Teresa Pamuła w Komisji Finansów Publicznych oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła będzie pracowała w dwóch sejmowych komisjach - Finansów Publicznych oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przedstawicielka Ziemi Lubaczowskiej w Sejmie zasiadać będzie w Komisji Finansów Publicznych, w której składzie jest 50 posłów. Przewodniczącym tejże komisji jest były minister środowiska Henryk Kowalczyk. Posłanka z Lubaczowa będzie pracować także m.in. z byłą wicewojewodą Ewą Leniart oraz Tadeuszem Cymańskim, który pełni funkcję zastępcy przewodniczącego komisji.

Do zakresu działania Komisji należą sprawy systemu pieniężnego, kredytowego i podatkowego, płac i dochodów, budżetu i planów finansowych państwa, funduszy celowych, agencji i fundacji z udziałem Skarbu Państwa, ubezpieczeń majątkowych oraz ceł i statystyki.

Teresa Pamuła zasiądzie także w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jej przewodniczącym został Robert Telus z PiS.

Do zakresu działania Komisji należą sprawy rolnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa, skupu płodów rolnych, hodowli, spółdzielczości rolniczej, gospodarki i ochrony gruntów rolnych i leśnych, zaopatrzenia wsi i rolnictwa w środki produkcji, w tym melioracji i zaopatrzenia wsi w wodę, przemysłu spożywczego oraz przetwórstwa rybnego, społeczno-zawodowych organizacji rolników i sytuacji socjalno-bytowej ludności wiejskiej; do zakresu działania Komisji należą również sprawy określania kierunków demonopolizacji organów i struktur zajmujących się powyższą działalnością oraz rozwoju i modernizacji infrastruktury wsi oraz problematyka związana z oświatą i doradztwem rolniczym.

Inauguracyjne posiedzenie Sejmu IX kadencji odbyło się 12 listopada.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

siłek
-15 # siłek 2019-11-16 06:01
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stołku dla rolników
broszka
+25 # broszka 2019-11-16 06:45
Dokladnie. Rolnicy skakac w górę (oiszła tam gdzie kazali i bedzie podnosic rękę tak jak bedą kazać)
Jacke
+4 # Jacke 2019-11-16 14:32
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....
sąsiadka
+20 # sąsiadka 2019-11-16 14:52
Cytuję Jacke:
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....

O tak , aktorka z niej niezła !
n
+5 # n 2019-11-19 12:36
Cytuję Jacke:
Z taką piękna buzią powinna być chyba aktorką ....

Z którą buzią, tą z plakatu czy tą prawdziwą.
Ona
-14 # Ona 2019-11-16 17:51
Co za nienawisc kazdy moze brac udzial w wyborach i byc poslem to takie proste
Olaf
+7 # Olaf 2019-11-16 22:41
I jakoś to będzie....... prezes da to cacy


..........a jak nie da to wina nie nasza.Tylko tych co byli
obserwator
+10 # obserwator 2019-11-17 13:37
... wina Tuska !!!
Krzys
# Krzys 2019-11-17 11:02
Przez osiem lat poprzednich rządów.... ;)
XL
-7 # XL 2019-11-17 19:05
Nie rozumiem was wszystkich nazekacie marudzicie że nie na nikogo odpowiedzialneg o z powiatu Lubaczowa kiego ale jak jest to dalej źle (Po) rządziło było źle (PiS) wygrał dalej źle ludzie tylko narzekacie zastanówcie się nad sobą
Olaf
+13 # Olaf 2019-11-17 22:35
Przepraszam chciałbym aby rozumiano różnice między narzekaniem a racjonalną oceną sytuacji.Tylko tyle
siłek
+8 # siłek 2019-11-18 06:31
Na Prezydenta jest JAKIŚ KANDYDAT Z POWIATU LUBACZOWSKIEGO
Mądry
# Mądry 2019-11-18 08:02
Ostatecznie mogę być ja...
Wystarczy ładnie poprosić...
Zmiotę konkurencję !!!
Finansista
+4 # Finansista 2019-11-18 16:08
Bez doświadczenia to możesz co najwyżej zamiatać klatkę i to trzeba wiedzieć jak xd
Ppp
+3 # Ppp 2019-11-19 12:26
Po 89 roku trzeba bylo zrobic tak jak w Rumunii. Kiszczak i Jaruzelski wisieliby na latarniach. Jestem zwolennikiem twardej linii. Krotko i za morde. Po 89 powinnismy budowac Polske od nowa,a taki kiszczak byl wicepremierem,s zefem msw a jaruzel prezydentem. Niejaki aaron szechter okreslil jaruzela czlowiekiem honoru. Trzeba bylo z tymi z sb ,ub, zbrodniarzami zrobic to z Ceausescu
Toja
-1 # Toja 2019-11-19 13:26
Cytuję Ppp:
Po 89 roku trzeba bylo zrobic tak jak w Rumunii. Kiszczak i Jaruzelski wisieliby na latarniach. Jestem zwolennikiem twardej linii. Krotko i za morde. Po 89 powinnismy budowac Polske od nowa,a taki kiszczak byl wicepremierem,szefem msw a jaruzel prezydentem. Niejaki aaron szechter okreslil jaruzela czlowiekiem honoru. Trzeba bylo z tymi z sb ,ub, zbrodniarzami zrobic to z Ceausescu

Racja!!!
Ppp
-2 # Ppp 2019-11-19 18:41
Ja interesuje sie historia,nam by sie przydal taki czlowiek jak General Francisco Franco,ktory'po gonil czeqtwona holote albo General Augusto Pinochet. No niestety,ale nie mozna pozwolic na samowolke. Jak mawial filmowy pawlak-w demokracji tez ktos musi dyrygowac
Rrr
-1 # Rrr 2019-11-19 19:36
Cytuję Ppp:
Ja interesuje sie historia,nam by sie przydal taki czlowiek jak General Francisco Franco,ktory'pogonil czeqtwona holote albo General Augusto Pinochet. No niestety,ale nie mozna pozwolic na samowolke. Jak mawial filmowy pawlak-w demokracji tez ktos musi dyrygowac


Jaka ty się historią interesujesz? Przez kogo pisaną/manipulo waną
Ppp
-2 # Ppp 2019-11-19 23:53
Po pierwsze to nie jestesmy na Ty. A po drugie mam prawo do swojej opinii .
rum
+1 # rum 2019-11-20 08:43
"nie mozna pozwolic na samowolke" Taki Pinochet rzeczywiście nie pozwalał na samowolkę. Wszystkim oprócz siebie. A swoim "krótko i za mordę" zasłużył na powieszenie bez porównania bardziej niż Kiszczak i Jaruzelski. Pinochet po przywróceniu w Chile demokracji też pozostał przy władzy, był głównym dowodzącym armii i dożywotnim senatorem. Jemu wolno było, mimo że zamordował kilka tysięcy Chilijczyków, bo pogonił czerwoną hołotę? To jest moralność Kalego.
rum
+5 # rum 2019-11-19 14:54
W Rumunii w grudniu 1989 w czasie obalania "Słońca Karpat" zginęło ponad 1000 osób. U nas chyba od połowy lat 80-tych nie zginął nikt. Poza tym cała ta rewolucja i egzekucja Ceausescu prawdopodobnie były sterowane przez niektórych towarzyszy, którzy potem objęli władzę i oczywiście nie przeprowadzili dekomunizacji ani nie budowali Rumunii od nowa.
mim
# mim 2019-11-19 19:34
a ty wtedy byłeś już na świecie?
Ppp
-4 # Ppp 2019-11-20 21:14
No to tak samo jak ja odkrylem blad na tablicy Urzedu Miejskiego. Cytuje-w rocznice wolnych wyborow 1989. To jakim cudem prezydentem zostal jaruzelski. Wolne wybory byly ale tylko do Senatu! Dogadali sie przy kanciastym stole i tyle. A drugi przyklad. Mowi sie,ze Tadeusz Mazowiecki byl pierwszym niekomunistyczn ym premierem. Jest to oczywiscie nieprawda,gdyz pierwszym niekomunistyczn ym premierem byl Edward Osóbka Morawski m 1944 r. Stalinowski pacholek ale nhje byl czlonkiem PPR. Formalnie wiec byl bezpartyjny. Zatem mazowiecki jest drugi. Ile jeszcze bedziemy zyc w klamstwie?
Rrr
# Rrr 2019-11-20 22:04
Historyku!!! ( jak już tak się cofasz historycznie) Pierwszym Premierem RP był JĘDRZEJ MORACZEWSKI, członek PPS-D, PPS (podobnie jak Osóbka-Morawski )
Ppp
+1 # Ppp 2019-11-21 08:44
Chodzilo mi o czas od 1944 a nie II RP
Wolf
+3 # Wolf 2019-11-23 06:18
Najważniejsze że Konfederacja weszła, reszta to banda czworga. Jeszcze przyjdzie czas że odpowiedzie za niszczenie Polski, żydowskie pompomioty. PiS=Polin

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO