Złożyli kwiaty, aby uczcić pamięć zmarłego papieża Jana Pawła II

fot. Marcin Materniak/powiatubaczowski.pl
fot. Marcin Materniak/powiatubaczowski.pl

fot. Marcin Materniak/powiatubaczowski.pl

Dokładnie 15 lat temu o godz. 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Starosta lubaczowski Zenon Swatek i Przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek uczcili pamięć zmarłego papieża.

Dzisiaj 2 kwietnia 2020 r., Przewodnicząca Rady Powiatu Lubaczowskiego Marta Tabaczek razem ze Starostą Lubaczowskim Zenonem Swatkiem odmówili modlitwę, złożyli kwiaty i zapalili znicz przed obeliskiem upamiętniającym wizytę Ojca Świętego w Lubaczowie. Oddali w ten sposób hołd jednemu z największych autorytetów naszych czasów.

Starostwo apeluje także o zapalanie dzisiaj w oknach świec:

Każdego roku o 21:37, zapalaliśmy świece jako dowód pamięci, niech tak będzie i dzisiaj. Zapalmy w oknach świece i pomódlmy się do Świętego Jana Pawła II. - czytamy na stronie powiatlubaczowski.pl

fot. Marcin Materniak/powiatubaczowski.pl

DSC_0670a.jpgDSC_0671a.jpgDSC_0673.jpgDSC_0680a.jpgDSC_0686a.jpgDSC_0696a.jpg

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

uszczypliwy
+21 # uszczypliwy 2020-04-02 17:53
W artykule poniżej starosta apeluje o pozostanie w domach, a tutaj paraduje przed kamieniem. Daje przykład
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mojra
+27 # Mojra 2020-04-02 18:23
2 metry odległości między nimi jest ? Mandat , materiał dowodowy bardzo ładny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-6 # Ama 2020-04-02 19:37
Dziekuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oponent
+11 # oponent 2020-04-02 22:09
Już naprawde przesadzają z tym pisowskim poczuciem rzeczywistosci. gdzie morały, gdzie prawdy? tylko partia i nic wiecej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lara
+12 # Lara 2020-04-02 22:22
No bardzo zgodnie z zasadami i własnym apelem.... :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DziedzicP.Ruski
+12 # DziedzicP.Ruski 2020-04-03 01:13
Przykład idzie z góry! Chcą być bardziej papiescy od papieża a widać że mają w nosie zalecenia o których przestrzeganie apelują. Brak wymaganego odstępu pomiędzy dwoma osobami! Karać aby ludzie widzieli że wszyscy są traktowani równo i władza nie jest ponad prawem. Starosta pod swoim apelem powinien umieścić drugie nagranie, tym razem z przeprosinami za nieodpowiednie zachowanie. Chyba że bardzo wierzy w to że po jego ostatnim wystąpieniu w kosciele ochroni go jakaś siła wyższa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
-3 # Ja 2020-04-03 14:02
Idy na churu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja