Mamy kolejną 100-latkę w powiecie lubaczowskim. To Pani Maria z Ułazowa

fot. starydzikow.pl
fot. starydzikow.pl

fot. starydzikow.pl

Ostatni informowaliśmy o niezwykłych, bo 100 urodzinach Pani Anny z Kobylnicy Wołoskiej. Do grona 100-latków w powiecie lubaczowskim dołączyła własnie Pani Maria Skali z Ułazowa.

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Maria Skali z Ułazowa. Seniorka świętowała swoje urodziny. Okazja była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza czcigodna jubilatka w dniu 16 maja 2020 r. ukończyła 100 lat.

Był to moment wyjątkowy przede wszystkim dla szacownej jubilatki, ale także dla bliskich, przyjaciół i całej społeczności naszej gminy a najbardziej mieszkańców miejscowości Ułazów. Oto bowiem kolejna osoba z miejscowości Ułazów dołączyła do zacnego grona tych, którym dane było na własne oczy zobaczyć niezwykłe przemiany, jakim podlegał świat w XX i XXI wieku. - informuje Urząd Gminy w Starym Dzikowie

Z okazji 100 urodzin Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń, zwłaszcza od członków swojej rodziny i znajomych, ale również od władz gminnych – list gratulacyjny, upominki oraz bukiet kwiatów złożył Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński wraz Przewodniczącym Rady Gminy Bogdanem Ozimek oraz Sekretarzem Gminy Markiem Buczko.

Pani Maria Skali wychowała jednego syna Mikołaja i doczekała się czterech wnuków i czworo prawnuków.

Obecnie jubilatka z racji swojego wieku i zdrowia zamieszkuje u swojej synowej w Lubaczowie.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Marii kolejnych lat w zdrowiu, oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich. - gratulują urzędnicy ze Starego Dzikowa

Zdjęcia: starydzikow.pl

100lat-1.jpg100lat-2.jpg100lat-3.jpg100lat-4.jpg100lat-5.jpg

Źródło: starydzikow.pl


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: