„Codzienność nie musi być nudna”. Nauczycielki z SOSW w Lubaczowie nagrały film [VIDEO]


W tych trudnych czasach, nauczycielki i terapeutki z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaczowie nagrały film, by pokazać, że codzienność nie musi być nudna jeśli ze zwykłych rzeczy potrafimy czerpać radość. Zobaczcie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Kiedyś po sąsiedzku
+15 # Kiedyś po sąsiedzku 2020-04-30 12:59
Brawo! Świetny film, ciekawe pomysły,fajna muzyka. Dla mnie wzruszające. Miło wiedzieć znajome twarze, choć nie wszystkie rozpoznałam. Pozdrawiam serdecznie. Czy Pani na rowerze już dojechała na wakacje i czy misiek się nie zgubił? Ps. Też chcę takiego psa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MitchellBuchAnon
+3 # MitchellBuchAnon 2020-04-30 16:42
A mnie się nie podoba :P tak po prostu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiedyś po sąsiedzku
+11 # Kiedyś po sąsiedzku 2020-04-30 16:56
Jednemu się podoba, drugiemu nie, to chyba normalne. Mnie się podoba, myślałam, że pani jechała na wakacje, ale jeszcze majówka. Moim zdaniem narzuciła chyba zbyt szybkie tempo, chyba, że za chwilę było z górki. Pani zielona żabka jest fajna, i te rafy koralowe, i klocki i jacht, i dzbanek na drzewie i inne pomysły. Nadal chcę takiego psa. Czekam na drugi odcinek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Danuta
+8 # Danuta 2020-04-30 20:38
Cytuję MitchellBuchAnon:
A mnie się nie podoba :P tak po prostu

Najlepiej krytykować. Żal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Oj Dana dana
+4 # Oj Dana dana 2020-05-01 16:12
Cytuję Danuta:
Cytuję MitchellBuchAnon:
A mnie się nie podoba :P tak po prostu

Najlepiej krytykować. Żal

Wypowiedział się, ma prawo, ot wszystko. Danuś nie denerwuj się z tego powodu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lol
+12 # Lol 2020-04-30 18:30
Pies najlepszy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ania
+9 # Ania 2020-04-30 18:43
Super :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krystyna
+6 # Krystyna 2020-04-30 21:27
Super pomysł szczególnie dla Agatki pozdrawiamy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+9 # Ama 2020-05-01 07:01
Brawo Wy. Można się nie nudzić. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
magik
-10 # magik 2020-05-01 07:07
„Codzienność nie musi być nudna” -a kto się nudzi? do roboty a nie durnoty w glowie !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Taki tam parafian
+2 # Taki tam parafian 2020-05-01 16:07
Cytuję magik:
„Codzienność nie musi być nudna” -a kto się nudzi? do roboty a nie durnoty w glowie !

Magik coś ty taki do roboty narwany, jest czas na pracę i czas na durnotę czyli relaks w różnym wydaniu. Nawet w pracy masz 15 minut przerwy na 8 godzin roboty. Swoją drogą szkoda, że nie ma już tej syreny z befamy, co wyła o 10, 14 i 17. W polu zagadka nie trzeba było mieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Taki tam parafian
+3 # Taki tam parafian 2020-05-01 16:08
Zegarka nie trzeba było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Niecierpek
+4 # Niecierpek 2020-05-02 17:28
Drogie Panie, z niecierpliwości ą czekam na drugi odcinek. Byle nie tak jak w TVP, że teraz powtórki a nowe odcinki od września:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi