Ile mandatów wystawili policjanci z lubaczowskiej komendy?

fot. mmsilesia.pl
fot. mmsilesia.pl

fot. mmsilesia.pl

4760 – tyle mandatów wystawili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie w 2019 roku.

"Popełnił pan wykroczenie, w związku z czym nakładam na pana mandat w kwocie… Czy przyjmuje go pan?" Na tak zadane przez policjantów pytanie pozytywną odpowiedź dało w 2019 roku w powiecie lubaczowskim 4760 osób. To o 921 więcej w porównaniu z rokiem 2018, ale trzeba wziąć pod uwagę, że że w ubiegłym roku odbywał się protest policjantów. Mundurowi w pewnym okresie w związku ze strajkiem nie wypisywali mandatów.

Jak poinformowała nas rzecznik lubaczowskiej policji Monika Tomczyszyn Pachołek, w ubiegłym roku zastosowano także 2355 pouczeń. To o 81 więcej aniżeli w w roku 2019.

 

W ciągu ostatnich lat najwięcej mandatów wystawiono w 2013 roku, aż 7777.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

zet
+9 # zet 2020-01-29 21:49
Pouczenia swoim?;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
+8 # J23 2020-01-30 08:01
A statystyka gdzie, typu nałożyli policjanci RD i inni. No i łączna kwota ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sufu
+3 # Sufu 2020-01-30 08:29
Wyścig szczurów :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krul
+8 # Krul 2020-01-30 15:25
Strajkujcie częściej :D lepiej dla nas kierowców
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xyz
+6 # xyz 2020-01-30 16:33
Idioto na droGe bys nie wyjechal jakby nie Oni....juz nie mowie o pieszych
..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja234
+4 # Ja234 2020-01-31 06:02
Jeszcze gdyby zajęli się osobami jeżdżącymi na rowerach bez oświetlenia w nocy, bez odblasków byłoby jeszcze lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja234
+9 # Ja234 2020-01-31 06:04
Dodatkowo kierowcy jeżdżący na pseudo ksenonach z Chin którzy oślepiają albo ledach za 10zl z alliexpress, za to niech się zabiorą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Invit...
-7 # Invit... 2020-01-31 17:40
niech zaczna od siebie bo wiekszosc z nich jezdi po spożyciu a jak im lejce odbiorą to i tak jezdzą pomimo zakazu bo to zorganizowana grupa, kryjąca swoich, jak dla mnie patologia dzis nikt normalny nie idzie do psiarni!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stary wyjadacz
+10 # Stary wyjadacz 2020-01-31 17:57
A jak coś się złego dzieje to na policję idziesz a tutaj patologią wyzywasz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mk
+9 # mk 2020-02-02 00:52
a ja codziennie widzę auta z neonkiem "zawieź mnie" na dachu, czemu nasi mundurowi nie zrobią z tym porządku ? statystyka by im się poprawiła :) jest to ewidentne naruszenie ustawy o licencjonowanym przewozie osób która zabrania umieszczania tego typu reklam na aucie, a swoją drogą zapewne żaden z kierowców nie ma licencji a dowodzący flotą Pan Wiktor na dzień dzisiejszy nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej, prawda ? p.s. nie jestem taksówkarzem ani konkurencją :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chuj. wiesz
-4 # Chuj. wiesz 2020-02-02 12:58
Slyszalem ze obszedł przepisy podciągając to pod transport hotelowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chuj. wiesz
-8 # Chuj. wiesz 2020-02-02 13:01
Więc działa legalnie także spierda... ze swoimi domysłami i zajmij się swoim ogrodkiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mk
+7 # mk 2020-02-02 14:15
bardzo śmieszne :) i każdy z jeżdżących ma taką licencję ? słyszałeś że obszedł ? to może mnie uświadomisz bardziej ? dziwne że na swoich stronach nie podaje NIP-u i innych danych, skoro jest takim poważnym biznesmenem to chyba nie ma się czego wstydzić, w bazie CEiDG którą może sprawdzić każdy nie ma zarejestrowanej żadnej działalności i hotelu też nie :) a Ty skoro tak brzydko się odzywasz to pewnie masz w tym interesik malutki :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chuj. wiesz
-12 # Chuj. wiesz 2020-02-02 19:01
A Twój interes aby pisać tu na temat zawieź mnie to spierdolon.. głowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mk
+9 # mk 2020-02-02 22:52
Cytuję [wulgaryzm]. wiesz:
A Twój interes aby pisać tu na temat zawieź mnie to spierdolon.. głowa

bo nie podoba mi się jak ktoś omija prawo, podatki i bezczelnie reklamuje nielegalny interes a właściwe służby udają że nie widzą, pasuje Ci odpowiedź mądralo ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
arbuzowy
-4 # arbuzowy 2020-02-04 14:49
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bananowy
+2 # bananowy 2020-03-24 09:34
Cytuję arbuzowy:
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja

Cytuję arbuzowy:
Zawież mnie działa legalnie, na licencji klienci są również zadowoleni z oznakowania ponieważ łatwiej rozpoznać auta bądżmy ludżmi w lubaczowie przydaje się ta usługa BARDZO z kąd ty sie człowieku urwałeś? Pewnie szykuje sie konkurencja


Tak legalnie działa, iż:

Ktoś tam zapłacił kilka mandatów, a dodatkowo od kilku tygodni nie widać samochodów, strona Internetowa została wyłączona, strona na FB zawieszona, nie wiem jak z dostępnością aut.

Legalne jak diabli ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi