ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Jubileusz 10 – lecia Klubów Seniora gminy Lubaczów

fot. gminalubaczow.pl
fot. gminalubaczow.pl

fot. gminalubaczow.pl

W czwartek (23.01) roku w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbył się Jubileusz 10 – lecia Klubów Seniora z Młodowa, Krowicy Samej oraz Załuża.

Spotkanie z seniorami oraz zaproszonymi gośćmi było doskonałą okazją do podsumowań działalności Klubów w przeciągu dekady.

Po wprowadzeniu do uroczystości przez panią Martę Tabaczek, gratulacje „Jubilatom” złożyły koordynatorki: Sylwia Czucha, Urszula Pukas i Elżbieta Wojciechowska. Z uwagi na obchodzone kilka dni wcześniej Dzień Babci i Dziadka, do życzeń dołączyły dzieci, które recytowały wiersze dedykowane seniorom.

Każdy Klub Seniora otrzymał „prezent muzyczny” w formie dedykowanego utworu muzycznego w wykonaniu Kapeli Ludowej „Nad Brusienką”. Z ciepłym przyjęciem spotkał się również mini recital Zuzi Czebanyk z Załuża.

Podczas uroczystego wieczoru nie mogło zabraknąć gratulacji i życzeń od samorządu gminy Lubaczów. W swoim wystąpieniu Wójt Gminy Lubaczów podziękował członkom Klubów Seniora za dotychczasową działalność na rzecz integracji społecznej, promowania kultury, przekazywania tradycji i zwyczajów młodszym pokoleniom. Podkreślił, że samorząd gminny w dalszym ciągu będzie wspierał działania seniorów w kierunku podnoszenia edukacji, organizacji wypoczynku, podnoszenia umiejętności oraz rozwijania pasji. Wójt Gminy Lubaczów i Przewodniczący Rady Gminy wręczyli Jubilatom listy gratulacyjne oraz upominki.

Na ręce pani Teresy Dobko z Załuża, pani Marii Gawlik z Krowicy Samej oraz pana Romana Krawczyka z Młodowa delegacje pozostałych Klubów tj. z Baszni Dolnej, Opaki i Lisich Jam wręczyły okazałe prezenty. Podniosłym momentem było odśpiewanie gromkiego „Sto lat” przy akompaniamencie instruktorów muzyki pana Janusza Szaja i Ryszarda Antonika, Kapeli „Nad Brusienką” oraz degustacja jubileuszowego tortu. Dopełnieniem tego wyjątkowego Jubileuszu był poczęstunek oraz wieczór taneczny przy zespole „Akces” pana Pawła Młodowca.

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

{AG}seniorita{/AG]

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.