Gminny Żłobek "Kraina Malucha" świętował 5 urodziny

fot. gminalubaczow.pl
fot. gminalubaczow.pl

fot. gminalubaczow.pl

29 listopada swoje 5 urodziny obchodził Gminny Żłobek w Dąbkowie. Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lisich Jamach.

Część artystyczna przygotowana została z udziałem zarówno najmłodszych żłobkowiczów jak i ich starszych kolegów z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Malucha”, którzy są absolwentami żłobka. Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Wójt Gminy Lubaczów Pan Wiesław Kapel, rodzice i dzieci. Po występach tanecznych odbyło się pasowanie na żłobkowicza i przedszkolaka. Jak na urodziny przystało nie zabrakło również jubileuszowego tortu i innych słodkości. Zwieńczeniem całej uroczystości była krótka prezentacja wspomnień i wydarzeń, które miały miejsce w przeciągu 5 lat. 

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

IMG_2762.jpgIMG_2780.jpgIMG_2783.jpgIMG_2828.jpgIMG_2855.jpgperson-fire-profession-yellow-police-extinction-928187-pxhere.com.jpg

Źródło: gminalubaczow.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.