Wspaniała akcja w 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II

fot. gminalubaczow.pl
fot. gminalubaczow.pl

fot. gminalubaczow.pl

Z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie pracownicy placówki oraz Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Baszni Dolnej, a także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Lisich Jamach i seniorka z Baszni Dolnej uczcili 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka w wyjątkowo oryginalny sposób.

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

DJI_0752.jpgDJI_0753.jpgDJI_0800.jpgDJI_0808.jpgDJI_0828.jpgDJI_0837.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mądry
+3 # Mądry 2020-05-19 15:14
Przy ostatniej dacie "Kropki" już zabalowały :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rolnik sam w dolinie
+26 # Rolnik sam w dolinie 2020-05-19 17:00
I po co tłumić ten rzepak? Jakie przesłanie dla dzieci, że po uprawie można chodzić bez potrzeby? A po drugie, co wspólnego z rzepakiem ma JPII? On nie był rolnikiem. Już lepiej było w kamieniołomy bruśnieńskie pojechać proszę szanownych pomysłodawców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądry
-25 # Mądry 2020-05-19 18:29
Cytuję Rolnik sam w dolinie:
I po co tłumić ten rzepak? Jakie przesłanie dla dzieci, że po uprawie można chodzić bez potrzeby? A po drugie, co wspólnego z rzepakiem ma JPII? On nie był rolnikiem. Już lepiej było w kamieniołomy bruśnieńskie pojechać proszę szanownych pomysłodawców.

z takiempodejście m to do wszystkiego można sie przy...ć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rzepak
-22 # Rzepak 2020-05-19 17:54
Szanowny Rolniku rzepak może i nie ma nic wspólnego z Papieżem poza kolorem. Wszak żółty to kolor papieski a tłumiony tenże rzepak był za wiedzą i zgodą właściciela.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mojra
+14 # Mojra 2020-05-19 21:02
A może w rzepaku bawili się w chowanego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxxl
+7 # xxxl 2020-05-19 21:50
Naprawdę beznadziejnie jest z tymi pomysłodawcami, wysiadywanie w domu zrobiło własnie swoje, żenujące, nic wiecej nie można napisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olek
-20 # Olek 2020-05-20 08:57
Dlaczego żenujące? Oryginalny pomysł ale to forum służy głównie do obrzucania błotem wszystkiego co się ukaże. Może ten jad jest właśnie efektem siedzenia w domu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rolnik sam w dolinie
+16 # Rolnik sam w dolinie 2020-05-20 09:15
Cytuję Olek:
Dlaczego żenujące? Oryginalny pomysł ale to forum służy głównie do obrzucania błotem wszystkiego co się ukaże. Może ten jad jest właśnie efektem siedzenia w domu.

Bardzo oryginalny. Kolor żółty to kolor papieski no to idziemy w rzepak. A gdyby urodziny były w październiku? Rzepaku już nie ma, zdjęć też by nie było? Potrzebujemy zielonego tła to idziemy w owies albo pszenicę? Nie rozumiem, co wspaniałego w tym, co za wspaniałą akcja wejść komuś w uprawę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ABC
-8 # ABC 2020-05-21 13:10
Może ty żony sobie poszukaj rolniku na trzech arach pokrzywy. Się filozof trafił!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olek
-15 # Olek 2020-05-20 09:27
Szkoda dyskutowac z kimś kto umie pluć na wszystko jadem. Zdrowia życzę zanim się wątroba zapiecze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rolnik sam w dolinie
+12 # Rolnik sam w dolinie 2020-05-20 09:37
Cytuję Olek:
Szkoda dyskutowac z kimś kto umie pluć na wszystko jadem. Zdrowia życzę zanim się wątroba zapiecze

To prawda, szkoda. U ciebie z jadem jak widać całkiem dobrze. Nie martw się o moją wątrobę, raczej o swoją. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janusz Ufam Tobie
+9 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-20 09:58
Zaprasza się na seans:

www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
0 # Ama 2020-05-20 10:42
To czy się komuś podoba czy nie to rzecz gustu ale zamiast krytykować lepiej zaproponować i jeszcze zrealizować swój pomysł. Czasami z długiego siedzenia w domu umysł dobrze nie pracuje i wszystko co zrobią inni wydaje się złe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dzik
-6 # Dzik 2020-05-21 08:23
Ja tam jestem codziennie nic nie zdeptali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z życia wziete
+3 # Z życia wziete 2020-05-21 11:58
Jakże mniej bylo by poszkodowanych dzieci w Polsce gdyby nie postawa JP II.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Alek
+9 # Alek 2020-05-21 15:54
BXVI chcial zrobic porzadek,ale zostal zmuszony do odejscia. Zyje od 7 lat po abdykacji ,tak wiec jest jasne,ze stan zdrowia nie byl powodem jego odejscia. Szkoda,to wielki naukowiec i teolog,byl niejako wskazany przez Jana Pawla II na nastepce.'nie rozumielismy go,a bedziemy tego zalowac
A kara na pedofilii jest jedna. Obciecie na zywca jaj,truchlo na Rynku spalic publicznie z transmisja na zywo w TV. Jakim trzeba byc czlowiekiem by krzywdzic dzieci? prawo u nas jest za slabe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Alek
0 # Alek 2020-05-21 15:55
I dla mnie Benedykt XVI nadal jest papiezem URZEDUJACYM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Alek
-7 # Alek 2020-05-21 13:57
Ale wy rozmawiacie o takich pierdolach,ze mozg staje. Czy wam od tego zlotowka przybedzie,ubed zie?czy ma to wplyw na wasze zycie? zastanowcie sie troche,zamiast pierd..lic takie bzdety. Organizatorzy zorganizowali akcje,ktora nikomu nie przeszkadzala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gucio
0 # Gucio 2020-05-21 14:10
Przysłowie mówi ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Te pier...ły to takie ziarnka. Albo krople, które kiedyś przelewają czarę goryczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-2 # Ama 2020-05-21 18:49
bolo tak chłodno a tobie się mózg przegrzał, ciekawe po czym. Staraj się pisać nie obrażając , chyba ze inaczej nie potrafisz, . To przestań pisac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi