ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Znasz się na ortografii? Powalcz o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Trwają zapisy do dyktanda ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej, który odbędzie 12 marca.

Jeżeli chcecie wziąć udział w dyktandzie musicie wypełnić i podpisać „Kartę Uczestnictwa”, którą znajdziecie pod tym linkiem. Następnie wypełnione zgłoszenie należy przekazać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie - osobiście w czytelni dla dorosłych lub drogą pocztową na adres MBP, ul. Tadeusza Kościuszki 18, 37-600 Lubaczów. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 9 marca 2020 roku.

Dyktando adresowane jest do wszystkich osób z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego oraz osób tu pracujących i uczących się. Podobnie jak w ubiegłym roku, rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
– dzieci i młodzież do lat 25
– uczestnicy w wieku ponad 25 lat.

Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca w każdej z kategorii wiekowych będzie nagroda pieniężna w wysokości 300 zł oraz tytuł  Mistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej 2020, za zdobycie drugiego miejsca w każdej kategorii wiekowej będzie nagroda pieniężna w wysokości 200 zł i tytuł Wicemistrza Ortografii Ziemi Lubaczowskiej 2020.

Konkurs organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

Szczegóły w regulaminie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.