Kolejna akcja "Trzeźwy poranek". Wpadł 1 kierowca

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

W poniedziałkowy poranek lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 517 kierowców. Ujawnili 1 kierowcę, który wsiadł za kierownicą, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

12 funkcjonariuszy Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie prowadziło w poniedziałek działania „Trzeźwy poranek”. W ramach prowadzonej akcji ujawnili 1 kierowcę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Po godz. 8, podczas kontroli prowadzonej w Rudzie Różanieckiej, funkcjonariusze lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Opel. Policyjny alkomat wskazał u 58-letniego mieszkańca gminy Cieszanów ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca stracił swoje prawo jazdy teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Super
+1 # Super 2019-10-11 14:02
Brawo tępić tych potencjalnych zabójców i eliminować na długi czas!!!!!!

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.