"Mistrzowskie zmiany" w Gminie Lubaczów. Trwa głosowanie


Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego organizuje konkurs „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. Wśród no minowych znalazła się inwestycja zrealizowana przez gminę Lubaczów tj. "Rozbudowa i przebudowa budynku byłej szkoły podstawowej w Krowicy Lasowej wraz z zagospodarowaniem otoczenia na potrzeby utworzenia Domu Pomocy Społecznej”.

Na konkurs zgłoszono ogółem 62 projekty. Jednakże do konkursu zakwalifikowano jedynie 25 zadań. Wśród wyróżnionych znalazła się inwestycja gminy Lubaczów, która polegała na przebudowie budynku byłej szkoły podstawowej w Krowicy Lasowej w celu utworzenia Domu Pomocy Społecznej.  Teraz beneficjenci mają czas na zaprezentowanie efektów. Po przeprowadzeniu wizyt u nominowanych, zebraniu materiału fotoreporterskiego i przygotowaniu raportu Kapituła wskaże zwycięzców w każdej kategorii.

Swojego „Mistrza” wybiorą też internauci, bowiem 3 września ruszyło internetowe głosowanie, które znajduje się pod tym linkiem: https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/.  Głosować można codziennie do 23 września.

To Wy zdecydujecie, kto zasługuje na miano „Mistrza zmian”. Każdy oddany głos jest dla nas ważny, bo przybliża nas do zdobycia tego zaszczytnego tytułu. Będziemy wdzięczni za poświęcenie chwili i oddanie głosu na nasz projekt. – zachęcają urzędnicy z gminy Lubaczów

Przypomnijmy, że Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Krowicy Lasowej powstał w budynku po byłej szkole podstawowej. Przebudowa obiektu  rozpoczęła się w 2017 roku, a zakończyła w pierwszej połowie 2018 roku.  DPS ma na celu zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej dla przyszłych 28 pensjonariuszy, którzy znajdą tutaj warunki do spokojnego, bezpiecznego i godnego życia. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, mają do swojej dyspozycji 12 przestronnych pokoi dwu i trzyosobowych, każdy z osobnym węzłem sanitarnym oraz sale do zajęć ruchowych i prowadzenia warsztatów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Weik
0 # Weik 2019-09-06 06:05
Gratulacje dla Pana wójta , radnych i całej gminy za ten mistrzowski projekt, mają mój głos i całej mojej rodziny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
0 # ja 2019-09-08 16:46
gowno robi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
( / Inne)

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
08-05-2020

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Szczeniak - suczka
( / Dom i ogród)

Szczeniak - suczka
07-25-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.