1,6 mln zł dofinansowania na budowę sali gimnastycznej i boisk w Krowicy Samej

fot. gminalubaczow.pl
fot. gminalubaczow.pl

fot. gminalubaczow.pl

Gmina Lubaczów otrzyma 1.638.400,00 zł. dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na realizację zadania „Budowa sali gimnastycznej wraz z przebudową boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej”.

Tym sposobem obecne prace nad bardzo potrzebnymi szkole obiektami sportowymi będą mogły znacznie przyspieszyć. Uzyskane dofinansowanie pozwoli w I etapie, do 30 czerwca 2020 r., zakończyć prace budowlane przy sali sportowej i łączniku z częścią dydaktyczną przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej, tak aby już od nowego roku szkolnego mogły być w niej prowadzone zajęcia sportowe.

W II etapie inwestycji zaplanowano budowę boiska wielofunkcyjnego do koszykówki, siatkówki i tenisa z nawierzchnią poliuretanową o wym. 36.50m x 18.30m i boiska do piłki ręcznej z nawierzchnią poliuretanową o wym. 44m x 22m wraz z ogrodzeniem zewnętrznym i piłkochwytami.

Łączna wartość kosztorysowa zadania to 3.863.948,45 zł.

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mieszkaniec
+3 # Mieszkaniec 2019-10-11 16:48
Brawo iż udało się pozyskać pieniądze dla Krowicy Samej. Tylko jest pytanie, co z rozbudową SALI GIMNASTYCZNEJ w ZAŁUŻU ???? Ta sala to klęska.... kto widział ten wie. WÓJT dużo obiecał, lecz oprócz planu i słów rzuconych na wiatr do dnia dzisiejszego nie zrobiono NIC w tym kierunku.... szkoda gadać...
demos
+3 # demos 2019-10-11 22:53
Z pustego i Salomon nie naleje....obiec anki na wiele solectw, tylko , gdy gmina w ogromnych długach , tylko liczyc,że ktoś cos da, niestety nierozsadne gospodarowanie budzetem ma swój wpływ.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.