Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm w Lubaczowie

fot. piviso.com/flickr.com
fot. piviso.com/flickr.com

fot. piviso.com/flickr.com

W najbliższy piątek (04.10) w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców dot. możliwości uzyskania unijnych dofinansowań i pożyczek.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu we współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu lubaczowskiego na spotkanie informacyjne dotyczące aktualnych możliwości pozyskania środków na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas spotkania zostaną omówione przede wszystkim zasady ubiegania się o pożyczki i dotacje na rozwój działalności gospodarczej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.