Ile mandatów wystawili policjanci z lubaczowskiej komendy?

fot. mmsilesia.pl
fot. mmsilesia.pl

fot. mmsilesia.pl

4760 – tyle mandatów wystawili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie w 2019 roku.

"Popełnił pan wykroczenie, w związku z czym nakładam na pana mandat w kwocie… Czy przyjmuje go pan?" Na tak zadane przez policjantów pytanie pozytywną odpowiedź dało w 2019 roku w powiecie lubaczowskim 4760 osób. To o 921 więcej w porównaniu z rokiem 2018, ale trzeba wziąć pod uwagę, że że w ubiegłym roku odbywał się protest policjantów. Mundurowi w pewnym okresie w związku ze strajkiem nie wypisywali mandatów.

Jak poinformowała nas rzecznik lubaczowskiej policji Monika Tomczyszyn Pachołek, w ubiegłym roku zastosowano także 2355 pouczeń. To o 81 więcej aniżeli w w roku 2019.

 

W ciągu ostatnich lat najwięcej mandatów wystawiono w 2013 roku, aż 7777.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

zet
+9 # zet 2020-01-29 21:49
Pouczenia swoim?;-)
J23
+8 # J23 2020-01-30 08:01
A statystyka gdzie, typu nałożyli policjanci RD i inni. No i łączna kwota ???
Sufu
+3 # Sufu 2020-01-30 08:29
Wyścig szczurów :)
Krul
+8 # Krul 2020-01-30 15:25
Strajkujcie częściej :D lepiej dla nas kierowców
xyz
+6 # xyz 2020-01-30 16:33
Idioto na droGe bys nie wyjechal jakby nie Oni....juz nie mowie o pieszych
..
Ja234
+4 # Ja234 2020-01-31 06:02
Jeszcze gdyby zajęli się osobami jeżdżącymi na rowerach bez oświetlenia w nocy, bez odblasków byłoby jeszcze lepiej.
Ja234
+9 # Ja234 2020-01-31 06:04
Dodatkowo kierowcy jeżdżący na pseudo ksenonach z Chin którzy oślepiają albo ledach za 10zl z alliexpress, za to niech się zabiorą.
Invit...
-7 # Invit... 2020-01-31 17:40
niech zaczna od siebie bo wiekszosc z nich jezdi po spożyciu a jak im lejce odbiorą to i tak jezdzą pomimo zakazu bo to zorganizowana grupa, kryjąca swoich, jak dla mnie patologia dzis nikt normalny nie idzie do psiarni!
Stary wyjadacz
+10 # Stary wyjadacz 2020-01-31 17:57
A jak coś się złego dzieje to na policję idziesz a tutaj patologią wyzywasz
mk
+9 # mk 2020-02-02 00:52
a ja codziennie widzę auta z neonkiem "zawieź mnie" na dachu, czemu nasi mundurowi nie zrobią z tym porządku ? statystyka by im się poprawiła :) jest to ewidentne naruszenie ustawy o licencjonowanym przewozie osób która zabrania umieszczania tego typu reklam na aucie, a swoją drogą zapewne żaden z kierowców nie ma licencji a dowodzący flotą Pan Wiktor na dzień dzisiejszy nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej, prawda ? p.s. nie jestem taksówkarzem ani konkurencją :)
Chuj. wiesz
-4 # Chuj. wiesz 2020-02-02 12:58
Slyszalem ze obszedł przepisy podciągając to pod transport hotelowy
Chuj. wiesz
-8 # Chuj. wiesz 2020-02-02 13:01
Więc działa legalnie także spierda... ze swoimi domysłami i zajmij się swoim ogrodkiem
mk
+7 # mk 2020-02-02 14:15
bardzo śmieszne :) i każdy z jeżdżących ma taką licencję ? słyszałeś że obszedł ? to może mnie uświadomisz bardziej ? dziwne że na swoich stronach nie podaje NIP-u i innych danych, skoro jest takim poważnym biznesmenem to chyba nie ma się czego wstydzić, w bazie CEiDG którą może sprawdzić każdy nie ma zarejestrowanej żadnej działalności i hotelu też nie :) a Ty skoro tak brzydko się odzywasz to pewnie masz w tym interesik malutki :)
Chuj. wiesz
-12 # Chuj. wiesz 2020-02-02 19:01
A Twój interes aby pisać tu na temat zawieź mnie to spierdolon.. głowa
mk
+9 # mk 2020-02-02 22:52
Cytuję [wulgaryzm]. wiesz:
A Twój interes aby pisać tu na temat zawieź mnie to spierdolon.. głowa

bo nie podoba mi się jak ktoś omija prawo, podatki i bezczelnie reklamuje nielegalny interes a właściwe służby udają że nie widzą, pasuje Ci odpowiedź mądralo ?
arbuzowy
-4 # arbuzowy 2020-02-04 14:49
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja
bananowy
+2 # bananowy 2020-03-24 09:34
Cytuję arbuzowy:
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja

Cytuję arbuzowy:
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja


Tak legalnie działa, iż:

Ktoś tam zapłacił kilka mandatów, a dodatkowo od kilku tygodni nie widać samochodów, strona Internetowa została wyłączona, strona na FB zawieszona, nie wiem jak z dostępnością aut.

Legalne jak diabli ;-)

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO