Koronawirus - sytuacja w powiecie lubaczowskim, województwie podkarpackim i kraju [RAPORT]


Mamy najnowsze dane dotyczące koronawirusa w naszym powiecie, na Podkarpaciu oraz w kraju.  W sobotę (09.05) w województwie podkarpackim nie odnotowano nowych przypadków. Wyzdrowiały 2 osoby.

Sytuacja w powiecie lubaczowskim

Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie na dzień dzisiejszy (09.05) nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym (bez zmian) natomiast 155 jest poddanych kwarantannie (spadek o 4). Do tej pory stwierdzono 2 przypadki zakażenia - u młodej kobiety z gminy Stary Dzików oraz mężczyzny w średnim w wieku z gminy Wielkie Oczy. Niestety zakażona 32-letnia kobieta z gminy Stary Dzików zmarła 30 marca w szpitalu w Łańcucie. Dobra wiadomość jest taka, że wyzdrowiał mieszkaniec gminy Wielkie Oczy, który przebywał w szpitalu w Łańcucie. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u mężczyzny 26 marca.

Sytuacja w województwie podkarpackim

Dzisiaj w naszym województwie nie odnotowano nowego przypadku koronawirusa. Wyzdrowiało natomiast 2 osoby - mężczyzna w sile wieku z powiatu mieleckiego oraz starsza kobieta z m. Tarnobrzeg

 

Sytuacja w kraju

W Polsce w sobotę potwierdzono 288 przypadków koronawirusa. Zmarło 9 osób, a wyzdrowiało 253.

W sumie na chwilę obecną stwierdzono zakażenie u 15651 osób, z czego 785 zmarło. Wyzdrowiało 5437 osób.

 

Sonda - Czy obawiasz się koronawirusa?

Zaloguj się, aby zobaczyć sondę!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Tmw
-3 # Tmw 2020-05-10 00:50
Przepraszam,lep iej byc glupim niz lysym. Z nerwow pomylilem. Ciekaw jestem,gdzie strzyga sie jasnie panujacy. Przy zachowaniu higieny spokojnie mozna by otworzyc zaklady fryzjerskie

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.