a napewno ich nie będzie. Co masz jeszcze w szufladzie? Nie pomoże! Duda się skończył ?
AntyPiS
+14 # AntyPiS 2020-06-16 12:43
Właśnie PiS z Dudą i Kaczyńskim na czele śmieją się Nam w twarz jak tylko co siłą przesuwają jakąś ustawę tylko większością. O jawnym złodziejstwie na Pana oczach też warto wspomnieć, ale Pan tego nie widzi tak jak Emilewicz nie słyszała słów Kaczyńskiego o ,,chamskiej hołocie" mimo, ze stała obok niego. Duda to dla mnie najgorszy wybór bo on jedyny w historii urzędu Prezydenta w Polsce może mieć napisane jako stanowisko które zajmował w ,,Prezdyent" w cudzysłowie bo jest nim tylko na papierze i w sumie to cytat z jego papierów urzedowych. Jest to najmniej samodzielny Prezydent w historii Polski czy to II czy III RP razem wziętych.
Ten
-15 # Ten 2020-06-16 12:28
Jak można wybierać kogoś kto nie potrafi zarządzać stolicą a co dopiero Polska!
telewidz
-3 # telewidz 2020-06-16 13:01
Polską? Kompetencje Prezydenta RP są takie, że zarządza co najwyżej swoją kancelarią.
Lubaczowianin
-19 # Lubaczowianin 2020-06-16 12:38
Widac że tu wieje komuną i lewctwem patrząc na komentarze.
Andrzej Duda sprawdził się na stanowisku prezydenta i co najważniejsze jest wiarygodnym politykiem co w Polsce do tej pory się nie zdarzało. Wygrać wybory to jedno a spełnić obietnice wyborcze po wyborach to drugie i Pan Duda to zrobił!
– obniżenie wieku emerytalnego
– 500+ na drugie i kolejne dziecko
– likwidacja gimnazjów
– obywatelskie projekty ustaw muszą przejść co najmniej pierwsze czytanie

Duda to przede wszystkim duma polski za granicą!
Dość komuny i lewactwa czas na polski kapitał i narodowe państwo! Tylko sprawnie współdziałający prezydent i rząd ma szansę kontynuować postęp jaki dokonaliśmy od 2015r

Niech żyje Andrzej Duda!!!!!!!!
Za opozycją
+13 # Za opozycją 2020-06-16 13:00
Pośmiewiskiem w świecie! Przecież on jest długopisem Kaczyńskiego, co ten każe on robi, nie nadaje się na to stanowisko!
Niech żyje opozycja!!!!!!! !!
AntyPiS
+17 # AntyPiS 2020-06-16 13:13
I drogi Lubaczowianinie bardzo się mylisz. Duda nie jest wiarygodnym człowiekiem. Kłamie jak najęty. Oszukał frankowiczów. Oszukał Polaków, że wzrost cen towarów jest przejściowy czy też,że zwiększy się kwotę wolną od podatku a ta nawet zmalał o 3 złote na każdym pracującym. Co do przedstawionych przez Pana ustaw, które weszły w życie. Obniżenie wieku emerytalnego. Jego podwyższenie były związane z kryzysem ekonomicznym w latach 2009-2014 na świecie i każdy podnosił ten wiek. U Nas tylko do 67 a wielu krajach nawet do 70 lat. Od tamtej pory jedynie Polska cofnęła tę ustawę a inne kraje nie. Więc tutaj jest coś na rzeczy, ze te kraje nie wycofują się z tej ustawy w swoich krajach. I Polska nie dlatego dała tą ustawę bo nie jesteśmy krainą mlekiem i miodem płynącą tylko, żeby zbijać na tym kapitał polityczny. ,,500+" zamysł był dobry, ale jego wykonanie fatalne. Dopiero koronawirus odsłonił źródła finansowania tego programu a były nimi pieniądze na funduszu gwarancyjnym dla polskich pracowników, którzy w razie zatrzymania się wszystkiego byliby na utrzymaniu państwa w okresie stanu wyjątkowego, ale sam Morawiecki w Senacie mówił, że Nas na to nie stać. Likwidacja gimnazjów. Tak się składa, ze mam też doświadczenie nauczycielskie i znam te problem od strony ucznia i nauczyciela. Za czasów jak wesżły gimnazja to tak to był trochę głupi pomysł, ale to był 1999 rok i czasy AWS z którego działaczy powstał wtedy PiS. Nie było wypracowanych metod nauczania, infrastruktury i na dodatek wiek 13-15 lat to największy okres buntu i różne złe rzeczy się działy pomiędzy uczniami. Ale teraz jak naprawdę zaczęło to działać i przynosić zyski PiS rozwaliło cały system edukacji w Polsce bo tak im się chciało. Wiele samorządów miało potem problemy związane np. z siecią szkół i nie było wiadomo jak poradzić sobie z tym jak były budowane same odrębne od SP budynki gimnazjów. Obywatelskie projekty. Było wiele obywatelskich projektów np. Emerytura bez podatku i co robi PiS z takimi projektami nawet nie wysłu[wulgaryzm ]e tylko od razu odrzuca. Np. na czytaniu tego projektu przyszedł tylko jedne poseł z PiS a reszta z PIS pokazała gdzie ma emerytów. Sami Posłowie PiS nie dość, ze biorą już emeryturę to jeszcze piastują stanowiska oraz posłują. Duda pokazał jak duma za granicą w Davos. Żeby jako były europoseł nie znać nawet angielskiego? Wstyd nam przynosi takim czymś za granicą albo brakiem kszesła u Trumpa. Za poprzednich rządów wolnej lub szybciej, ale coś szło do przodu. A teraz mamy za czasów PiS jeden wielki chaos prawny, który sprawia, ze stoimy w miejscu.
cccc
-17 # cccc 2020-06-16 13:54
Cytuję AntyPiS:
I drogi Lubaczowianinie bardzo się mylisz. Duda nie jest wiarygodnym człowiekiem. Kłamie jak najęty. Oszukał frankowiczów. Oszukał Polaków, że wzrost cen towarów jest przejściowy czy też,że zwiększy się kwotę wolną od podatku a ta nawet zmalał o 3 złote na każdym pracującym. Co do przedstawionych przez Pana ustaw, które weszły w życie. Obniżenie wieku emerytalnego. Jego podwyższenie były związane z kryzysem ekonomicznym w latach 2009-2014 na świecie i każdy podnosił ten wiek. U Nas tylko do 67 a wielu krajach nawet do 70 lat. Od tamtej pory jedynie Polska cofnęła tę ustawę a inne kraje nie. Więc tutaj jest coś na rzeczy, ze te kraje nie wycofują się z tej ustawy w swoich krajach. I Polska nie dlatego dała tą ustawę bo nie jesteśmy krainą mlekiem i miodem płynącą tylko, żeby zbijać na tym kapitał polityczny. ,,500+" zamysł był dobry, ale jego wykonanie fatalne. Dopiero koronawirus odsłonił źródła finansowania tego programu a były nimi pieniądze na funduszu gwarancyjnym dla polskich pracowników, którzy w razie zatrzymania się wszystkiego byliby na utrzymaniu państwa w okresie stanu wyjątkowego, ale sam Morawiecki w Senacie mówił, że Nas na to nie stać. Likwidacja gimnazjów. Tak się składa, ze mam też doświadczenie nauczycielskie i znam te problem od strony ucznia i nauczyciela. Za czasów jak wesżły gimnazja to tak to był trochę głupi pomysł, ale to był 1999 rok i czasy AWS z którego działaczy powstał wtedy PiS. Nie było wypracowanych metod nauczania, infrastruktury i na dodatek wiek 13-15 lat to największy okres buntu i różne złe rzeczy się działy pomiędzy uczniami. Ale teraz jak naprawdę zaczęło to działać i przynosić zyski PiS rozwaliło cały system edukacji w Polsce bo tak im się chciało. Wiele samorządów miało potem problemy związane np. z siecią szkół i nie było wiadomo jak poradzić sobie z tym jak były budowane same odrębne od SP budynki gimnazjów. Obywatelskie projekty. Było wiele obywatelskich projektów np. Emerytura bez podatku i co robi PiS z takimi projektami nawet nie wysłu[wulgaryzm]e tylko od razu odrzuca. Np. na czytaniu tego projektu przyszedł tylko jedne poseł z PiS a reszta z PIS pokazała gdzie ma emerytów. Sami Posłowie PiS nie dość, ze biorą już emeryturę to jeszcze piastują stanowiska oraz posłują. Duda pokazał jak duma za granicą w Davos. Żeby jako były europoseł nie znać nawet angielskiego? Wstyd nam przynosi takim czymś za granicą albo brakiem kszesła u Trumpa. Za poprzednich rządów wolnej lub szybciej, ale coś szło do przodu. A teraz mamy za czasów PiS jeden wielki chaos prawny, który sprawia, ze stoimy w miejscu.

Ty naprawdę jesteś chory człowieku, co szło do przodu za poprzedniej władzy??? Tumanie, zapytaj normalnych ludzi jak im się żyło przed PiS-em a jak teraz, to się ockniesz z tego letargu. Przepraszam za obraźliwe słowa ale już mnie krew zalewa, czytając te brednie ,wyjdź człowieku i popytaj ludzi a potem wygłaszaj te orędzia poparcia dla PO-lszewików
AntyPiS
+15 # AntyPiS 2020-06-16 14:20
Nie jestem za PO powtarzam po raz enty. Zobacz sobie moje komentarze i przeczytaj i zobacz, że jestem przeciw PO-PiS-owi. Jak nauczyli walczyć tylko z zwolennikami PO to cóż. Słabo przygotowali Cię Twoi ideologiczni propagandziści z PIS do walki z kimś innym niż z PO. Zadziwiająco Polak2010 milczy kiedy cccc się odzywa ;) Alter ego jak na Polaku się już więcej nie ugra ;) Wchodziliśmy do UE, które tak naprawdę zmieniło naszą Polskę i PiS z tych pieniędzy korzysta ile tylko może. Jedną ręką odpycha UE a drugą ,,daj pieniądze". Jak tak psioczą na UE to niech sobie buduje tylko ze środków z budżetu. Ile km autostrad wybudowało PiS podczas swoich rządów a ile wybudowało PO i PSL analogicznie w latach 2007-2015. W latach 2007-2015 (za rządów #PO #PSL) oddano do użytku
885 km autostrad
1207 km dróg ekspresowych
1350 km dróg krajowych.

Między 2015 a czerwcem 2019 (za rządów #PiS) oddano tylko
102 km autostrad
732 km dróg ekspresowych
119 km dróg krajowych.

Z czego dużo było dokańczanych poprzednich rządach bo od 2017 roku nie powstał ani jeden kilometr autostrady a jedynie zawsze słyszymy tylko szumne zapowiedzi.

Ceny towarów w sklepie. Zapytaj się czy Polacy nie mają dość coraz to wyższych cen w sklepach i, że mniej za te same pieniądze można kupić.

Jest coś co się naprawdę rozwija za PiS-u. Program ,,węgiel+", którego beneficjentem jest Rosja a import węgla i to słabej jakości jest rekordowy w historii a hałdy węgla w polskich kopalniach jak leżały tak leżą. Zresztą i tak kopalnictwo idzie w dół: patrz kopalnia i Basznia. Pani Poseł też tam była. Teraz jak się tam źle dzieje to nawet nie zainterweniuje i udaje, ze nie ma problemu. Ale w PiS-ie wiem,ze mają problem ze słuchem ;)
cccc
-17 # cccc 2020-06-16 14:36
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć
cccc
-14 # cccc 2020-06-16 14:43
Zapomniałem dodać coś o drogach, zapytaj tych właścicieli firm które zbankrutowały podczas budowy tych autostrad to po pierwsze a po drugie zobacz sobie przez ile lat polszewicy budowali te drogi a ile PiS a po trzecie ile km autostrad i drug ekspresowych ma być w Polsce?
cccc
-7 # cccc 2020-06-16 14:45
*dróg
Optymista
+11 # Optymista 2020-06-16 15:20
Dotyczy niby cccc ale to jest Polak2010.
Jeżeli chodzi o drogi i autostrady to zostały grubo dofinansowywane przez EU, wiec to nie zasługa PISU. A tak naprawdę to nas wszystkich płacących podatki!
Optymista
+11 # Optymista 2020-06-16 14:47
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

PiS i Duda padają
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-06-16 15:22
cccc a słyszałeś o jakichś budowanych autostradach. Albo o naszej niesławnej drodze 865. No gdzie ten remont a PiS niby rządzi a do wyborów szło z hasłem jej remontu. Gdzie ten remont? Nie ma. Wszystko poszło w socjal. cccc zobacz ile podrożała np. gałka lodów w cukierni. W zeszłym roku 3 zł teraz 4 zł. Dodaj sobie te wszystkie złotówki co każdy towar podrożał i już uzbiera się ciekawa sumka. Znajdź sobie rachunek spożywczy sprzed roku i zobacz ile teraz kupisz rzeczy z niego za tę samą cenę. I wiem wmówili Ci, ze to są tylko wzrosty przejściowe i ceny rosły przed koronawirusem i rosną dalej po względnej normalizacji. A nic za bardzo nie spada w dół. PiS rozwinął w Polsce kulturę konsumcjonizmu. Pieniądze, które kiedyś Polacy odkładali są teraz wydawane bo następuje widoczny spadek wartości pieniądza i Polacy wolą w coś włożyć pieniądze niż zaoszczędzić.Dr ogi. A Ty cccc pytałeś tych właścicieli czy swoje informacje opierasz na doniesieniach medialnych. Firmy upadały tak samo w 2013 roku jak i upadają w 2019. Ile km? Na obecną chwilę jak widać po naszej drodze dobra droga jest deficycie. Obecnie jak najwięcej w celu usprawnienia komunikacji w kraju.Na koniec dziwi mnie jedna rzecz Polak pisał o ,,Platformie Ubywatelskiej" Ty piszesz o jakiejś ,,Polszewii" zadziwiająco podobny język do Polaka2010 gdzieś nagle w momentach jak Ty piszesz nie ma a tak zawsze strasznie się rozpisywał. Ciężko mi uwierzyć w to, ze piszą z dwoma różnymi osobami i myślę, ze rozmawiam jednak z tą samą jedną osobą tylko pd różnymi nickami. I gdzieś mi się zdaje zadziwiająco rzuciło mi w oczy się to, ze jak napisał Polak2010 to jeden komentarzy cccc był jakby kontynuacją jego wypowiedzi. I jakoś w sumie nie protestowałeś wtedy kiedy wyszła ta sprawa z nickami.
Optymista
+7 # Optymista 2020-06-16 15:10
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

Polak 2010 to są twoje słowa już to pisałeś ty tchórzu!
NOWY
-16 # NOWY 2020-06-16 16:06
JAK KTOŚ NIE MA ARGUMENTÓW TO POZOSTAJĄ EPITETY, A JA SIĘ PYTAM JAKI PROGRAM WYBORCZY PREZENTUJE KANDYDAT TRZASKOWSKI OPRÓCZ TEGO ,ZE BĘDZIE WYPALAŁ ŻELAZEM WSZYSTKO CO PIS ZROBIŁ I ZLIKWIDUJE TVP INFO ORAZ WIADOMOŚCI W TVP
Ja
+9 # Ja 2020-06-16 20:01
Dostałeś same + od ciężko pracujących Polaków to żyje się Tobie lepiej, ale co z tymi którzy muszą utrzymywać nierobow ?
Optymista
+4 # Optymista 2020-06-16 15:16
Polaczku2010 u ciebie to już medycyna zawiodła! Napisałem już miesiąc temu! Piszesz że cię krew zalewa, to dobrze tak ma być . Uważaj bo zwariujesz.
polak2010
-9 # polak2010 2020-06-16 21:28
Cytuję Optymista:
Polaczku2010 u ciebie to już medycyna zawiodła! Napisałem już miesiąc temu! Piszesz że cię krew zalewa, to dobrze tak ma być . Uważaj bo zwariujesz.


Nigdy nie napisałem proszę pana cyt.,, że mnie krew zalewa'' i nigdy nie pisałem pod innym nickiem to by było nie Honorowe bo honor to rzecz najświętsza. Więc nie wiem skąd ma pan te informacje.
polak2010
-7 # polak2010 2020-06-16 22:42
Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-06-17 13:46
Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda nie propaganda PiS zwycięży.
Tmw
-11 # Tmw 2020-06-16 16:30
A propo znajomosci jezykow-a bolek jakis znal?
Tmw
-7 # Tmw 2020-06-16 18:51
No co minusy leca? odpowiedzcie na proste pytanie-czy bolek jak byl Prezydentem znal jakis obcy jezyk?bo polskiego do dzis nie zna. Proste i klarowne pytanie
telewidz
+7 # telewidz 2020-06-16 19:11
Nie znał, ale za to miał tę zaletę, że był niezależny, chyba najbardziej ze wszystkich prezydentów III RP. Obecny jest pod tym względem na przeciwległym biegunie. No i Wałęsa, chociaż nie znał języków, był znacznie bardziej szanowany za granicą niż wszyscy jego następcy.
Ppp
-1 # Ppp 2020-06-16 19:57
Byl niezalezny ,zwlaszcza wobec SB' i mietka wachowskiego
Veik
+4 # Veik 2020-06-17 06:31
AntyPis ty jesteś nie tylko anty PiS , ale też anty ludzki.Dla zwykłego człowieka który ciężko pracuje na utrzymanie rodziny za najniższą krajową bo wyzyskiwacz pracodawca nie da więcej bo nie PiS zrobił bardzo dużo.Jakim pustym jesteś człowiekiem pisząc, że podniesienie wieku emerytalnego było sukcesem PO.Nikt Ci nie broni pracować nawet do 100 lat .Wytłumaczyć to można tylko tak, że pewna grupa ludzi celowo robi nagonkę na Pis' żeby dorwać się znowu do koryta,Ty jesteś jednym z nich , a może Ci płacą ?Będę głosował na Prezydenta Dude ja i wielu myślących ludzi .Twoje wypociny nic nie pomogą.Pozdrawi am.
telewidz
-5 # telewidz 2020-06-17 09:00
Dla zwykłego człowieka który ciężko pracuje na utrzymanie rodziny za najniższą krajową PiS zrobił dużo, OK, to jeszcze można zrozumieć (tylko że te różne plusy są za pieniądze społeczeństwa, Twoje, moje, antyPiSa, dlaczego ja mam finansować polepszanie czyjejś sytuacji materialnej, wolę żeby moje podatki szły np. na ulepszanie służby zdrowia, rządzący niech wprowadzają mechanizmy gospodarcze, które spowodują, że to pracodawcy będą więcej płacić ludziom, a nie podatnicy). Ale tego, że te plusy są dla każdego, niezależnie od dochodów, tego nie da się zrozumieć inaczej niż kupowanie sobie wyborców.
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2020-06-17 13:30
Panie Veik. Nie jestem antyludzki. Też jestem człowiekiem. Zgadzam się utrzymanie rodziny za minimalna jest nie lada zadaniem. Ale postaw się w roli pracodawcy. Myślisz,że jest prosto założyć firmę i sprawić,ze ona utrzyma się na rynku i wytworzy stanowiska dzięki czemu nie siedzisz na bezrobociu tylko co prawda za minimalna, ale pracujesz i masz więcej niż z zasiłku. Nie napisałem nigdzie, że samo w sobie podniesienie jest sukcesem PO. Zostali do tego zmuszeni przez kryzys. Sukcesem jest, że tylko do 67 lat a nie jak w wielu krajach do 70 lat. Zresztą w zasadzie obniżonego wieku emerytalnego nie jest wierny sam PIS bo Pani Poseł z tego artykułu ma już swoje lata i emeryturę a jednak dalej jest szefem wojewódzkiego ARiMR. Walka od władzę zawsze była. Kiedy PO była przy, korycie", ale PiS to się do niego ,,przyspawało". Nie jestem z PO i nikt mi nie płaci za to, ze wyrażam swoje niezadowolenie z rządów PIS i go krytykuję. Mam po prostu dość jak oni na naszych oczach za nasze pieniądze robią Nas mówiąc łagodnie w wała. Chce Pan głosować na Dudę to proszę bardzo. Niech sobie każdy głosuje jak chce. Ja na niego nie zagłosuję bo to są wybory na Prezydenta a nie na ,,marionetkę". Proszę tylko nie insynuować, ze kto za Dudą jest głupi bo to jest nieprawda. Pozdrawiam.
Veik
+4 # Veik 2020-06-19 07:04
Do Pana Anty PIS .Wszyscy nie mogą być pracodawcami bo wtedy brakowałoby zwykłych roboli.Dobry pracodawca szanuje pracownika i dobrze mu płaci.Niestety takich jest mało.Podniesien ie wieku emerytalnego do 67 lat to jednak sukces PO Pana zdaniem , bo nie 70 lat.Mam do Pana pytanie .Ilu pracowników zatrudnił by Pan Pan w przedziale wiekowym 65-70 lat. To , że Pani Poseł pracuje jest tylko dowodem na to , że nikt nikomu nie za zabrania pracować nawet do 100 lat. Widać cięzko to Panu zrozumieć , że ciężko pracujące kobiety dostały prezent od Pisu 7 lat miej pracy , mężczyźni 2 lata.Prezydent Duda jest gwarantem ze nic się w tym i wielu innych tematach nie zmieni.Inni Panowie kandydaci to wielka niewiadoma.
anty _PAD
+2 # anty _PAD 2020-06-18 18:30
masz w pełni racje nawet tego czego nie napisałeś
elo
+20 # elo 2020-06-16 13:43
A CO SIĘ STAŁO Z OBYWATELSKIMI PROJEKTAMI USTAW DOTYCZĄCYCH 447, ZWROTU MIENIA BEZDZIEDZICZNEG O NA RZECZ ORGANIZACJI ŻYDOWSKICH??? CO SIĘ STAŁO Z TYM PROJEKTEM PYTAM????
ZAMROŻONO GO!!!
CZYIMI GŁOSAMI PYTAM?
F
+7 # F 2020-06-16 13:44
Tak panie Lubaczowianin.

a) 8000 zł kwoty wolnej od podatku dla każdego PRACUJĄCEGO Polaka
b) likwidacja NFZ
c) wyrównanie dopłat dla rolników
d) gabinet lekarski i stomatologiczny w każdej szkole
e) emerytury bez podatku
f) bilion 400mld na inwestycje
g) likwidacja „umów śmieciowych”
h) przewalutowanie kredytów frankowych
i) powrót do 22% stawki VAT
j) program budowy tanich mieszkań
oko
-14 # oko 2020-06-16 14:11
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?
cccc
-9 # cccc 2020-06-16 14:38
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Anty PiS oraz karta LGBT to chyba na tyle.
Optymista
+5 # Optymista 2020-06-16 14:44
Ten nick i wiele innych to tchórz Polak2010.
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-16 21:30
Cytuję Optymista:
Ten nick i wiele innych to tchórz Polak2010.

Nigdy nie napisałem proszę pana cyt.,, że mnie krew zalewa'' i nigdy nie pisałem pod innym nickiem to by było nie Honorowe bo honor to rzecz najświętsza. Więc nie wiem skąd ma pan te informacje.
Optymista
+3 # Optymista 2020-06-16 16:12
Cytuję cccc:
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Anty PiS oraz karta LGBT to chyba na tyle.

Dużo więcej, bo u Dudy mało chyba mu się długopis wypisał.
Optymista
+6 # Optymista 2020-06-16 14:45
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Lepszy jak Dudy!
cccc
-16 # cccc 2020-06-16 15:15
Cytuję Optymista:
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Lepszy jak Dudy!

Ba, no przecież, karta lgbt i antypis, to szczyt tego pachołka
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-06-16 15:25
Czyli nie czytałeś i nic o nim nie wiesz, ale próbujesz wyjść na ogarniętego w polityce bo powtarzasz tylko frazesy z TVPiS ;)
Optymista
+5 # Optymista 2020-06-16 16:08
Cytuję cccc:
Cytuję Optymista:
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Lepszy jak Dudy!

Ba, no przecież, karta lgbt i antypis, to szczyt tego pachołka

LeczCytuję cccc:
Cytuję Optymista:
Cytuję oko:
a czy ktoś zna program wyborczy pana pana Trzaskowskiego?

Lepszy jak Dudy!

Ba, no przecież, karta lgbt i antypis, to szczyt tego pachołka

Chory jesteś!
Optymista
+6 # Optymista 2020-06-16 16:09
Dotyczy cccc Polak 2010
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-16 22:37
Cytuję Optymista:
Dotyczy cccc Polak 2010

Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
AntyPiS
# AntyPiS 2020-06-17 13:36
Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda nie propaganda PiS zwycięży.
Ja
+1 # Ja 2020-06-16 19:54
Ty tak serio ?
Cdn
-2 # Cdn 2020-06-17 21:11
Cytuję Lubaczowianin:
Widac że tu wieje komuną i lewctwem patrząc na komentarze.
Andrzej Duda sprawdził się na stanowisku prezydenta i co najważniejsze jest wiarygodnym politykiem co w Polsce do tej pory się nie zdarzało. Wygrać wybory to jedno a spełnić obietnice wyborcze po wyborach to drugie i Pan Duda to zrobił!
– obniżenie wieku emerytalnego
– 500+ na drugie i kolejne dziecko
– likwidacja gimnazjów
– obywatelskie projekty ustaw muszą przejść co najmniej pierwsze czytanie

Duda to przede wszystkim duma polski za granicą!
Dość komuny i lewactwa czas na polski kapitał i narodowe państwo! Tylko sprawnie współdziałający prezydent i rząd ma szansę kontynuować postęp jaki dokonaliśmy od 2015r

Niech żyje Andrzej Duda!!!!!!!!

TAK JEST
ixi
-19 # ixi 2020-06-16 13:42
Moim zdaniem Polacy powinni wybierać ludzi, którzy będą dobrze rządzić i sprawią aby wszystkim Polakom żyło się lepiej.Proszę się rozejrzeć jak żyje się najbliższej rodzinie czy panu panie AntyPis żyje się lepiej, czy ktoś na rządach PIS-u stracił. Wszystkie programy społeczne realizowane przez obecnie rządzących skierowane są do całych grup społecznych niezależnie od poglądów politycznych.A patriotyzm za Wikipedią to : przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby, poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub nawet życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Moim zdaniem niektórzy z opozycji nie rozumieją ostatniego zdania, mówiąc o tym,że musimy zmienić swoja kulturę tradycję dla innych celów powiedzmy ogólnoświatowyc h.A poza tym Prezydent powinien reprezentować interesy narodowe. I proszę mi nie wmawiać że dzielę Polaków to pan sam się określił jako osoba negatywnie nastawiona panie ANTYPIS
Optymista
+9 # Optymista 2020-06-16 14:45
Opozycja góra Polaczku 2010
polak2010
-16 # polak2010 2020-06-16 16:53
Cytuję Optymista:
Opozycja góra Polaczku 2010

Zobaczymy po wyborach Mitomanie i Lemingu.
Optymista
+11 # Optymista 2020-06-16 18:05
Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Opozycja góra Polaczku 2010

Zobaczymy po wyborach Mitomanie i Lemingu.

gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

Polak 2010 to są twoje słowa już to pisałeś ty tchórzu!


Ja już ZAPSZAŃCU jeden ci powiedziałem abyś nie wycierał się moim Nickem. I przepraszam pana bardzo bo musiałem zniżyć się do pana poziomu.

Będę się twoimi nickami wycierał bo byłeś, jesteś i zostaniesz tchórzem i cwaniakiem. Wciskasz ludziom ciemnotę bo jesteś zażartym i wyrachowanym człowiekiem. Ale ludzie ci tego nie kupią!
Przeczytaj sobie kretynie co napisał dzisiaj o Dudzie rektor UJ w Krakowie. Duda obłuda.
Optymista
+3 # Optymista 2020-06-16 18:07
Cytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Opozycja góra Polaczku 2010

Zobaczymy po wyborach Mitomanie i Lemingu.

gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

Polak 2010 to są twoje słowa już to pisałeś ty tchórzu!


Ja już ZAPSZAŃCU jeden ci powiedziałem abyś nie wycierał się moim Nickem. I przepraszam pana bardzo bo musiałem zniżyć się do pana poziomu.

Będę się twoimi nickami wycierał bo byłeś, jesteś i zostaniesz tchórzem i cwaniakiem. Wciskasz ludziom ciemnotę bo jesteś zażartym i wyrachowanym człowiekiem. Ale ludzie ci tego nie kupią!
Przeczytaj sobie kretynie co napisał dzisiaj o Dudzie rektor UJ w Krakowie. Duda obłuda.

Duda obłuda to mówię ja, żeby nie było to źle zrozumiałe
Optymista
+2 # Optymista 2020-06-16 21:44
Cytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Opozycja góra Polaczku 2010

Zobaczymy po wyborach Mitomanie i Lemingu.

gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

Polak 2010 to są twoje słowa już to pisałeś ty tchórzu!


Ja już ZAPSZAŃCU jeden ci powiedziałem abyś nie wycierał się moim Nickem. I przepraszam pana bardzo bo musiałem zniżyć się do pana poziomu.

Będę się twoimi nickami wycierał bo byłeś, jesteś i zostaniesz tchórzem i cwaniakiem. Wciskasz ludziom ciemnotę bo jesteś zażartym i wyrachowanym człowiekiem. Ale ludzie ci tego nie kupią!
Przeczytaj sobie kretynie co napisał dzisiaj o Dudzie rektor UJ w Krakowie. Duda obłuda.

Ze względu na to że czytałem wiadomości podczas przerwy obiadowej i się spieszyłem nastąpiło niedołączenie które chce poprawić. To nie rektor UJ mówił tylko została napisana petycja do rektora UJ po bulwersującej wypowiedzi Dudy dotyczącej LGBT. Za niedopatrzenie przepraszam.
polak2010
-5 # polak2010 2020-06-17 09:39
Do ,, Optymisty '' No widzisz z wami tak jest że nie doczytacie później zapomnicie, przekręcicie i na końcu myślicie że to prawda. Jest pan po prostu bardzo podatny na manipulację.
Ale chociaż ma pan odwagę przyznać się do błędu. Brawo. oby tak dalej.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-06-17 13:45
Do Polaka2010. Nie każdy siedzi sobie w robocie i ma cały czas wypisywać komentarze jak Pan. Czy to Optymista czy ja nie spędzamy tutaj 24 h na czekaniu tylko czy coś nasz oponent w dyskusji napisze. Też nie raz pisząc z Tobą musiałem się śpieszyć bo była chwila wolnego. Optymista poprawił swój błąd wynikający z pośpiechu i przeprosił. O słowa o podatności na manipulacje to jednak chyba Pan nie zauważa jak Pan jest zindoktrynowany przez PIS. Same hasła z TVPiS widzę w Pana komentarzach.
polak2010
-7 # polak2010 2020-06-16 22:43
Cytuję Optymista:
Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Cytuję cccc:
Mojej rodzinie ,jak i wielu innym ,które znam żyje się teraz lepiej, żadnej drożyzny nie ma a jedyne co jest drogie to sezonowe warzywa czy owoce a ich cena uzależniona jest od warunków pogodowych w Polsce i w Europie skąd są importowane, a w ostatnim czasie związane z pandemią wirusa i brakiem i możliwością dostaw. Mamy Cytuję polak2010:
Cytuję Optymista:
Opozycja góra Polaczku 2010

Zobaczymy po wyborach Mitomanie i Lemingu.

gospodarkę wolnorynkową ,więc cen nie dyktują tak jak za wspaniałych czasów PZPR pewni tobie niezapomnianych sądząc po wpisach. I jeszcze jedni nie porównuj mnie z nikim innym na tym forum. Od początku piszę pod swoim nickiem a zresztą nie mam się przed kim tłumaczyć

Polak 2010 to są twoje słowa już to pisałeś ty tchórzu!


Ja już ZAPSZAŃCU jeden ci powiedziałem abyś nie wycierał się moim Nickem. I przepraszam pana bardzo bo musiałem zniżyć się do pana poziomu.

Będę się twoimi nickami wycierał bo byłeś, jesteś i zostaniesz tchórzem i cwaniakiem. Wciskasz ludziom ciemnotę bo jesteś zażartym i wyrachowanym człowiekiem. Ale ludzie ci tego nie kupią!
Przeczytaj sobie kretynie co napisał dzisiaj o Dudzie rektor UJ w Krakowie. Duda obłuda.

Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2020-06-17 13:39
Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda nie propaganda PiS zwycięży.
AntyPiS
+15 # AntyPiS 2020-06-16 14:54
Drogi ixi. Oczywiście Polacy zawsze tak chcą wybrać, ale wychodzi jak zawsze. Żyje mi się lepiej, ale nic z rżadowych pieniędzy nie mam. Żadnego ,,500+" nie pobieram. Firma założona swoje odłożone i wypracowane pieniądze tak jak i swój własny samochód. Widzisz jaka dobrze przeczytałeś czym jest patriotyzm. A teraz pytanie czy przeczytałeś to ze zrozumieniem. Gdzie PiS przedkładał interesy państwa ponad swoje. Może podczas afery z nagrodami gdzie po dwóch miesiącach przyznali sobie nagrody. Albo gdy przedstawiciele PiS na czele z Morawieckim przepisywali majątki na żonę w celu jego ukrycia przed opinią publiczną. A może wtedy kiedy wymieniał kadry w spółkach państwowych, ośrodkach sondażowych w sądach i trybunałach na swoich ludzi. Czy to było patriotyczne. Przecież to zadaje kłam te teorii to jak można mówić o PiS jako o wielkich patriotach. Umiłowanie do języka. ,,Chamska hołota" czy ,, mordy zdradzieckie" to umiłowanie języka. A co do szeroko pojętej ,,kultury" to ona cały czas od wieków jest zmienna. Różne prądy na to wpływają czy z powodów religijnych czy narodowościowyc h. Tak jak u Nas była jeszcze mozaika kulturowa i wiele rzeczy się przeniknęło i uważamy za ,,nasze" i nic w tym złego nie widzimy. Kiedyś co wieś co obyczaj było. W sumie do dzisiaj widać pozostałości. Obecnie informatyzacji świata sprawił, że ,,świat" stał się ,,globalną wioską". Kto za PRL myślał, ze w Polsce staną się takie modne Walentynki. Teraz mamy ambiwalentne odczucia co Haloween a nie wiadomo jakie wpływy na światową kulturę będą jeszcze w przyszłości. Nie obronimy się przed przenikaniem kultur i jej ewolucji. Prezydent jedynie co może to w sumie wyrazić swoje stanowisko w sprawie nowych rzeczy, którą będą chciały ,,wejść" w naszą kulturę. Ale Prezydent powinien stać na pieczy tego co należy obłożyć krytyką, aby dane święto weszło do naszej tradycji jeżeli jest ono jak ,,kwiatek do kożucha" lub nawet niebezpieczne dla społeczeństwa, ale też powinien pozwalać niektórym tradycjom zagnieść się w naszej kulturze a nie zamykać się na wszystko jak niczym za czasów Zimnej Wojny gdzie w obu blokach były różne tradycje. Prezydent powinien reprezentować obie strony i krytykujących i tych będących za i dążyć do wypracowania konsensusu. Nie bądźmy po prostu kulturowymi ksenofobami bo tylko na darmo się nakrzyczymy a nawet nie zauważymy kiedy coś przejdzie do porządku dziennego. Dzieli Pan ludzi bo uważa Pan, że kto jest przeciw PiS to nie jest za interesem Polski i nie może uważać się za patriotę choćby nie wiem jak kochał swoją ojczyznę. I równa Pan PiS z patriotyzmem. A PiS nie ma monopolu na patriotyzm. Można kochać Polskę, naszą ojczyznę moją czy Pana i wzajemnie szanować swoje poglądy. Dlaczego patriotą nie może być wyborca np.PSL. Żadna partia nie ma monopolu na patriotyzm. Jeżeli ma to wtedy możemy mówić o takiej samej ideologii niczym za czasów PRL gdzie ludzie też uważali, że podłożenie się całkowicie jednej władzy jest patriotyzmem.
Ehh
+17 # Ehh 2020-06-16 15:08
Z wyborcami PiSu niestety jest tak, że nie potrafią znieść konstruktywnej krytyki. Przez to nie potrafią się kulturalnie zachowywać.
Ten
-13 # Ten 2020-06-16 15:23
Cytuję Ehh:
Z wyborcami PiSu niestety jest tak, że nie potrafią znieść konstruktywnej krytyki. Przez to nie potrafią się kulturalnie zachowywać.

Jajaja konstruktywna krytyka. Póki co widać tu jad wylewany na prawicę wiadrami. Kulturalne zachowanie.... Nie.no żart......
AntyPiS
+13 # AntyPiS 2020-06-16 15:27
Ale jaki jad na prawicę. Czy krytyka jest równa hejtowi z PiS?
rz
-2 # rz 2020-06-16 15:11
Ale tutaj jedzie trzaskowianką i PSLGBT!!!
Ten
+8 # Ten 2020-06-16 15:25
Cytuję rz:
Ale tutaj jedzie trzaskowianką i PSLGBT!!!

Żaden szanujący się gej nie będzie się utożsamial z LGBT. Znam takiego człowieka, który mimo swojejoroentacj i nie chce się z nimi łączyć. A czemu? Poczytajcie i poogladajcie sobie, skoro już tyle w tym necie siedzicie;-)
bidny
+7 # bidny 2020-06-16 18:09
Dzisiaj słyszałem w tvn że ledwie zipie lot niby perełka rządzących ,a chce uszczęśliwić się nas cpk największym portem na świecie .Na naszych fatalnych drogach giną ludzie , zrywamy zawieszenia w pojazdach , brak chodników , Myślę że z istniejących lotnisk młodzi są w stanie ewakuować się z kraju mega dobrobytu i wszelkich plusów dla ludu
,,,
+4 # ,,, 2020-06-16 19:08
Ppp
+3 # Ppp 2020-06-16 19:16
Co ten obrzezany pan tu robi? co to do k...nedzy jest? malo mnie szlag nie trafi. Hanba !!!!
Ppp
+4 # Ppp 2020-06-16 19:18
Za duzo sobie pozwalaja. Czy to jest Polska czy Palestyna (na ktorej terenie polozony jest izrael)
Ppp
+2 # Ppp 2020-06-16 19:37
I glupie gadanie-bo mysmy razem zyli itd. A kto byl w NJWD,UB itd?
Tmw
-2 # Tmw 2020-06-16 21:52
I jeszcze na dodatek jeden rabin mowi tak,drugi rabin mowi srak. Ma racje Grzegorz Braun-kondomini um niemiecko-rosyj skie pod 7ydowskim zarzadem powierniczym.
Ppp
-4 # Ppp 2020-06-16 19:17
Krzysztof Bosak !
wyborca
+7 # wyborca 2020-06-16 19:20
Za dwa tygodnie Duda do domu, nie pomogą żadne agitacje, niczyje wsparcie, Polacy widzą co się dzieje, za pogardę wobec innych, za wszystkie kłamstwa, zakończy swą kadencje jak Komorowski, a mocno przyczynia się do tego każdego dnia, kościół i TV PIS

wiadomosci.onet.pl/.../6v304s6
polak2010
-8 # polak2010 2020-06-16 21:46
Obietnice wyborcze Czaskowskiego po zmianie za panią Kidawę Błońską to :
-małżeństwa homoseksualistów
-adopcja dzieci przez homoseksualistów
-indoktrynacja naszych dzieci w szkołach
-zakończenie budowy przekopu mierzei wiślanej a zaoszczędzone pieniądze do kieszeń komunistycznych popleczników.
-darmowe przedszkola, obiecuje już kolejny raz
-będzie modernizował armię, za rządów Platformy Ubywatelskie wyrzucano doświadczonych żołnierzy po 12 latach służby by nie płacić im emerytur.
-obiecywał wyremontować stadion SKRA
-oraz zatrzymać wszystkie programy i inwestycje rozpoczęte przez PiS
Czyli podsumowując : NIKT WAM NIE DA TYLE CO WAM PLATFORMA UBYWATELSKA I CZASKOWSKI OBIECUJE.
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-06-16 22:33
W ,,Wiadomościach " to Pan usłyszał bo przedstawione jak w tej szczujni. Zaczyna Pan znowu o ,,Platformie Ubywatelskiej". To może odpowie mi Pan o niejasnych stosunkach Rajmujda i Jarosława Kaczyńskich z UB i przywilejach w PRL tej rodziny mimo przeszłości w AK?
polak2010
-6 # polak2010 2020-06-16 22:44
Cytuję AntyPiS:
W ,,Wiadomościach" to Pan usłyszał bo przedstawione jak w tej szczujni. Zaczyna Pan znowu o ,,Platformie Ubywatelskiej". To może odpowie mi Pan o niejasnych stosunkach Rajmujda i Jarosława Kaczyńskich z UB i przywilejach w PRL tej rodziny mimo przeszłości w AK?

Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-06-17 13:38
Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda, nie propaganda PiS zwycięży.
polak2010
-10 # polak2010 2020-06-16 22:27
Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować i ich obrażać epitetami. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-06-17 13:38
Cytuję polak2010:
Ten cały ,anty pisior, i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować i ich obrażać epitetami. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.


Widzę, że stosuje się metodę zakrzyczenia prawdy. W TVPiS też jak ktoś mówi prawdę to próbują kogoś zakrzyczeć, oczernić lub nawet zabrać głos. Prawda nie propaganda PiS zwycięży.
oko
-7 # oko 2020-06-16 22:28
Platforma straciła władze w 2015 bo Suweren doszedł do wniosku , ze nie potrafią rządzić . Przez 5 lat swoich rządów PiS udowodnił , ze potrafi rządzić a Platforma że nie potrafi być nawet opozycją.Dlateg o posługuje się takimi komentatorami którzy jawnie się nazywają ANTYPIS. Bo program opozycji to tylko jedno słowo AntyPis.
oko
-4 # oko 2020-06-16 22:35
Nienawiść do PiSu jest faktem,ale jest ona irracjonalna , fanatyczna . Suweren myśli racjonalnie i opiera się na faktach. Zatem zadajcie sobie pytanie, jak rządy Pis-u wpłynęły na życie twoje i twojej rodziny. Czy ktoś stracił pracę, przypomnijcie sobie jak żyło się rodzinom z dziećmi, wtedy kiedy piniędzy nie było, przypomnijcie sobie co kupowaliście w sklepach, czy rodziny stać było na wakacje.
tak
+2 # tak 2020-06-16 22:37
zydzi wracajcie na swoje
obywatel.
-7 # obywatel. 2020-06-16 22:39
wies do pluga
NOWY
-1 # NOWY 2020-06-16 22:45
PO NIE MA CO ZAOFEROWAĆ,!!ON I NIE MAJA PROGRAMU! OD MOMENTU PRZEGRANEJ w WYBORACH WALCZĄ TYLKO z PISem !! TAKĄ CHCESZ PRZYSZŁOŚĆ DLA SWOICH RODZIN I DZIECI?!! PRZECIEŻ POKAZALI PRZEZ 8lat KIM SĄ !! CO DLA NICH ZNACZY PODATNIK RODZINA CZY NASZE DZIECI !ZOSTAWILI PO SOBIE ZDEMOLOWANE PAŃSTWO ,FINANSE i GOSPODARKĘ!! POLSKA TO DLA NICH ELDORADO!! KIEDY SA PRZY WŁADZY TRWONIĄ TWOJE PODATKI !!! PIS NIE PUSTOSZY PAŃSTWA !DZIECI NIE PRZYMIERAJĄ GŁODEM, NIE MUSISZ IŚĆ NA SZCZAW i MIRABELKI.

do Opozycji
-2 # do Opozycji 2020-06-16 23:08
Kochani POLACY, czy potrafi ktoś wymienić chociaż jeden sukces Trzaskowskiego (oprócz podpisania deklaracji przywilejów LGBT i organizowania parad LGBT)? Naprawdę chcecie prezydenta nie...uda...czn ika, lewaka, fana LGBT i ideologii Gender/multi-ku lti, człowieka, który robi wszystko, aby nie zadośćuczynić ludziom wywalonych z własnych mieszkań, ofiarom Warszawskiej Reprywatyzacji? Trzaskowski jako prezydent zablokuje prace rządu i doprowadzi do kryzysu w Polsce - są na to dowody, bo już teraz hamuje w Warszawie udzielanie pomocy przedsiębiorcom z tarczy finansowej. Nie łudźcie się, że będzie to prezydent wszystkich Polaków.
Monika
+3 # Monika 2020-06-18 08:11
Większej głupoty dawno nie czytałam. Trzaskowski to nie moja bajka, ale muszę cię zmartwić - nie ma uprawnień do blokowania pieniędzy z tarczy, bo to zadanie realizuje... Urząd Pracy, a nie ratusz. Twoi ukochani pisowcy poszli w tej sprawie z interwencją do urzędu miasta, ale zostali odesłani z kwitkiem, bo nie mają nawet pojęcia kto i czym się zajmuje. To smutne, że tak ślepo wierzysz we wszystko to co przeczytasz u Karnowskich i obejrzysz w TVPiS. Czasami warto zweryfikować informacje.
NOWY
+2 # NOWY 2020-06-18 09:03
NIE KŁAM , URZĘDY PRACY W WARSZAWIE ZARZĄDZANE SA PRZEZ WŁADZE WARSZAWSKIE.
Pola
-5 # Pola 2020-06-16 23:24
Prezydentem RP na drugą kadencję musi zostać Andrzej Duda! Gdyby tak się nie stało NARÓD POLSKI czekałaby tragedia na miarę dawnych rozbiorów POLSKI! Dlaczego? Bo w tle czai się niezapomniany D. TUSK!
Nowy
+7 # Nowy 2020-06-17 00:21
Czy ktos sie orientuje po co dzisiaj do kresowej osady przyjechała pani marszalek sejmu, podobno jest to tajemnica? Wieczorem przez Lubaczów przeleciały limuzyny rządowe w stronę baszni. Nigdzie nie ma żadnej informacji w tym temacie.
Michał
+10 # Michał 2020-06-17 09:38
Wy macie serio coś nie tak w głowach, sracie tą polityką jakby wam rozumy powyjadali i każdy przekonuje każdego do swoich racji. Zapominacie chyba, ze każdy ma prawo wyboru takie jak mu się żywnie podoba i może wierzyć i mieć poglądy polityczne jakie tylko chce ponieważ jesteśmy WOLNYMI ludźmi w kraju demokratycznym. Prawda jest taka, że jakby by władza nie przyszła to i tak będzie [wulgaryzm]owo bo każdy kradł, kradnie i będzie kradł bo 99% z was jakby się dobrała do koryta to by w dupie miała ludzi.
polak2010
-18 # polak2010 2020-06-17 12:31
Cytuję Michał:
Wy macie serio coś nie tak w głowach, sracie tą polityką jakby wam rozumy powyjadali i każdy przekonuje każdego do swoich racji. Zapominacie chyba, ze każdy ma prawo wyboru takie jak mu się żywnie podoba i może wierzyć i mieć poglądy polityczne jakie tylko chce ponieważ jesteśmy WOLNYMI ludźmi w kraju demokratycznym. Prawda jest taka, że jakby by władza nie przyszła to i tak będzie [wulgaryzm]owo bo każdy kradł, kradnie i będzie kradł bo 99% z was jakby się dobrała do koryta to by w dupie miała ludzi.


No proszę pana proszę nie wrzucać ludzi do jednego worka.
Nie można wszystkich ludzi mierzyć jedną miarą.
AntyPiS
-11 # AntyPiS 2020-06-17 14:05
Uderz w stół a Polak2010 się odezwie :D Taka złośliwość. Mam nadzieję, ze Polaku2010 się nie obrazisz ;) A teraz na poważnie. Drogi Michale. Zgadzam się z Twoim komentarzem. Kto by nie był i tak na jedno wychodzi. Każdy może głosować sobie na kogo chce. Nikt nikogo nie przekona aż dopiero sam na własnej skórze coś odczuje o wtedy już zdanie się temu komuś zmienia. Tylko dajmy, ze ktoś wygłosi niepopularną opinię, krytykując kogoś, ale nie hejtując. I co dostaje w zamian właśnie ten hejt. Epitetów, którymi mnie tutaj obłożono nie przytoczę bo jeszcze komentarz mi zostanie usunięty. Brakuje w niektórych osobach szacunku do innych poglądów. Jak sobie Polak2010 chce zagłosować na PIS i Dudę to proszę bardzo. Nie mówię mu ,,nie pozwolę" Ci zagłosować czy coś. Czy jak inny na PO to proszę bardzo. Twój wybór i potem w dyskusji będziesz się jego trzymał i bronił dlaczego akurat na tego zagłosowałeś. Jego sprawa, jego wybór. Krytykuję PiS bo nie lubię ich z wielu powodu. Ale mogę. Krytykować Dudę i Kaczyńskiego też mogę, ale co dostaję w zamian. Wyzwiska od psychicznych. Nie podobają mi się takie hejty czy to z jednej czy drugiej strony. Szacunku dla drugiego człowieka tego nam dzisiaj w debacie publicznej brakuje.
Optymista
-18 # Optymista 2020-06-17 14:23
Polacy, głosujcie tak jak wam serce podpowiada. Nie pozwólcie na to by wami manipulowano i wciskano ciemnoty obojętnie z której strony tak jak to robi Polak2010 w wielu wcieleniach! Jest po prostu naganiaczem PISU, oczywiście ma do tego prawo algebrze obrażania innych, tak jak to robił i robi ze mną i z wieloma innymi.
Optymista
+6 # Optymista 2020-06-17 14:24
Ale bez obrażania
lulu
+2 # lulu 2020-06-17 22:48
jestem antyPIS polak dał sie sprzedać za 500zł jak dziw..
GUS
+27 # GUS 2020-06-17 23:31
„Nieśmiało chciałem zauważyć pewne różnice za rządów PO i PIS. Takie bardziej znaczące może: dochody budżetowe za PO 2015rok – 289mld, za PIS 2018 - 380mld!! - wzrost o prawie 100mld zł czyli o 30%, 2020 rok gdyby nie pandemia miał być pierwszym od 30 lat budżet bez deficytu, zysk Orlenu za lata 2007 do 20015 - 2,9mld, za PIS od 2016 do 2019 20,9 mld zł!!, za PO sprzedaż kolejki na Kasprowy Wierch, banków, stoczni, zmniejszenie liczebności wojska, redukcja o ok.400 posterunków policji, za PIS – odkupienie kolejki naKAs.Wierch, odbudowa stoczni, zwiększenie liczebności Wojska Polskiego i powołanie terytorialsów – już 23 tysiace, repolonizacja banków, przywracanie posterunków policji, zyski Lotu, który Tusk chciał przeznaczyć do upadłości, itd., itd. Zwracam uwagę na używanie argumentów typu: bo za PO był kryzys a za PIS koniunktura – przecież sama koniunktura by nie wystarczyła do osiagnięcia sukcesu gospodarczego – potrzebny jest DOBRY ZARZĄDZAJĄCY, i tym zarządzającym okazał się właśnie PIS. Mówią tez że ooo teraz rosną ceny – ceny zawsze rosły proszę zobaczyć ile kosztowały towary w 2007 roku a ile w 2015, czy chleb mniej kosztował w 2015 niż w 2007?, inflacja rzędu 2-3 % jest normalnym i pożądanym zjawiskiem w zdrowej gospodarce(nie mówimy o sytuacji kryzysowej jak obecna)”. Chcąc być myślącym człowiekiem – sprawdzamy wyniki rządu w danych GUS ,...a nie „zasłyszane opinie” w TVN ...czy radiowych i po sprawdzeniu w GUS-ie wybrać opcje polityczną , którą powinienem popierać?
AntyPiS
-2 # AntyPiS 2020-06-18 12:15
#GUS. Jeśli chodzi o Główny Urząd Statystyczny to Cię zmartwię. W organizacji tej ludzie zostali wymienieni na tych z PIS. Statystyka jest taką rzeczą, że zależy z której strony podejdziesz do badanego przedmiotu i zastosujesz różne metody to wychodzą CI różne wyniki. Tak jak dla przykładu mamy w powiecie koronawirus. I mogę obliczyć, ze u Nas śmiertelność wynosi 50%. bo dwie osoby wyzdrowiało a dwie zmarło. Ale te wyniki nie są miarodajne, ale zgodne matematycznie. W GUS przestałem wierzyć po jednej z sytuacji z dyskusji z osobami na temat polityki. Miałem raz do zrobienia referat w 2014 roku o emigracji Polaków do krajów UE. Był to jedne raport i wyszło w nim, ze w latach 2005-2007 wyjechało najwięcej Polaków. Miałem nawet zapisany link do raportu jako źródło W roku 2016 podczas dyskusji ze znajomymi chciałem i pokazać ten raport. Co się okazało. Tego raportu już nie ma mimo jak wspomniałem miałem zapisany link z datą dostępu. Okazało się jednak, ze jest raport o bardzo podobnym tytule i tam już nie, ze za PIS a, ze w latach 2007-2009 wyjeżdżało najwięcej ludzi. Od tamtej pory w żaden GUS nie wierzę bo oni robią za kasę z rządu wszystko. Dochody za PiS większe. Są większe bo przy dodruku pieniądza jest go więcej w obrocie a jego wartość spadła. Przy takich sumach bardziej widać te różnice niż przy 100 zł. Ale powołując się na taki argument to dlaczego komuna padła skoro tam obracali milionami. Wpływ na zarobki Orlenu we wskazanych latach miała wysokość ceny baryłki ropy. Proste, ze Orlen przy 60 dolarach zarabia teraz więcej niż przy 120 dolarach. Zresztą Orlen obsadzony jest kolegami Prezesa z PIS to ty bardziej jest teraz oczkiem w głowie i praktycznie firmą państwową i PiS jak tylko może wpływa nieoficjalnie na ceny. Śpieszcie się tankować auta bo wybory już blisko. Kolejka linowa została sprywatyzowana bo miała ogromny dług spowodowany działalnością obecnie członka zarządu powiatu tatrzańskiego z PiS. Andrzeja Laszczyka, któremu zarzucono , m.in. nepotyzm, obchodzenie ustawy o zamówieniach publicznych, niegospodarność i niewłaściwą gospodarkę gruntami. A PiS wykupił to naszymi pieniędzmi za cenę dwukrotnie wyższą. Stocznie tak jak większośc spółek państwowych notuje wielomilionowe straty. Nie dość, ze odkupiliśmy wszystko bo zawyżonych cenach to przynosi same straty. To raczej nie jest dobre zarządzanie jak w spókach państwowych tracimy mln złotych. Ceny rosną cały czas. Za PO i PIS rosły, ale równomiernie z inflacją. Za PIS natomiast podskoczyło diametralnie.Na podwyżki cen produktów w sklepach składa się kilka czynników, m.in. podwyżka cen VAT-u, prądu czy paliw. Większość rzeczy przez 5 lat Dudy podrożało i PiS się tego wstydzi chowając ceny w kampanii Dudy. Jak to on sam określił:,,"O 25 procent zdrożały chleb i cukier. Ale w ogromnym stopniu potaniał ole". A Gomułka z 1970 r.: ,,Wprawdzie mięso zdrożało ale za to lokomotywy staniały!" Jakież to dziwnie podobne. GUS jest nierzetelną instytucją pod kontrolą i finansowaniem przez PIS.
oko
+27 # oko 2020-06-17 23:50
Wiem że mnie będziecie hejtować ale ja nie jestem trollem, ale zwykłym "zjadaczem chleba", któremu ostatnio po prostu żyje się lepiej. Ale nie mogę o tym powiedzieć głośno, nie mogę szczerze się wypowiedzieć, bo zaraz posypią się bluzgi, że jestem moherem, "pisiorem", "pisuarem" itp. I to zarówno w Internecie jak i realu. Dlatego moja odpowiedź brzmi: tak. Boję się. Boję się agresji, nienawiści, wyzwisk. Czyli tego, co nam serwujecie, gdy mówimy, ze głosujemy na PIS. Boję się, że moje życie wróci do stanu sprzed rządów PIS, kiedy brakowało mi do 1-ego, (nie biorę 500+ dla jasności) kiedy ceny rosły a moja płaca stała w miejscu, kiedy podobno nasza gospodarka kwitła, ale na nic nie było pieniędzy, kiedy mówiono mi, co mam myśleć i czuć bo jak nie, to jestem zaściankowy. A w ogóle, to byłem z Polski klasy B a nawet C więc nie warto się ze mną liczyć. Nie należałem do "elyt", nie miałem biznesu nie "urządziłem się" w życiu, więc jestem "gorszej kategorii" wg dawnych rządów. Polska dla bogatych, silnych i tych, co potrafią rozpychać się łokciami, co krzyczą i wypisują bluzgi na maseczkach, transparentach i banerach - z tym kojarzy mi się Polska wg zwolenników poprzedniej władzy. Nie chce aby to wróciło dlatego cała moja rodzina będzie głosowała na Andrzeja Dudę.

AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-06-18 11:10
Drogi oko. Jesteś za PiS to proszę możesz sobie na nich głosować Problem agresji, nienawiści czy wyzwisk to nie jest problemem tylko strony PO. Zauważ jak żarliwi zwolennicy PiS też stosują nienawiść w moją stronę tylko dlatego, że raczę napisać, ze mi się PiS nie podoba i, że nie jest taki krystaliczny i to co nam pokazują w tej czy tamtej telewizji. Jest to problem całego układu PO-PiS. A niestety przykład idzie z góry to i My się między sobą kłócimy, nawet kiedy ta góra już dawno ten temat, którym ,,żyjemy" skończyła. Widać ten negatywny stosunek mojej osoby np. w ocenie komentarzy. Podczas tej jednej nocy jakimś dziwnym zbiegiem zaliczyły moje komentarze czy też optymisty zaliczyły duże spadki ocen dodatnich i dużo minusów. Nie wiem kto to robi, ale mam wiadomość do tej osoby. Ja to wszystko widzę. Ten spadek nie jest przypadkowy. Wracając Panie oko do pańskiego komentarza. CO do Twojego lęku. Ja też się boję, ale nie tego, ze tutaj zostanę zminusowany. Boję się tego, ze jeśli to co piszę zostanie powiązane ze mną w realu to będą chcieli mnie zniszczyć ludzie w realu. Dlatego piszę pod pseudonimem i nie ujawniam wielu rzeczy o swoim życiu prywatnym bo wtedy łatwo byłoby się domyśleć kim jestem i wtedy został był ,,ucziszony" w realu. Porównując poprzednie rządy i te. Ja w moim odczuciu nie czuję się bezpieczniej. Powróciły te czasy, ze jak masz odpowiednią legitymację to mozesz więcej. Nawet naszej w lubaczowskim świecie. Jest teraz nowa pisowska ,,elyta". Piszesz o ,,nieurządzeniu się w życiu". W obecnych rządach niestety inteligencja, zaradność czy przedsiębiorczo ść nie jest w cenie. Denerwuje mnie ta sytuacja, że bardziej opłacalne jest siedzenie na czterech literach niż pójście do pracy. Zapomina się o ludziach pracujących. Daje się ludziom marchewkę, ale wędki żadnej. Człowiek inteligentny, zaradny i przedsiębiorczy jest teraz ,,obywatelem gorszej kategorii". Ba tacy ludzie na te socjale płacą i pracują. Nie lubię też tego jak na naszych oczach biorą nasze pieniądze a potem oddają Nam ich mniej bo urzędnicy kosztują i jeszcze się chwalą, ze dają. Kradzież 15% z przelewanych pieniędzy z OFE do ZUS jest na to idealnym przykładem. Ja chcę aby taka Polska się skończyła gdzie lepiej żrnąć głupa i robi z siebie biedaka, żeby otrzymać jak najwięcej socjalu i pieniędzy za darmo na które ktoś zarobił. Ja chcę końca takiej Polski gdzie kłamie się w publicznej telewizji za nasze pieniądze. Chcę końca takiej Polski gdzie politykę wprowadza się do kościołów bo władza ma ciemne interesy z kościołem. Nie chcę takiej Polski gdzie propaguje się fałszywą politykę historyczną. Noe chcę takiej Polski gdzie cała władza jest podporządkowana jednemu człowiekowi w sposób despotyczny i autorytarny. Nie chcę takiej Polski, która jest ciągle podzielona na PO czy PIS. Chcę Polski silnej zjednoczonej gdzie można mieć swoje zdanie. Polski gdzie można dyskutować i dochodzić do konsensusu. Dlatego na PiS nie zagłosuję.
inne badziewie
+5 # inne badziewie 2020-06-18 12:24
Ani na PO. Te dwie partie podsycają i utrwalają podział PO-PiS. Ten podział jest dla nich wygodny bo zmniejsza znaczenie innych partii. Dzięki temu wymieniają się między sobą władzą. Raz jedni, raz drudzy. Sądząc po spadkach poparcia dla obecnego Prezydenta, zapewne następne wybory parlamentarne wygra PO, a po 4 czy 8 latach znowu PiS. I tak w kółko.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-06-18 12:38
Otóż to.
ABC
-2 # ABC 2020-06-18 07:56
Znów wylew chamstwa, prostactwa i głupoty. Ożywili się konfederaści i inne badziewie. Robią co mogą, żeby wejść w du... Trzaskowskiemu. Zobaczycie naiwniacy jak on was wyr..cha. :)))
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-06-18 11:15
Jezyk Polaka2010. Dziwne, ze jak piszą cccc czy ABC nagle Polak cichnie. Gdzie szacunek do innych poglądów. Ruguje Pan chamstwo, prostactwo i głupotę a w dalszej części komentarza używając wulgaryzmów przeczy Pan sam sobie. Trochę więcej szacunku. Każdy może głosować na kogo chce i wierzyć w swoje poglądy. Ale to nie jest to powód do nazywania kogoś ,,chamem" czy ,,prostakiem" bądź przyczynkiem nazywać kogoś ,,psychicznym" i wysyłać kogoś do ,,psychiatryka. "
inne badziewie
+8 # inne badziewie 2020-06-18 12:14
Od kiedy to konfederatom po drodze z Trzaskowskim?
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-06-18 12:19
Też się właśnie dziwię. Nie jestem konfederatem i nie zagłosuję na nich choć wiem, że z nimi można normalnie podyskutować. Zawsze wtłacza się opozycję tylko w PO. PO to nie jest cała opozycja są jeszcze inne partie w opozycji. Spoza układu PO-PiS.
POPIS
+11 # POPIS 2020-06-18 12:57
JAKIM PRAWEM PRACOWNICY :) nie będę mówił, jakiego urzędu bo mnie zaraz tu znajdą, wynajmowani za nasze pieniądze rozwieszają banery DUDY? to jest jakiś skandal
omega
-10 # omega 2020-06-18 13:19
Czy chcesz Prezydenta Polski Rafała Trzaskowskiego który: 1) Będąc w rządzie PO-PSL był przeciwny 500+ a w tym samym czasie był za sprowadzaniem na socjal finansowany z naszych podatków i składek unijnych migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu(program zablokowany przez PIS) 2) Rząd Rafała Trzaskowskiego PO-PSL szykował darmowe lokale komunalne w polskich miastach dla islamskich migrantów z programu przymusowej relokacji migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu kosztem własnych mieszkańców oraz rodzin wielodzietnych i lokatorów z własnych miast oczekujących na mieszkanie komunalne. Rząd Rafała Trzaskowskiego PO-PSL w momencie gdy nie miał i mówił, że nie będzie mieć pieniędzy na 500+ dla polskich dzieci chciał osiedlać w Polsce na wysokim socjalu opłacanym z naszych składek unijnych i podatków migrantów z Afryki i Bliskiego
Alfa
+8 # Alfa 2020-06-18 17:36
Tak chcę każdego innego !!!!!
BYLE NIE DUDA !!!!
omega
-13 # omega 2020-06-18 13:21
Kandydat PO Trzaskowski jest autorem antypolskiej rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie Unii Europejskiej Mówił o porozumieniu polityków jego formacji z urzędnikami w Brukseli w sprawie zamrożenia unijnych środków dla Polski do czasu przejęcia rządów przez Platformę Obywatelską. Finansuje z pieniędzy podatników organizacje promujące transwestytów i homoseksualistó w pieniędzy które można by było przeznaczyć dla dzieci Podpisał karty LGBT - LGBT i finansuje wielomilionowym i kwotami z publicznych organizacje promujące ideologię LGBT - homoseksualistó w i transwestytów. Nie spełnia zdecydowanej większości swoich obietnic wyborczych obietnic wyborczych i jest niewiarygodny. Jak wyliczono obietnice spełnione 4 na 59 wszystkich jako Prezydent Warszwy
Ja za
+14 # Ja za 2020-06-18 16:54
Cytuję omega:
Kandydat PO Trzaskowski jest autorem antypolskiej rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie Unii Europejskiej Mówił o porozumieniu polityków jego formacji z urzędnikami w Brukseli w sprawie zamrożenia unijnych środków dla Polski do czasu przejęcia rządów przez Platformę Obywatelską. Finansuje z pieniędzy podatników organizacje promujące transwestytów i homoseksualistów pieniędzy które można by było przeznaczyć dla dzieci Podpisał karty LGBT - LGBT i finansuje wielomilionowymi kwotami z publicznych organizacje promujące ideologię LGBT - homoseksualistów i transwestytów. Nie spełnia zdecydowanej większości swoich obietnic wyborczych obietnic wyborczych i jest niewiarygodny. Jak wyliczono obietnice spełnione 4 na 59 wszystkich jako Prezydent Warszwy

Chory!!!!!!
polak2010
-8 # polak2010 2020-06-18 18:53
Cytuję omega:
Kandydat PO Trzaskowski jest autorem antypolskiej rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie Unii Europejskiej Mówił o porozumieniu polityków jego formacji z urzędnikami w Brukseli w sprawie zamrożenia unijnych środków dla Polski do czasu przejęcia rządów przez Platformę Obywatelską. Finansuje z pieniędzy podatników organizacje promujące transwestytów i homoseksualistó w pieniędzy które można by było przeznaczyć dla dzieci Podpisał karty LGBT - LGBT i finansuje wielomilionowymi kwotami z publicznych organizacje promujące ideologię LGBT - homoseksualistó w i transwestytów. Nie spełnia zdecydowanej większości swoich obietnic wyborczych obietnic wyborczych i jest niewiarygodny. Jak wyliczono obietnice spełnione 4 na 59 wszystkich jako Prezydent Warszwy


Obrzydzenie mnie bierze co ten Czaskowski finansuje
najpierw małżeństwa homoseksualistó w a następnie adopcja przez nich dzieci. To jest zepsucie komórki społecznej. A najgorsze jest to że chce wprowadzenia indoktrynacji naszych dzieci w szkołach.
polak2010
-12 # polak2010 2020-06-18 18:55
Ten cały ,anty pisior, to zwykły internetowy troll i ta reszta lewctwa stosują pewien sposób socjotechniki piszą że niby zmieniamy nicki i my niby mamy sie z tego tytułu denerwować. To stara metoda pokłosia komunistycznego często widziana w szlamie polityki prowadzonej przez platformę ubywatelską.
Qq
-4 # Qq 2020-06-18 21:10
Weź meliski
Optymista
+6 # Optymista 2020-06-18 21:32
Cytuję Qq:
Weź meliski

Człowieku jemu już nic nie pomoże, medycyna zawiodła, jeszcze lekarstwa nie wynaleziono.
Optymista
+8 # Optymista 2020-06-18 21:24
Ogarnij się ty oszołomie! Dalej obrażasz wszystkich dookoła bo nie są w waszym obłudnym zgromadzeniu. Wszyscy obrażacie ludzi. No ale nie ma się co dziwić ....PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY!!!!!!! Np. Chamska hołota, lub innni nie są ludźmi. Nie przeprosić bo Duda uważa że jest wolność słowa. A dla nas nie ma? To się nazywa ... DEMOKRACJA..,, Jeżeli chodzi o (pana) to widzę nauka nie idzie w las. Co tu dużo mówić PIS pada a z nim DUDA!!!!
oko
-11 # oko 2020-06-18 21:40
Kim właściwie jest ten wasz Trzaskowski, że chcecie go na prezydenta? Coś dobrego zrobił? Proszę o merytoryczne odpowiedzi.
Optymista
+12 # Optymista 2020-06-18 21:57
A czy ktoś tutaj operuje nazwiskami kandydatów? Nie widzę! Dlaczego akurat Trzaskowski ? Są jeszcze inni? Duda już swoje pokazał, to wystarczy.
xxxl
+10 # xxxl 2020-06-18 23:02
przynajmniej jest lepszy od długopisa dudy!!!
polak2010
-17 # polak2010 2020-06-18 22:24
Przypomnę tak pokrótce mowę miłości polityków Platformy Ubywatelskiej i ludzi z nią związanej:
-„Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę.
-Seks oralny z figurą Jana Pawła II i zbiórka pieniędzy na zabójstwo Kaczyńskiego czyli ,,Klątwa''
- Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie - niedługo po tych słowach fanatyk Platformy Ubywatelskiej zabija w biurze poselskim Marka Rosiaka a drugą osobę ciężko rani.
-Kościół porównany do świń w Uniwersytecie Warszawskim przez Leszka Jażdżewskiego
-dożynanie watahy
i to jest język miłości szanujący innych ludzi platformy Ubywatelskiej
xxxl
+15 # xxxl 2020-06-18 23:00
ty przypomnij sobie osoby, które na tym forum naprawde miały dobre wnioski, i co jest?? policja kryminalna w Lubaczowie ich sciga!!szok...n awet nie można wypowiedzieć własnego zdania w tym państwie pisowskim!!!
Optymista
+13 # Optymista 2020-06-18 23:10
Jest (pan) dla mnie mniej niż ZERO. Tej (pańskiej) paranoi nawet już nie czytam . Tak zachowują się ludzie nie ogarnięci. No cóż, 24 godziny w internecie zmienia człowieka nawet może doprowadzić do schizofrenii i różnych zaburzeń psychicznych. Tak że konwersacje z takimi ludźmi nie mają sensu.
xxxl
+13 # xxxl 2020-06-18 23:13
konwersacje z ludzmi bliskimi pisuarowcom kompletnie nie mają sensu!!
kratos
-11 # kratos 2020-06-18 23:21
to czytaj, nie chce powiedziec , tumanie, bo tak niestety jest, skoro ciebie przerobili , to nie znaczy, ze 70% społeczeństwa przerobili!!
Optymista
+8 # Optymista 2020-06-18 23:24
Witam Polak2010 znowu nowy nick, ale ich się już nazbierało.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-06-19 00:02
Ok. A jak np. będę chciał głosować na Władysława Kosiniaka-Kamys za to masz jakieś przykłady mowy nienawiści. Albo Bosaka. Bo widzę tylko Trzaskowski i Trzaskowski bo PiS nie nauczył Pana innej krytyki tylko na PO. A sam PiS tyle mówi o Trzaskowskim, żeby na niego głosować bo i bardziej hejtuje się Trzaskowskiego tym bardziej wzbudza elektorat PO i zaglosuje on za Trzaskowskim. Zauważmy, że nasza Polska cecha to im bardziej ktoś coś komuś obrzydza i zakazuje tym bardziej Polacy w to idą. Tak było właśnie w 2015 kiedy PiS przejął władzę i to był jeden z powodów przejęcia wladzy. No i dzięki takim zagrywkom PO-PiS trzepie sobie kasę, ze hoho.
xxxl
+13 # xxxl 2020-06-18 23:06
Podkarpacie ojczyzną pisu!!....ja już nieraz dostałem wpierdol za to ,że jestem z podkarpacia..lu dzie , occknijcie sie, pis jest debilizmem !!jedż chłopie na mazowsze....to cie zakatrupia....p recz z pisem!!
polak2010
-13 # polak2010 2020-06-18 23:24
Tak się zastanawiam z tego całego Bagna Platformy Ubywatelskiej
-Po co wystawiać sztukę w której pozoruje się sex oralny z figurą Papieża
-Strzela się z Krzyża
-zbiera się pieniądze na zabicie Jarosława Kaczyńskiego
To ma być niby co przekaz miłości ?
beta
-7 # beta 2020-06-18 23:27
Co trzeba mieć w głowie i o czym myśleć, czym się kierować żeby chcieć zagłosować na Trzaskowskiego? Nie pytam internetowych trolli tylko ludzi chociaż minimalnie myślących. Czym się kierujecie?? W Warszawie naobiecywał i prawie z niczego się nie wywiązał, kompromituje się jakimiś idiotycznymi pomysłami i wydawaniem pieniędzy na europalety, plaże w krzakach, popiera LGBT, planuje jakieś hostele dla gejów, chce im dawać ślub, uczestniczy w jakiś paradach A program jaki ma, nic nie obiecuje tylko atakuje i szczuje to taki uczeń Tuska, który nic dobrego dla Polski nie zrobił.Ludzie czy naprawdę zapomnieliście jak było za rządów PO.
Optymista
+7 # Optymista 2020-06-18 23:34
Byle nie Duda!!!!!!! Polak 2010 zrozum w końcu!
Idź spać bo zwariujesz! Inni muszą jutro na ciebie pracować, żebyś ty mógł 24 godziny siedzieć w sieci.
beta
-8 # beta 2020-06-18 23:45
a twoja praca to rozumiem trolowanie na tym portalu!!!
AntyPiS
-2 # AntyPiS 2020-06-19 10:34
Świetnego poszanowania do ludzi pracujących na polskie socjale nauczył Cię PiS. No nie ma co.
inne badziewie
+1 # inne badziewie 2020-06-19 08:38
Kto tu mówi o Trzaskowskim? Tylko Wy, zwolennicy Dudy i PiS. Wasi przeciwnicy nie mówią, że chcą głosować na Trzaskowskiego, tylko że chcą innego Prezydenta niż Duda. Jest jedenastu kandydatów, nie dwóch.Twój wpis byłby sensowny, ale nie teraz, tylko przed druga turą, bo pewnie niestety będziemy jak zwykle wybierać między PO i PiS, między złym i gorszym.
Hgw
-7 # Hgw 2020-06-18 23:32
Polacy popierają platformę bo chcą pracować za 4,50/godz. A emeryci chcą mieć o 5 zł podwyżki emerytury, natomiast młodzież chce pracować na śmieciówkach hahahaha ale jaja
omega
+1 # omega 2020-06-18 23:36
PO, TVN, GW to fabryki polskich kompleksów. Mam wrażenie ze to instytucje realizujące obce interesy. Im dłużej im ufasz tym dłużej jesteś mentalnym niewolnikiem. Uwolnij się i zacznij żyć! Zacznij doceniać ludzi z którymi przebywasz i ziemię którą zamieszkujesz. Oni Ci tego nie powiedzą Oni powiedzą Ci, że Twoi sąsiedzi to najbardziej zacofani ludzie a Polska to pas ziemi między Rosją a Niemcami. Dla nich liczy się tylko to co obce, to co polskie jest gorsze. Czy chcesz oglądać tv w której wszystko co polskie jest złe? Wieczne szydzenie z wszystkiego co związane z religią , z historią z tradycją. Ludzie, zacznijcie żyć swoim własnym życiem, polskim życiem i nie dajcie sobie wmówić że jesteście gorsi od innych. PiS wbrew pomyjom i fali hejtu to jedyna realna siła która uświadamia Polakom ze jesteśmy równie wartościowi jak inni europejczycy, że można walczyć o swoje interesy i to nie jest powód do wstydu jak stara się to przedstawić PO. Pod rządami PiS wykuwana jest prawdziwa Polska suwerenność, odrzucane są kompleksy które na siłę stara się wpędzić PO i TVN. Ich czasy się już skończyły. Polacy poczuli smak wolności i własnej wartości. Jesteśmy bardzo wartościowym narodem z własnym państwem ulokowanym w super dogodnym komunikacyjnie miejscu Europy i zaczynamy to doceniać. To zasługa PiS dlatego też jeśli chcesz aby Polska nadal się rozwijała popieraj PiS.
polak2010
-7 # polak2010 2020-06-18 23:41
Brawo nic ująć nic dodać.
polak2010
-7 # polak2010 2020-06-18 23:44
Ostatnio na forum zadałem pytanie warszawiakowi cyt,,Ja jestem ciekaw i bardzo mnie interesuje, może ktoś z warszawy mi odpowie kto tego czaskowskiego na prezydenta warszawy wybrał? Ten czaskowski wywodzi sie z PO i wspólnie z panią Gronkiewicz uczestniczyli w aferze reprywatyzacyjn ej przez ich działanie rodowici warszawiacy tracili zdrowie i poniekąd życie (Jolanta Brzeska spalona żywcem)
i wy warszawiacy tego nie widzicie i wybieracie go na płezydenta proszę o odpowiedź.

Dostałem taką odpowiedź:

WARS12-06-2020Warszawa jako Miasto - to niestety po pierestrojce bardzo mało Warszawiaków i ogromna ilość mieszkańców Warszawy. Ta cała masa przyjezdnych i wynajmujących stworzyła bardzo niesprawiedliwy i nie uzasadniony obraz mojego pięknego Miasta. Mieszkający od wielu pokoleń Warszawiacy zostali zepchnięci do narożnika przez prowincję i dawniej małorolnych a teraz rolnych, którzy po sprzedaży kawałka ziemi kupują mieszkania dla swoich dzieci i uzurpują sobie prawo do panoszenia się i opluwają to wspaniałe Miasto.
inne badziewie
-2 # inne badziewie 2020-06-19 06:23
Brednie jedynie słusznych patriotów uzurpatorów. "Opluwają to wspaniałe miasto". Na takiej samej zasadzie można by powiedzieć, że nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale w ogóle Polacy głosujący na opozycję, czy raczej Polacy nie głosujący na PiS, opluwają Polskę, 30-40 % społeczeństwa to jakiś niepolski napływowy lud itp. Chore poglądy.
n
+1 # n 2020-06-19 09:19
Cytuję xxxl:
Podkarpacie ojczyzną pisu!!....ja już nieraz dostałem wpierdol za to ,że jestem z podkarpacia..ludzie , occknijcie sie, pis jest debilizmem !!jedż chłopie na mazowsze....to cie zakatrupia....precz z pisem!!

Cytuję polak2010:
Ostatnio na forum zadałem pytanie warszawiakowi cyt,,Ja jestem ciekaw i bardzo mnie interesuje, może ktoś z warszawy mi odpowie kto tego czaskowskiego na prezydenta warszawy wybrał? Ten czaskowski wywodzi sie z PO i wspólnie z panią Gronkiewicz uczestniczyli w aferze reprywatyzacyjnej przez ich działanie rodowici warszawiacy tracili zdrowie i poniekąd życie (Jolanta Brzeska spalona żywcem)
i wy warszawiacy tego nie widzicie i wybieracie go na płezydenta proszę o odpowiedź.

Dostałem taką odpowiedź:

WARS12-06-2020Warszawa jako Miasto - to niestety po pierestrojce bardzo mało Warszawiaków i ogromna ilość mieszkańców Warszawy. Ta cała masa przyjezdnych i wynajmujących stworzyła bardzo niesprawiedliwy i nie uzasadniony obraz mojego pięknego Miasta. Mieszkający od wielu pokoleń Warszawiacy zostali zepchnięci do narożnika przez prowincję i dawniej małorolnych a teraz rolnych, którzy po sprzedaży kawałka ziemi kupują mieszkania dla swoich dzieci i uzurpują sobie prawo do panoszenia się i opluwają to wspaniałe Miasto.

Dobra diagnoza.Mazows ze popiera Pis,wyjątkiem jest Warszawa,gdzie dużo jeszcze zostało czerwonych,ubek ów,plus element napływowy wstydzący się swojego prowincjonalneg o pochodzenia.Tac y są najgorsi.
Optymista
+6 # Optymista 2020-06-18 23:45
Polak2010 fajnie się bawisz, bij sobie brawo!
luki
-5 # luki 2020-06-18 23:53
Polacy są mądrym narodem i nie raz w historii Polski dokonywali mądrych wyborów. Nigdy nie pozwolą jakiemuś chłoptasiowi na posyłki zasiąść na urzędzie prezydenta Polski. Najwłaściwszym prezydentem dla Polski będzie obecnie pełniący Prezydenta Polski dr Andrzej Duda. Jest sprawdzonym w wielu trudnych chwilach Polski wobec ataków ze strony wielu państw Europy zachodniej, a nawet Rosji. Nigdy nie skompromitował Polskę podczas minionych pięciu lat. Ma postawę patriotyczną i jest uczciwym człowiekiem. dlatego w wyborach Polacy wybiorą jego osobę, by Polska się wzmacniała i społeczeństwu lepiej się żyło. By nie było okradane
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-06-19 00:37
Panie luki. Duda cały czas Nas kompromituje. A jego łamany angielski w Davos. A brak krzesła w USA gdzie wyglądał jak uczeń proszący o zwolnienie z lekcji. A może po słowach o LBGT gdzie przecholowal a chwilę potem się od tych słów sam odcinał i nie potrafi nawet za nie przeprosić. O słowach Czarnka n8e warto przytaczać. Pokazał tylko gdzie ma władza PiS nasze prawa. Nas wszystkich nie tylko osób homoseksualnych niemu mamy teraz w świecie opinię ksenofobów, ale nie tylko związanych z homoseksualizem , ale całościowo. Bronił Nas przed zakusami? Gdzie. Na arenie międzynarodowej Duda nic nie znaczy i nie jest dla nikogo autorytetem. Państwa dla Nas mniej przychylne cieszą się, że mamy takiego słabego ,,Prezydenta". PiS patriotyzmem to ,,mordę" sobie wyciera tylko. Patriotyzm nie jest monopolem jednej partii. Wtedy mówimy o takim systemie jwk za PZPR. Duda uczciwym człowiekiem. Przecież to on w rozmowie z Warzechą w 2015 roku mówił, że jest i będzie niezależny od Kaczyńskiego. I co się okazuje l. Jest na tyle niezależny ile tylko Kaczyński smycz popuści. Polska wzmocniła się tylko w propagandzie TVPiS. Jest to tylko ,,wydmuszka" informacyjna kierowana fakenewsami. Nawet nie wiecie w jakiej czarnej d jesteśmy. A jak głosi jedno powiedzenie: ,,To, ze jesteśmy w d..ie nie jest najgorsze. To, że zaczynamy się w niej urządzać jest gorsze." Ja osobiście głosuję na osobę spoza układu PO-PiS bo to jedyna szansa na zakończenie tej ,,pozornej wojny polsko-polskiej " i nie jest to konfa, żebym nie był wzięty za konfederata ;)
ABC
-4 # ABC 2020-06-19 08:01
"przeholował" panie erudyto, a nie "przecholował" :) Słownik Języka Polskiego - mówi ci to coś?
ABC
-5 # ABC 2020-06-19 08:58
Oj już minusik :) Nie podoba się Słownik Języka Polskiego? Może język polski też nie jest trendy, jak to mówią tzw. oświeceni? :)
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-06-19 10:31
Panie ABC czy Polaku 2010. Po pierwsze ten minus nie był mój bo po napisaniu komentarza już poszedłem spać a Twoje komentarze zauważyłem właśnie w tej chwili. Tak mój błąd. Powinno być ,,przeholował: a nie ,,przecholował" . Pisałem na telefonie i mi umknęło bo samo słowo ,,przeholował" nie jest tutaj najważniejsze. Odnosiłem się do wielu innych rzeczy na których nawet nie przeczytał Pan lub nie dopuszcza do siebie, że Duda kompromituje Nas na świecie. Na to już Pan nie odpowiedział To jest najważniejsze w moim komentarzu a nie ortografia.
ABC
-4 # ABC 2020-06-19 11:07
AntyPiS nasz najbardziej płodny pisarz (pismak, pisiak?). Pisać nie umie, ale bardzo lubi. Coś jak Zenek ze śpiewaniem :)
Do tego wykazuje czekistowską czujność i wytrwałość w identyfikowaniu oponentów. Nie ośmieszaj się człowieku, naprawdę myślisz, że pisze do ciebie tylko Polak2010? Biedna zacietrzewiona istoto, ogarnij się nieco, bo tylko zaśmiecasz forum swoimi grafomańskimi wywodami. Tylko po nich wodę spuścić i to niekoniecznie czystą, bo szkoda.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-06-19 11:58
Panie ABC odczep się od mojego błędu. Napisałem, że popełniłem błąd. Jeden błąd tylko. A Ty już dorabiasz do tego jakieś teorie jak Macierewicz ze Smoleńskiem. Dziwne jesteś za PiS-em a Zenka nie lubisz. Niech się tylko Kurski dowie ;) Skąd znasz metody czekistowskie,ż e mnie nimi obrzucasz. Może sam je stosujesz. Zresztą nie jestem lewicowy tylko centrowy. Chodzę do Kościoła co niedzielę. Krytykuję to, ze polityka jest w nim obecna i wyniszcza Kościół jako instytucję a nie wiarę. Czego uważam,że jesteś Polakiem2010. Uważam tak, gdyż w tym samym momencie co Ty piszesz Polak2010 czy cccc milknie. Zmienianie tutaj nicku nie jest trudną sprawą i widzę, ze to tutaj się dzieję. Język ten sam i ten chamski styl gnojenia oponenta słowami, ,,mitoman" czy ,,grafoman". Poza tym wypraszam sobie porównanie moich słów z ,,odchodami". Ja o Pana słowach nie piszę, że są one nic nie warte. PiS nauczył Pana, że inne opinie są do niczego a jedyne słuszne to te o 19:30 w TVPiS 1.
ABC
-1 # ABC 2020-06-19 12:10
Możesz sobie uważać co chcesz. Nie jestem tym Polakiem2010 i nie zamierzam cię przekonywać. Nie zależy mi na tym. Uważam, że twój słowotok trąci schorzeniem psychicznym, być może uleczalnym. Faktem jest, że zanudzasz nas swoimi chorymi wynurzeniami, których czytać się nie chce, bo po pierwsze są nic nie warte, a po drugie tendencyjne. Nie twój interes za kim ja jestem, a przeciwko komu. Jedno jest pewne - przeciwko głupim zawsze!
Polak2010
-8 # Polak2010 2020-06-19 12:24
Do,,ABC" ten ,anty pisior" i tej reszcie lewactwa nie mieści się w głowie że jest więcej Osób o konserwatywnych poglądach. Oni myślą że jest tylko jeden.
wieslaw
+4 # wieslaw 2020-06-19 18:54
Lewactwo to PiSiory właśnie, zapomniałeś czy nie słyszałeś jak Morawiecki mówił, że PiS to socjalizm.
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-06-19 12:37
Ok no dobra przyjmijmy, że nie jest Pan Polakiem2010. Żadnej choroby psychicznej nie mam. Jedyne co mam to ,,uczulenie"" na kłamstwa, machloje robione na naszych oczach, robienie z Nas Polaków głupków. Ta cała działalność PiS-u która niszczy nasz kraj, sprawia,ze powróciliśmy do czasów, że należy mieć odpowiednią legitymację partyjną a jeśli nie to jesteś ,,wrogiem ludu" dla tej władzy. Dożyliśmy czasów, że jak tylko pojawi się policja to zaraz za nimi pojawia się Pan Z, który to to być może się domyślacie Dzięki temu jest dużo materiałów proPiS tutaj i najświeższe informacje dotyczące np. wypadków. Dlaczego moje komentarze są tendencyjne? Niby na czyją korzyść mam niby działać. Piszę to co sam myślę o władzy nikt mi nie każe nic pisać ani na modłę żadnej telewizji czy partii. PiS nauczył swoich zwolenników, że tak to należy tłumaczyć co nie za PiS to tendencyjne i za PO za którym nawet nie jestem. Piszesz nie ważne za kim jestem. Ja też jestem przeciw komu. Przeciw tym co kłamią w żywe oczy co dzielą Nasz Naród na lepszych i gorszych. Jestem przeciw tym, który nie szanują innych poglądów i innych ścinają z ziemią używając takich chamskich słów, ze aż szkoda powielać. Mam po prostu dość tej złej działalności PiS, która niszczy naszą wspólnotę narodową i Nas oszukuje a złapana za rękę na złej działalności krzyczy to nie moja ręka a My w jej oczach jesteśmy pionkami, które mają na celu to wszystko utrzymać naszymi pieniędzmi. Nigdy nie stanę po stronie PiS-owskiej ideologii, która rozpoczęła się w 2001 roku. I zawsze przeciwko takiemu PiS jak dzisiaj będę bo kłamstwo prędzej czy później wychodzi a ta ideologia PIS jest na nim oparta.
wieslaw
+4 # wieslaw 2020-06-19 18:34
Bo PiS Panie stosuje zasadę znaną i stanowiącą credo niejakiego Mieczysława Moczara. "Kto nie z Mieciem tego zmieciem". PiS stosuje zasadę plucia i szczucia, zasadę kreowania wrogów ludu. Byli lekarze, nauczyciele, sędziowie, przedsiębiorcy. PiS posługuje się orężem prowokacji i fałszu. To czego nie może udowodnić skłania go do szukania haków, prowokacyjnej gry. /przypomnijmy sobie aferę gruntową z Lepperem w tle, od początku do końca szyta przez Kamińskiego i spółkę. PiS bazuje na pomówieniach i na tym opiera swoje osądy. Wreszcie PiS to banda nieudaczników, zbieranina ludzi wszelkiej patologii, od pospolitych ćpunów, po włamywaczy, na seksoholikach skończywszy.
wieslaw
+5 # wieslaw 2020-06-19 18:57
a Duda to nie chłoptaś na posyłki.
zorro
-5 # zorro 2020-06-19 08:30
Trzaskowski ma program dla Polski: odwołać, odsunąć , odebrać, ograniczyć, zawiesić , zamknąć , zablokować, wypalić żelazem ...
ABC
-5 # ABC 2020-06-19 08:58
Spokojnie, trzask i po Trzaskowskim! :))
wieslaw
+5 # wieslaw 2020-06-19 18:25
a piSu program to opluć i zaszczuć?
oko
-3 # oko 2020-06-19 08:32
Kto mi napisze tak ze trzy punkty co dobrego dla Polski i Polaków zrobiło PO
wieslaw
+4 # wieslaw 2020-06-19 18:40
thefad.pl/.../.... Poza tym proszę się rozejrzeć, to wszystko co wokół, te drogi, stadiony, autostrady, niestety to PO-PSL. Podaj Ty z kolei jeden przykład inwestycji od początku do końca przez PiS zrealizowanej. Przypomnę, że to prawie pięć lat.
polak2010
-4 # polak2010 2020-06-19 09:05
W Niemczech Liberalnym, świeckim, oświeconym Tolerancyjnym kraju gdzie nam daleko do nich bo u nas średniowiecze.

-Władze Berlina przez 30 lat celowo przekazywały bezdomne dzieci pod opiekę pedofilom w ramach tzw. eksperymentu Kentlera. Kentler Był przekonany, że kontakty seksualne między dziećmi i dorosłymi nie są szkodliwe.
- w Bergish Gladbach pod Kolonią w Niemczech. Mężczyźni wykorzystywali seksualnie własne dzieci lub dzieci swoich partnerów, akty gwałtu nagrywali, a potem udostępniali je tysiącom odbiorców przez komunikatory społecznościowe.
- W Polsce za rządów Liberalnych dochodziło już do patologi w postaci odbierania dzieci rodzinom z powodu np. że dziecko jest za Grube albo za Biedne.Analiza 10 tys. gigabajtów materiałów dowodowych zajmuje się 250 policjantów. Analiza zdjęć i filmów jest dla nich ogromnym obciążeniem psychicznym, dlatego kolońska policja stworzyła dla nich specjalną placówkę wsparcia

Wiecie co to ja wolę to średniowiecze w Polsce i zdrową Polską Rodzinę.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-06-19 11:00
Panie Polaku 2010. A kogo obchodzą co się dzieje w Niemczech. To są ich problemy a nie nasze. Straszenie Niemcami a tylko oni zgodzili się wydrukować karty na wybory 10 maja na zlecenie Sasina bo żadna polska drukarnia nie chciała. Odbieranie dzieci tylko za to, że ktoś ma za dużo kilogramów potępiam o ile nie jest to chorobliwe zmuszanie rodziców do ciągłego przejadania. Natomiast z powodu warunków materialnych tutaj już prędzej są przesłanki. Ale oczywiście tutaj też muszą być takie przypadki, ze dziecko na tym cierpi. A co do Niemiec to jeszcze raz to ich sprawy a nie nasze.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-06-19 11:04
I jeszcze jedna rzecz. Pojawiła się też grupa takich rodziców, którzy nagle sobie przypomnieli o swoich dzieciach bo 500+ się pojawiło a wcześniej nawet nie mieli z nimi kontaktu. Niestety też się takie przypadki trafiają.
Alfa
+2 # Alfa 2020-06-19 11:27
Cytuję AntyPiS:
Panie Polaku 2010. A kogo obchodzą co się dzieje w Niemczech. To są ich problemy a nie nasze. Straszenie Niemcami a tylko oni zgodzili się wydrukować karty na wybory 10 maja na zlecenie Sasina bo żadna polska drukarnia nie chciała. Odbieranie dzieci tylko za to, że ktoś ma za dużo kilogramów potępiam o ile nie jest to chorobliwe zmuszanie rodziców do ciągłego przejadania. Natomiast z powodu warunków materialnych tutaj już prędzej są przesłanki. Ale oczywiście tutaj też muszą być takie przypadki, ze dziecko na tym cierpi. A co do Niemiec to jeszcze raz to ich sprawy a nie nasze.

Ale wiele innych nie może ich już widzieć. Potrzebujemy świeżego powietrza. Młodych, inteligentnych polityków! Takich którzy będą nas godnie w świecie reprezentować! Popatrz na wycieraczkę przed swoim domem a później na inne.na twojej śmieci co nie miara!!!!! A co jest z PEDOFILAMI w naszym kraju?
POD OCHRONĄ!!!!!!
Alfa
+3 # Alfa 2020-06-19 11:30
Dotyczy Polak 2010
wieslaw
+4 # wieslaw 2020-06-19 18:24
Wcale się nie dziwię, jak ktoś uwierzył, że w każdym Polaku jest kropla krwi żydowskiej, jak chcesz kraju Polin, raju dla Żydów to głosuj na Dudę. Ja nie będę, nikt z mojej babki czy prababki żydowskiej ku...y robił nie będzie to raz, po drugie Morawiecki do żydowskich szkół dzieci posyła, prezes też nie wiadomo zacz, a patriotyzm, Polska to dla nich tylko słowa. Jaki to prezydent, jaki rząd jeśli Mosad nam ustawy poprawia, Mosbacher beszta za ustawę 447 i wespół z Jonsem ustawiają w sprawie LGBT. W tym ostatnim przypadku LGBT było i jest od zarania dziejów. Starożytny Egipt, Rzym, Ateny Grecja/, Macedonia /Filip Macedoński, Aleksander Wielki/, później nasi wybitni pisarze, twórcy /okazuje się Kamil Baczyński także/ byli z tego kręgu, tylko, że inaczej się to nazywało.
polak2010
-15 # polak2010 2020-06-19 19:46
Czaskowski wywodzi sie z PO i wspólnie z panią Gronkiewicz uczestniczyli w aferze reprywatyzacyjn ej przez ich działanie rodowici warszawiacy tracili zdrowie i poniekąd życie (Jolanta Brzeska spalona żywcem)
i wy warszawiacy tego nie widzicie i wybieracie go na płezydenta.
Nie stosuje się do decyzji Komisji do spraw reprywatyzacji nieruchomości i nie wypłaca pieniędzy tym biednym warszawiakom co byli szykanowani przez mafię.
Czaskowski przekazuje dwa miliny organizacji pani Jolanta Lange wcześniej ta pani miała na nazwisko Gontarczyk. Ta pani wraz z mężem współpracowała ze służbami Bezpieczeństwa PRL i ma swój udział w inwigilowaniu księdza Blachnickiego.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO