Msza św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców ziemi podkarpackiej [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Dzisiaj o 17:00 mszę św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców Podkarpacia odprawi J.E. ks. bp. Marian Rojek. Po komunii św. akt zawierzenia “małych ojczyzn” Matce Bożej wypowie Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego, przewodniczący Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Zostanie również poświęcony obraz Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ofiarowany przez Samorząd Województwa Podkarpackiego i PSSE.

Organizatorzy: PSSE, Parafia św. Stanisława w Lubaczowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Miasta w Lubaczowie oraz Urząd Gminy w Lubaczowie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.