Koronawirus - sytuacja w powiecie lubaczowskim, województwie podkarpackim i kraju [RAPORT]


Mamy najnowsze dane dotyczące koronawirusa w naszym powiecie, na Podkarpaciu oraz w kraju.  W poniedziałek (11.05) w województwie podkarpackim nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Natomiast sześć osób wyzdrowiało.

Sytuacja w powiecie lubaczowskim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie nie opublikowała dzisiaj danych odnośnie osób objętych nadzorem epidemiologicznym oraz poddanych kwarantannie. Przypomnijmy, że do tej pory stwierdzono 2 przypadki zakażenia - u młodej kobiety z gminy Stary Dzików oraz mężczyzny w średnim w wieku z gminy Wielkie Oczy. Niestety zakażona 32-letnia kobieta z gminy Stary Dzików zmarła 30 marca w szpitalu w Łańcucie. Dobra wiadomość jest taka, że wyzdrowiał mieszkaniec gminy Wielkie Oczy, który przebywał w szpitalu w Łańcucie. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u mężczyzny 26 marca.

Sytuacja w województwie podkarpackim

Dzisiaj nie odnotowano nowych przypadków koronawirusa w województwie podkarapackim. Wyzdrowiało natomiast sześć osób. To kobieta w sile wieku i dziecko z m. Przemyśla, dwie kobiety i mężczyzna w sile wieku z powiatu tarnobrzeskiego oraz kobieta w sile wieku z m. Tarnobrzeg.

 

Sytuacja w kraju

W Polsce w poniedziałek potwierdzono 330 przypadków koronawirusa. Zmarło 11 osób, a wyzdrowiało 118.

W sumie na chwilę obecną stwierdzono zakażenie u 16326 osób, z czego 811 zmarło. Wyzdrowiało 5816 osób.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

RTV-AGD
+9 # RTV-AGD 2020-05-11 20:52
A propos informacji z Podkarpacia - bardziej podobał mi się poprzedni sposób przedstawianie danych, tj. podobny do pozostałych. W ,,starej" wersji dokładnie było widać, ile osób np. przybyło/ubyło na kwarantannie, a dziś tego nie ma.
Do tego całkowicie znikły cztery rubryki danych do powiatu lubaczowskiego. Dlaczego?
Papryka
+10 # Papryka 2020-05-11 21:38
Dziękujemy za uwagę. W takim wypadku jutro powrócimy do starego sposobu podawania danych.

Odnośnie informacji dot. powiatu lubaczowskiego - dziś WSSE w Rzeszowie takich danych nie podała (tylko ilość zakażonych i ozdrowiałych).
RTV-AGD
+7 # RTV-AGD 2020-05-11 22:01
Cytuję Redakcja ZLUBACZOWA.PL:
Dziękujemy za uwagę. W takim wypadku jutro powrócimy do starego sposobu podawania danych.

Odnośnie informacji dot. powiatu lubaczowskiego - dziś WSSE w Rzeszowie takich danych nie podała (tylko ilość zakażonych i ozdrowiałych).

Bardzo dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby :)

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.