Czarne Anioły Powiatu Lubaczowskiego i ich gorąca krew - akcja strażaków z Cieszanowa

Strażacy z Cieszanowa oddają krew fot. OSP Cieszanów
Strażacy z Cieszanowa oddają krew fot. OSP Cieszanów

Strażacy z Cieszanowa oddają krew fot. OSP Cieszanów

Strażacy-ochotnicy z Cieszanowa rozpoczęli akcję "Czarne Anioły powiatu lubaczowskiego ich gorąca krew", mającą na celu zachęcenie druhów z powiatu lubaczowskiego do oddawania krwi.

4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. To święto, w nieco inny sposób postanowili uczcić strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszanowie -  bez defilad, wielkich uroczystości, wręczenia odznaczeń i medali. Ochotnicy uznali, że tego dnia oddadzą krew oraz będą zachęcać innych do oddania tego „bezcennego daru życia”. Dlatego też przedstawiciele jednostki w Cieszanowie wybrali się dzisiaj do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie by zainaugurować akcję pt. ,,CZARNE ANIOŁY POWIATU LUBACZOWSKIEGO I ICH GORĄCA KREW’’. W ten sposób cieszanowscy ochotnicy chcą zachęcić druhów z powiatu lubaczowskiego do oddawania krwi.

Zachęcamy innych strażaków z terenu powiatu lubaczowskiego jak również całe jednostki do włączenia się w jakże zaszczytną akcję honorowego krwiodawstwa. - zachęcają strażacy z Cieszanowa

Organizatorzy proszą druhów z pozostałych jednostek o informację pod tym postem o ilości oddanej krwi w danej jednostce.

Co jeden człowiek może dać najcenniejszego drugiemu człowiekowi? Może dać cząstkę siebie.  – przypominają druhowie z Cieszanowa

Akcja potrwa do końca maja.

fot. OSP Cieszanów

95646421_534423623907138_2193969109836759040_o.jpg95690913_534425837240250_5622681196321308672_o.jpg95722865_534423690573798_8302122558547820544_o.jpg95950455_534425287240305_4092981478059671552_o.jpg96083630_534423540573813_6575341037479264256_o.jpg96159576_534423377240496_6960453158430572544_o.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze

Anioł
+25 # Anioł 2020-05-04 14:06
Zbuntowany Czarny Anioł na zdjęciu głównym. ☺️
Jeśli w końcu umówi się pani ze mną na kawę to obiecuję, że ja sam chociaż boję się igieł i jeszcze 10kolegow odda ze mną krew. Musi się w końcu pani zgodzić...
trololo
+12 # trololo 2020-05-04 23:53
Pani jest wymagająca i na nic wasze końskie zaloty.
Widziałem ja
+8 # Widziałem ja 2020-05-05 09:15
Cytuję trololo:
Pani jest wymagająca i na nic wasze końskie zaloty.

Nie wiem czy wymagająca ale na pewno wyczulona na nierobów i pijaków. Kilka lat temu dane mi było podziwiać jak grupa Panów zamiast przygotowywać się do jakiejś tam uroczystości zaczęła przed czasem świętowanie. Aż żal było patrzeć jak to szkło rozbija się na dole o beton. A miny tych Panów bezcenne hahaha więc Panowie niestety... Alkohol idzie w odstawkę.
Ja tez
+3 # Ja tez 2020-05-05 19:26
Cytuję Widziałem ja:
Cytuję trololo:
Pani jest wymagająca i na nic wasze końskie zaloty.

Nie wiem czy wymagająca ale na pewno wyczulona na nierobów i pijaków. Kilka lat temu dane mi było podziwiać jak grupa Panów zamiast przygotowywać się do jakiejś tam uroczystości zaczęła przed czasem świętowanie. Aż żal było patrzeć jak to szkło rozbija się na dole o beton. A miny tych Panów bezcenne hahaha więc Panowie niestety... Alkohol idzie w odstawkę.

To wydarzenie wywarlo na nich większe wrażenie niż obchody dnia następnego. Do dziś niejednokrotnie wspominane :D ale należało się. Ile można prosić. Święty by nie wytrzymał. Teraz za to są fajne wspomnienia.
Anioł 2
+30 # Anioł 2 2020-05-04 14:17
O Panie! Zapomnij... Ja już czekam ponad rok. Ta Kobieta to prawdziwy Aniołek. Więc warto czekać do skutku. Czekam i ja! Brawo za wspaniałą inicjatywę!
Osp
+30 # Osp 2020-05-04 14:26
Panowie kolejka ja już tez dawno miałem obiecana kawe
Strazakkk
-25 # Strazakkk 2020-05-04 15:00
Szkoda że więcej osób oddawalo A Tylko faworyzowana jedną osoba.
Romek76
-10 # Romek76 2020-05-04 21:09
Cytuję Strazakkk:
Szkoda że więcej osób oddawalo A Tylko faworyzowana jedną osoba.

10000000%racji!
Florian
+25 # Florian 2020-05-04 17:44
Super inicjatywa! Tak jak obiecywałem Pani przez telefonkilka dni temu- na pewno zgłosimy się i oddamy krew. Mam nadzieję, że Pani również postara się posłuchać mojej prośby i zostanie z nami w powiecie na zawsze. Będę trzymał kciuki. Tylko Pani w chwili obecnej pamięta i angażuje cały powiat do wszystkich dobrych rzeczy. I tylko Panią wszyscy słuchają... Kawy pić nie muszę. Ale proszę by się Pani zastanowiła nad tym. I została z nami jak najdłużej, a najlepiej na zawsze. Pozdrawiam.
Siołek
+1 # Siołek 2020-05-05 07:11
Horynieckie anioły chyba nie mają krwi tylko co,,,,,bo nie magą zorganizować takiej akcji ,
Florian
+6 # Florian 2020-05-05 07:16
Cytuję Siołek:
Horynieckie anioły chyba nie mają krwi tylko co,,,,,bo nie magą zorganizować takiej akcji ,
Horyniec również rozwamiał z tym aniołem ze zdjęcia kilka dni temu. Popieramy inicjatywę! Oddamy krew.
xxxx
+12 # xxxx 2020-05-05 11:17
Kolego Romek76 i Strazakkk, brawa oczywiście należą się wszystkim, ale ta pani pomimo maski jest najładniejsza :)
Kinia
+10 # Kinia 2020-05-05 18:24
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tym calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)
Hahah
# Hahah 2020-05-05 18:49
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tym calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Brawo Kinią!!! BRAWO! Zastanawiałem się kiedy będę mógł to przeczytać. I już zaczynałem się bać, że coś Ci się stało. Albo wirus Cię dopadł. A jednak jest. Jak to było"Lubię ich wszystkich... Ale tylko lubię i niech tak zostanie"? Śmiesznie to wtedy zabrzmiało, a dziś już wiem co miałaś na myśli. Masz rację!!! Duma mnie rozpiera :D
999988
-5 # 999988 2020-05-05 19:26
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tym calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie
Bolek
+3 # Bolek 2020-05-05 22:27
Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie
Jasne że nie wymysla, Kinga od razu realizuje. A skoro twierdzisz że jest inaczej to proszę pokaż nam swoją zrealizowaną akcję!!!Masz okazję się wykazać!!!a póki co ta akcja jest Kingi.
Bolek
+1 # Bolek 2020-05-05 22:33
Cytuję 999988:
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tymCytuję 999988:
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tym calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie

calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie

Jasne że nie wymysla, Kinga od razu realizuje. A skoro twierdzisz że jest inaczej to proszę pokaż nam swoją zrealizowaną akcję!!!Masz okazję się wykazać!!!a póki co ta akcja jest Kingi.
Kinia- ostatni kom.
+2 # Kinia- ostatni kom. 2020-05-05 22:53
Cytuję Bolek:
Cytuję 999988:
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tymCytuję 999988:
Cytuję Kinia:
Czekałam cierpliwie aż się uspokoicie. Nic nie muszę... ewentualnie mogę. Ale nie chcę. Przyjąć do wiadomości, zakodować i stosować! Wszyscy jak jeden:) Ewentualnie po tym calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie

calym zamieszaniu mozecie dostac wszyscy zaproszenie w jednym miejscu i o jednej porze. Jedna kawa z wszystkimi i spokoj. Nie odpisujcie w komentarzach. Zastanówcie się i po prostu mi napiszcie. Zawsze uważałam, że to Wy macie ze mną źle bo wymyślam akcje, zbiórki, paczki... Wraz z upływem czasu zaczynam mieć wątpliwości... I zastanawiam się kto ma gorzej. :) Dajcie żyć! A jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam priv. Wyjaśnimy. Nie w komentarzach na forum publicznym. :) W dalszym ciągu zachęcam do poparcia inicjatywy i oddania krwi. Kawa jest na miejscu w Centrum Krwiodawstwa to możecie sobie w nagrodę tam wypić. :)

Myślę że sama tego nie wymyślasz tylko to są pomysly i działania zaangażowanie wielu osób którzy lubią to co robią A takim zachowaniem to zniechęcasz osoby które składają wiele tylko bez pompy wokol siebie

Jasne że nie wymysla, Kinga od razu realizuje. A skoro twierdzisz że jest inaczej to proszę pokaż nam swoją zrealizowaną akcję!!!Masz okazję się wykazać!!!a póki co ta akcja jest Kingi.

Szkoda strzępić języka. Akcja jest strażaków. Niektórzy nie mają pojęcia o czym piszą. Ale już teraz apeluje o spokój. Zamiarem artykułu i samej akcji jest propagowanie Krwiodawstwa. A wszystkie żale i inne kawy nie są istotne. Jutro zwrócę się do redakcji z prośbą o zablokowanie komentarzy. Tym czasem życzę zdrowia, spokoju i wizyty w Krwiodawstwie:)
A odpiszesz
-10 # A odpiszesz 2020-05-05 18:58
Ok. Napiszemy. Ale prosimy o odczytywanie i odpisywanie na wiadomości. Trochę przesadziliśmy. .. W swoim imieniu przepraszam. I już do Pani piszę. Proszę jeszcze raz o odczytanie i odpisanie. Mam nadzieję, że uda mi się Panią przekonać. Jak nie kawa to może chociaż spacer...?
999988
-5 # 999988 2020-05-05 19:33
Akcja krwiodawstwa o ile pamięć mnie nie myli w powiecie autobus przyjeżdża już dobrych kilka lat i strażacy włączają się w ta akcje z rozmachem. Tak samo szlachetna paczka o ile się nie mylę jest ogólno Polska zbiórka na rzecz biednych.
Kinia
+4 # Kinia 2020-05-05 19:47
A właśnie, że odpisze. Bo to nie żadna "fajna" propozycja. Otóż przy każdej Jednostce OSP funkcjonuje Klub Honorowych Dawców Krwi. Tam strażacy oraz wszyscy chętni oddają regularnie krew. Wielkie brawa dla nich wszystkich. Nikt nie prosił redakcji o wrzucanie tego artykułu tutaj. A akcja pod tytułem "CZARNE ANIOŁY POWIATU LUBACZOWSKIEGO I ICH GORĄCA KREW" ma na celu propagowanie oddawania krwi przez strażaków w szczególności w miesiącu maju- jako, że jest to miesiąc ochrony przeciwpożarowe j. Tylko tyle. A Szlachetna Paczka nie pomaga biednym. Doczytaj. Jedna wiedzą więcej nie zaszkodzi. I jeszcze na czym polegała pomoc strażaków podczas Szp oprócz robienia paczki. Coś mało wiesz. A całymi dniami na internecie przesiadujesz. Pewnie pilnowanie wszystkich koleżankek męża zabiera Ci za wiele czasu, by skupić się na czymś konkretnym. Zapraszam do kontaktu priv. :D
Ppp
+4 # Ppp 2020-05-05 20:08
Ja Pani nie znam,ale gratuluje pieknej i godnej strazaka OSP postawy oddania krwi. Ja niestety nie moge jej oddac,mam za malo krwinek,ale pracuje nad tym. Natomiast to co za pierdoly wypisuja niektorzy...lud zie kochani,belkot niesamowity,ani to na poziomie zlobka ani przedszkola. Himalaje to sa srednie gory przy tej glupocie. Doceniam Wasz gest,niejednokr otnie widzialem na oddziale hematologii jak krew jest potrzebna. Niech Was strzeze Sw.Florian !
Kinia
+7 # Kinia 2020-05-05 20:13
Cytuję Ppp:
Ja Pani nie znam,ale gratuluje pieknej i godnej strazaka OSP postawy oddania krwi. Ja niestety nie moge jej oddac,mam za malo krwinek,ale pracuje nad tym. Natomiast to co za pierdoly wypisuja niektorzy...ludzie kochani,belkot niesamowity,ani to na poziomie zlobka ani przedszkola. Himalaje to sa srednie gory przy tej glupocie. Doceniam Wasz gest,niejednokrotnie widzialem na oddziale hematologii jak krew jest potrzebna. Niech Was strzeze Sw.Florian !

Szkoda ich. Ale wolność słowa obowiązuje. :) Trzymam mocno za Panią kciuki! Mam nadzieję do zobaczenia na sali Krwiodawców. Pozdrawiam
Ppp
+3 # Ppp 2020-05-05 20:19
No ja akurat chlop (na Pana trzeba miec wyglad i pieniadze hehe) Mialem kilka upustow krwi,jest to bolesne ale pomoglo mi. Krew to dar zycia. I prosze odsunac na bok komentarze chlopcow z majtkami w zebach. Gratuluje Wam i dziekuje w imieniu pacjentow choc bezposrednio nim nie jestem
Kinia
+5 # Kinia 2020-05-05 20:14
Cytuję Ppp:
Ja Pani nie znam,ale gratuluje pieknej i godnej strazaka OSP postawy oddania krwi. Ja niestety nie moge jej oddac,mam za malo krwinek,ale pracuje nad tym. Natomiast to co za pierdoly wypisuja niektorzy...ludzie kochani,belkot niesamowity,ani to na poziomie zlobka ani przedszkola. Himalaje to sa srednie gory przy tej glupocie. Doceniam Wasz gest,niejednokrotnie widzialem na oddziale hematologii jak krew jest potrzebna. Niech Was strzeze Sw.Florian !

Szkoda ich. Ale wolność słowa obowiązuje. :) Trzymam mocno za Panią kciuki! Mam nadzieję do zobaczenia na sali Krwiodawców. Pozdrawiam
Szlachetna paczka
+3 # Szlachetna paczka 2020-05-05 20:09
Szlachetna Paczka – ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
PaniKinia ma rację.
+2 # PaniKinia ma rację. 2020-05-05 21:09
Cytuję Szlachetna paczka:
Szlachetna Paczka – ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Ja Pani też nie znam osobiście. Ale z opowiadań znajomych już tak. Piękne jest Pani zaangażowanie we wszystkie charytawywne akcje w Powiecie i poza nimonoc też. Mimo młodego wieku zrobiła Pani wiele dobrego. A gdzie jeszcze do starości. Modlę się by było więcej takich ludzi jak Pani. Koleżanka opowiadała mi, że ostatnio przewróciła się, zdarła kolano i łokieć. A Pani podeszła do staruszki pomogła. Zrobiła opatrunek. Wzięła listę zakupów. Zrobiła zakupy i pomogła jej dojść do. Domu. Anioł nie człowiek. Nektórzy nie odróżniają podstawowych pojęć. Biedą można nazwać taki właśnie brak jakiejkolwiek wiedzy.
Papryka
+2 # Papryka 2020-05-05 23:12
Mamy wspaniałą propozycję. Zamiast dyskutować, po prostu pomóżcie innym oddając krew.

Zamykamy temat.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO