Kiermasz Rodzinny i Lubaczowska Shopa na targowisku w Lubaczowie. Można za darmo rezerwować stoiska


Targowisko Miejskie „Mój Rynek” przy ul. Handlowej zamieni się w Targowisko p(różności), bo w sobotę, 24 sierpnia o godz. 9:00 ruszy Kiermasz Rodzinny i Lubaczowska SHOPA – giełda rzeczy używanych.

Połączona oferta dwóch giełd tematycznych jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Na ulicę Handlową zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież, seniorów i kolekcjonerów starych przedmiotów. Będzie można sprzedawać, oglądać, wymieniać się rzeczami, dobrze przy tym się bawiąc. - zachęca Urząd Miasta w Lubaczowie

Na blatach pojawić się może niemal wszystko – dziecięce akcesoria: ubranka, buciki, zabawki, wózki, nosidełka, bajki, rowerki, foteliki oraz przedmioty z duszą: stare lampy, obrazy, filiżanki, meble, książki, porcelana, biżuteria, a nawet sprzęt elektroniczny czy rowery. Ponadto za wsparcie akcji charytatywnej zdobyć będzie można miejskie gadżety promocyjne: podkładki pod myszkę, magnesy, długopisy, mapki, widokówki i smycze. Gdy rodzice oddawać się będą zakupom, dzieciom czas umilą dmuchańce i animatorzy, którzy będą zapraszać do zabawy. Nie zabraknie także loterii fantowej oraz wspólnego grillowania.

Przypomnijmy, że głównym celem organizacji wydarzeń na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” jest umożliwienie mieszkańcom odsprzedania niepotrzebnych przedmiotów, które innym osobom mogą się przydać. Warto więc przetrząsnąć swoje strychy i domowe zakamarki w poszukiwaniu rzeczy, które chce się oddać innym.

Darmowa rezerwacja blatów prowadzona jest pod numerem telefonu 16 632 80 10 wew. 44 – Biuro Promocji i Informacji.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: