Lubaczów: Nastolatkowie zatrzymani za posiadanie marihuany

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Efektem policyjnej interwencji, było ujawnienie narkotyków u 16 i 17-latka. Nastolatkowie posiadali przy sobie woreczki strunowe z suszem roślinnym. Tester narkotykowy wstępnie potwierdził, że zabezpieczona substancja, to marihuana. Obaj odpowiedzą teraz przed sądem.

W poniedziałek, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego, sprawdzali miejsca, gdzie najczęściej gromadzi się młodzież. W rejonie parku miejskiego funkcjonariusze zauważyli czterech młodych mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo. Mundurowi postanowili sprawdzić co może być przyczyną ich zachowania. Jak się okazało przypuszczenia funkcjonariuszy były słuszne, gdyż w ubraniu 16-latka i 17-latka mundurowi znaleźli woreczki strunowe z zawartością marihuany.

Nastolatkowie zostali doprowadzeni do komendy w Lubaczowie, a po wykonaniu czynności z ich udziałem przekazani zostali pod opiekę rodziców. 17-latek odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą 16-latka zajmie się teraz sąd rodzinny.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

dyskutant
+3 # dyskutant 2020-05-27 13:49
"Tester narkotykowy wstępnie potwierdził, że zabezpieczona substancja, to marihuana." Czy tak wyglądają rzeczone testy? youtu.be/5ucxad5pQuY?t=33
Były policjant
+8 # Były policjant 2020-05-27 14:11
Jak zwykle się zaczyna na widok radiowozu zaczęli dziwne się zachowywać. Czyli niby jak? W jakim my państwie żyjemy ze na widok radiowozu zachowujemy się dziwnie??? Napewno było to zgłoszone że tam może być młodzież... Dwa. 3 lata za co??? Za 1g marihuany. Dlatego może skoro mamy już państwo policyjne. Każdy jeden funkcjonariusz "milicji" powinien mieć robione 2 razy w roku testy na obecność narkotyków, wtedy ciekawe jaka była by ich skala wykrywalności..
GHOST
+6 # GHOST 2020-05-27 14:12
Ten tester narkotykowy to musi mieć zajebistą robotę (O_O)
Centrum
+5 # Centrum 2020-05-27 15:24
Narkotyk - susz roślinny
Ludzie kiedy wy ogarniecie, że to roślina? Rośnie w ziemi, a nie kur.wa wytwarzanie chemiczne
Polska to ciemnogród, ciemni, głupi ludzie.
Polska to milion lat za murzynami..
Brak słów.
A co do widoku radiowozu..
Chyba czas zacząć myśleć dlaczego ludzie zamiast się czuć się bezpiecznie to nerwówka.
Polska to kraj śmiechu warty.
Nic tylko uciekać stąd jak najdalej.
Porażka
ooooooooooo
+2 # ooooooooooo 2020-05-27 17:49
to pewnie policiant z budomierza on jest jak jack i sprytny
Lubaczowianin
-3 # Lubaczowianin 2020-05-27 22:18
Skoro czujesz się tak niebezpiecznir w Polsce to w...... Stąd.
Karać ile można!!! Prawo jest prawem. Marihuana to nakroryk silnie uzależniający kropka tak mówią wszelkie badania! Nie podoba się to do Holandii z pedałami mieszkać
Centrum
-12 # Centrum 2020-05-27 23:04
Hahaahah
Dobre
hahhahha
Humor poprawiony hahahaha
Ciemnogród.
Haha
-12 # Haha 2020-05-28 09:37
Marihuana w ogóle nie uzależnia fizycznie, o wiele groźniejsze są papierosy czy alkohol, co więcej nie ma przypadków na świecie żeby ktoś zmarł z powodu marihuany, a papierosy i alkohol to naukowo udowodnione główne przyczyny nowotworów :/
Centrum
-12 # Centrum 2020-05-29 00:48
Dobrze napisane! ❤️
Janusz uspokoj się
+13 # Janusz uspokoj się 2020-05-27 22:52
Ty dopiero musisz kochać bliźnich. W niedzielę siedzisz na żylecie w kościele.
mexykano
+5 # mexykano 2020-05-27 23:33
rozprują się czy nie ?:D
Mądry
+5 # Mądry 2020-05-28 08:17
takie nasze "Breaking Bad " ....
Anymous
-17 # Anymous 2020-05-28 09:25
Pdw panowie, jak zawsze znajdzie się jakaś pala co dzwoni, zresztą cieni ludzie zawsze będą ciemnymi i nie widzą jak szkodzi wódka tylko jak marihuana...
Cdn
+12 # Cdn 2020-05-28 11:03
Nikt nikogo nie trzyma w tym ciemnogrodzie skoro Polska taka zacofana co dla niektórych to nie wiem po co tu robią granice po otwierane

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO