ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Nowi funkcjonariusze Podkarpackiej Służby Celno-Skarbowej [ZDJĘCIA]


W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu, w obecności kadry kierowniczej podkarpackiej KAS oraz Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, odbyło się ślubowanie kolejnej grupy nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej (KAS).

W czwartek, 24 października br. kolejna grupa nowo przyjętych funkcjonariuszy podkarpackiej KAS złożyła uroczyste ślubowanie. Swoje obowiązki wykonywać będą w granicznych oddziałach celnych, podległych Podkarpackiemu Urzędowi Celno-Skarbowemu w Przemyślu.

W uroczystości ślubowania wzięła udział kadra kierownicza Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu na czele z Dyrektorem IAS w Rzeszowie podinsp. Grzegorzem Skowronkiem a także Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązującego porządku prawnego, rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania oraz strzec dobrego imienia służby, honoru i godności funkcjonariusza, a także przestrzegać zasad etyki zawodowej- to tekst roty ślubowania, którą funkcjonariusze składają zwróceni w kierunku sztandaru Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podinsp. Grzegorz Skowronek gratulując nowo przyjętym funkcjonariuszom zaznaczył, że służba w strukturach Służby Celno- Skarbowej to nie tylko zadania z zakresu obsługi obrotu towarowego z zagranicą czy ochrony bezpieczeństwa obszaru celnego UE, ale także stabilność zatrudnienia oraz duma i satysfakcja z obowiązków wykonywanych na rzecz naszego państwa.

Jak podkreślił Dyrektor- „To także w miarę upływu profesjonalnie, rzetelnie i uczciwie wykonywanych obowiązków, możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju ścieżki karier m.in. w oparciu o przemyską filię Krajowej Szkoły Skarbowości".

Zwracając się do funkcjonariuszy, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Tomasz Czop podkreślił znaczenie doskonalenia jakości wykonywanej pracy, którą wspierają zarówno szkolenia zawodowe oraz pomoc doświadczonej kadry nadzorującej pracę nowo przyjętych osób.

Nowych funkcjonariuszy czeka teraz 2- letni okres służby przygotowawczej, której celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków służbowych.

W tym czasie będą samodzielnie wykonywać swoje obowiązki na terenie przejść granicznych pod nadzorem opiekuna.

Od stycznia 2018 r. obsada funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej realizujących zadania bezpośrednio na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Krościenku i Budomierzu zwiększyła się średnio o 17 %. Największy wzrost obsady, o 28 %, odnotowano na przejściu granicznym w Korczowej.

Zdjęcia: podkarpackie.kas.gov.pl

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Źródło: podkarpackie.kas.gov.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Opiekunki niemcy
+11 # Opiekunki niemcy 2019-10-26 00:28
Nowi poborcy A mielili wszyscy wracać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Orion
+14 # Orion 2019-10-26 00:55
Kandydaci na milionerów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olaf
+8 # Olaf 2019-10-27 06:19
CENZURA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.