Mieszkańcy Mokrzycy mają nową świetlicę [ZDJĘCIA]


W sobotę 13 października odbyło się oficjalne otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Mokrzycy w gminie Lubaczów.

W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Lubaczów wraz z Zastępcą, przedstawiciel wykonawcy inwestycji, Radni Gminy Lubaczów, Sołtysi, przedstawicielki koła gospodyń wiejskich w Mokrzycy, dzieci i młodzież oraz mieszkańcy wsi.

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich zaproszonych gości i mieszkańców wsi przez Panią Martę Tabaczek, zastępcę dyrektora GOK-u w Lubaczowie, głos zabrał Wójt Gminy Lubaczów – Wiesław Kapel, który przybliżył historie powstania świetlicy oraz etapy jej budowy. Podkreślił jak ważne dla mieszkańców sołectwa Mokrzyca jest to miejsce i ile starań zostało włożonych aby projekt został zrealizowany. Dziękując wszystkim osobom zaangażowanym w jej budowę życzył, aby nowy obiekt służył mieszkańcom, łączył pokolenia i był miejscem do rozwijania talentów i wymiany doświadczeń.

Po okolicznościowych przemówieniach miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali: Wójt Gminy Lubaczów – Wiesław Kapel, Zastępca Wójta Gminy Lubaczów- Krzysztof Kozioł, ks. Roman Karpowicz- proboszcz parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, Jan Mełech – przedstawiciel wykonawcy inwestycji, Krzysztof Rogowski- sołtys sołectwa Mokrzyca ,Eugeniusz Załuski- Radny Gminy Lubaczów, Krystyna Załuska- Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Mokrzycy oraz uczennica Społecznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu. Kolejnym punktem uroczystości było poświęcenie obiektu przez ks. Romana Karpowicza oraz zwiedzanie nowo otwartego budynku.

Podczas uroczystości nie brakowało oficjalnych podziękowań i życzeń składanych na ręce przedstawicieli sołectwa Mokrzyca. Wójt Gminy Lubaczów z okazji oddania do użytku świetlicy na ręce Pani Krystyny Załuskiej wręczył list gratulacyjny, w którym podkreślił zaangażowanie i trud jaki włożyli mieszkańcy w rozwój sołectwa, życząc aby świetlica stała się miejscem przyjaznym lokalnej społeczności.

Dodatkową atrakcją podczas otwarcia świetlicy był występ uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu.

Otwarcie uatrakcyjniły również występy Zespołu Śpiewaczego „Niespodzianka”, Kapeli „Pawlaki” oraz Kapeli „Radość”.

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

IMG_0512.jpgIMG_0524.jpgIMG_0529.jpgIMG_0537.jpgIMG_0546.jpgIMG_0555.jpgIMG_0556.jpgIMG_0574.jpgIMG_0587.jpgIMG_0597.jpgIMG_0611.jpgIMG_0625.jpgIMG_0648.jpgIMG_0669.jpgIMG_0670.jpgIMG_0685.jpgIMG_0705.jpgIMG_0709.jpg

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

miro
-1 # miro 2019-10-14 20:21
chyba w niedzielę redakcjo takie błędy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sylwia
-1 # Sylwia 2019-10-15 13:28
W niedzielę 13 10 2019
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Praca dodatkowa przez internet
( / Praca)

Praca dodatkowa przez internet
05-24-2020

Moskitery okienne 24 godz od zamówienia. Cena od 90zl.
( / Dom i ogród)

Moskitery okienne 24 godz od zamówienia. Cena od 90zl.
05-22-2020

Praca przez internet
( / Praca)

noimage
05-22-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.