Ruszyły zapisy do Rajdu Rowerowego „Śladami Niepodległej po gminie Horyniec-Zdrój"

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zaprasza na rajd rowerowego Śladami Niepodległej po gminie Horyniec-Zdrój. Ruszyły właśnie zapisy.

Rajd odbędzie się 29 września. Początek o godzinie 10:00 spod budynku Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju. Ilość miejsc jest ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń, limit uczestników 50 osób = 100 kółek na 100 lecie odzyskania Niepodległości.

Rajd przebiega po miejscach ciekawych historycznie oraz związanych z odzyskaniem Niepodległości, w których wcześniej zostaną ukryte skrzynki Geocaching a zadaniem uczestników będzie odnalezienie ich oraz wpisanie się do logbooka. – informuje Krystian Kłysewicz z Stowarzyszenia Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec

Długość trasy wynosi 37 kilometrów. Na 20 kilometrze przewidziany ciepły posiłek w Świetlicy Wiejskiej w Nowym Bruśnie. Zakończenie rajdu w Pensjonacie HAGI gdzie odbędzie się wspólne grillowanie.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do 25 września: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnictwo w rajdzie jest darmowe, każdy uczestnik rajdu otrzyma ciepły posiłek, kiełbaskę z grilla oraz wodę, zostanie również objęty ubezpieczeniem grupowym, otrzyma pamiątkę.

Rajd objęty jest patronatem honorowym wójta gminy Horyniec-Zdrój - Roberta Serkisa.

Regulamin rajdu znajduje się pod tym linkiem.

Trasa:

Zobacz trasę w Traseo

Rajd został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”. www.niepodlegla.gov.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.