Porady prawne w biurze poselskim Teresy Pamuły. Można zadać pytanie


Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie nowych zasad pracy oraz form korzystania z dofinansowania tarczy antykryzysowej, to dzięki inicjatywie poseł Teresy Pamuły pomoc będzie można uzyskać od prawnika - eksperta z zakresu prawa pracy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Wyborców, chcę pomóc, zwłaszcza tym, którzy prowadzą własne firmy, w przetrwaniu trudnego czasu pandemii. Od przyszłego tygodnia w moim biurze poselskim dyżurować będzie prawnik, ekspert z prawa pracy, który odpowie na wszystkie zapytania, dotyczące nowych zasad pracy oraz form korzystania z dofinansowania tarczy antykryzysowej. – informuje poseł Teresa Pamuła

Jeżeli nie wiecie jakie moglibyście zadań pytania, to poniżej przykłady:

- Jak poradzić sobie z kwestiami personalnymi i finansowymi w dobie pandemii;
- Jakie są zasady uzyskania dofinansowania dla pracodawców i przedsiębiorców w ramach tarczy antykryzysowej
- Sposoby na walkę z koronawirusem w miejscu pracy dla zachowania stanu zatrudnienia;
- Co zrobić, aby przetrwać kwarantannę i jak najmniej na tym stracić;
- Zasady ustalania wynagrodzeń w obecnej sytuacji;
- Zasady przeprowadzania zwolnień z powodu pandemii oraz zasady wypłacania odpraw z tego tytułu;

To tylko niektóre tematy, z którymi możecie się zgłaszać do prawnika, bowiem pytania można wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teresa Pamuła podkreśla, że odpowiedzi przekazywane będę bezpośrednio do zainteresowanych, a najciekawsze sprawy z odpowiedzią, bez podawania danych osobowych opublikowane będą na Facebooku Poseł.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Lubacz
+32 # Lubacz 2020-04-03 12:04
Mam pytanie jak odwołać posła Kaczyńskiego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-11 # Ppp 2020-04-03 13:47
A jak zdelegalizowac KO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hipokrates
+17 # Hipokrates 2020-04-03 14:14
A za co ją delegalizować? Za to, że jest opozycją? Może jeszcze pozamykać media niezależne od partii rządzącej i niech ta partia robi co chce. Jak za PRL. Takiego ustroju chcesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-17 # Ppp 2020-04-03 15:10
Normalna opozycja dziala tak iz to co jest dobre popieramy to co nie,sluchajcie my proponujemy inaczej. A tu tylko NIE BO NIE I CH...wyzywanie od faszystow,szkal owanie bohaterow,niszc zenie tradycyjnych wartosci,wlazen ie IV Rzeszy do d...zeby nie bylo,PiS mam za zle takie samo wlazenie ale Ukrainie i Zydkom. Jeszcze jak slysze takie hasla ze przywrocimy emerytury SBekom. W tej formacji,podobn ie jak w UB pracowali sami analfabeci i idioci. Inteligencja zostala zamordowana przez ich patronow ze wschodu. To takie ludzkie szmaty ubrane w mundur. Jak gowno w lesie.
Ich przelozeni nie lepsi. Po prostu antypolskie bydlo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hipokrates
+10 # Hipokrates 2020-04-03 15:55
Odniosę się do pierwszego zdania (reszta to powielanie propagandowych stereotypów). PiS gdy było w opozycji, robiło dokładnie to samo co dzisiejsza opozycja. Tak było, jest i będzie, nie tylko w Polsce (pomijając kraje jak Rosja czy podobne, gdzie istnieje opozycja, ale tzw. koncesjonowana) .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
tyc
+12 # tyc 2020-04-03 14:15
Cytuję Ppp:
A jak zdelegalizowac KO?

Ciebie należało by najpierw zdelegalizować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Miłka
+4 # Miłka 2020-04-03 13:00
Ďobre
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jum
-17 # Jum 2020-04-03 13:20
Chyba najładniejsza posłanka w naszym Sejmie i to od nas z Ziemi lubaczowskiej ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
vvv
+16 # vvv 2020-04-03 16:25
Przed retuszem czy po?;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Radny
-10 # Radny 2020-04-03 16:18
PO za włażenie w d*** szwabom należy zdelegalizować natychmiast.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hipokrates
+8 # Hipokrates 2020-04-03 16:52
A PiS - Amerykanom :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zwykly wyborca
-3 # Zwykly wyborca 2020-04-03 22:45
W tej chwili juz nie ma komu ufac. Niemniej chcialbym uczestniczyc w wyborach. Chetnie zaglosowalbym na partie o profilu Narodowym,gdzie byliby Polacy,nie polskojezyczni, posiadajacy obywatelstwo,al e z pokolenia na pokolenie Polacy,bez domieszek roznych,dla ktorych interes Narodowy bedzie najwazniejszy pod kazdym wzgledem. Za przyklad moge podac Adama Michnika,gdzie ten czlowiek Nazywa sie Aaron Szechter,syn Ozjasza. Albo Bronislaw Geremek,tak naprawde Benjamin Lewartow. To sa fakty,mozna sprawdzic. Wielu takich jest,dlaczego wstydza sie swoich nazwisk?Czy taka partia bedzie na liscie w przyszlych wyborach?zobacz ymy. Jak nie to zaglosuje na prawice. Jednakze chcialbym podkreslic,ze jesli ktos ma inne poglady,przekon ania to ja to szanuje. Na pewno nie wyzywam nikogo . Po prostu sie nie zgadzam albo inaczej-mam inne poglady. Tego samego oczekiwalbym od zwolennikow innych ugrupowan. W koncu szanujmy sie jak bracia,ale liczmy sie jak ...wiecie kto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kresy z pradziada
0 # kresy z pradziada 2020-04-04 06:05
Jezeli twoi dziadkowie stad pochodza to jesteś mieszańcem bo taka jest specyfika kresów. Natomiast jesteś zajechany;-) to wypad stąd od nas mieszańców;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zwykly wyborca
+4 # Zwykly wyborca 2020-04-04 07:54
Ja cie nigdzie nie wyganiam! zyje sobie spokojnie tutaj i mam do tego prawo. Do pogladow rowniez
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wyborca zdegustowany
+22 # Wyborca zdegustowany 2020-04-03 16:28
Pytanie jawne do pani poseł: dlaczego od momentu zaprzysiężenia nie złożyła żadnej (!!!) interpelacji interpelacj ba nawet zapytania w sejmie RP?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wyborca zdegustowany
+10 # Wyborca zdegustowany 2020-04-03 17:36
Poprawcie mnie tam jak jest inaczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ole
+9 # Ole 2020-04-04 10:03
Bo twardo trzyma się stołka dyrektorskiego w ARiMR i jak widać to nie ma zamiaru oderwać ntyłka od niego. Jest jak nasz PAD jedzie do Sejmu i glosuje jak nakazuje "zbawca narodu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
0 # Ppp 2020-04-04 23:39
Wiecie,ja mam bujna wyobraznie ale ta piosenka ukazujaca prawde doslownie mnie rozprula jak frajera na komendzie. Z tym to na Eurowizji 1 nagroda murowana
Bubel Band-Bolek
Teledysk tez daje po garach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+2 # Ppp 2020-04-04 23:50
Przejrzyjcie na oczy!
polskainfo2.tripod.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bertr56
0 # Bertr56 2020-04-07 22:09
m.youtube.com/.../
Chyba podobne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi