Dofinansowanie ochotniczych straży pożarnych w powiecie lubaczowskim

fot. PSP Lubaczów
fot. PSP Lubaczów

fot. PSP Lubaczów

W piątek (27.09) w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie miało miejsce uroczyste wręczenie promes dotacji dla OSP w powiecie lubaczowskim.

Dotacje przeznaczone są na realizację zadań związanych z organizowaniem przedsięwzięć służących krzewieniu sportu i kultury fizycznej pozwalających na rozwinięcie sprawności wykorzystywanej w działaniach ratowniczych, przedsięwzięć oświatowo-kulturalnych propagujących wiedzę i umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, upowszechnianiem i wspieraniem form współdziałania między lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi w zakresie ochrony przeciwpożarowej, propagowaniem zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu lubaczowskiego.

Promesy dotyczące przyznania środków finansowych zostały przekazane na ręce prezesów ochotniczych straży pożarnych przez Annę Schmidt‑Rodziewicz – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, st. bryg. Daniela Dryniaka – zastępcę podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP oraz mł. bryg. Janusza Jabłońskiego – komendanta powiatowego PSP w Lubaczowie.

Dofinansowanie otrzymało łącznie 42 jednostki z terenu powiatu lubaczowskiego na kwotę 209 986 zł.

1-3.jpgDSC_0002.jpgDSC_0005.jpgDSC_0010.jpgDSC_0020.jpgDSC_0035.jpgDSC_0094.jpgDSC_0105.jpgDSC_0113.jpgDSC_0117.jpgDSC_0126.jpgDSC_0154.jpg

Źródło: KPP PSP Lubaczów


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: