Krwiodawcy wyruszą spacerkiem po zdrowie


W najbliższą sobotę odbędzie się trzecia edycja Rajdu Pieszego "Spacerkiem po zdrowie". Organizatorzy zaplanowali trasę wiodącą do Radruża przez Wólkę Horyniecką i dalej do Horyńca-Zdroju, gdzie Rajd zakończy się przy ognisku.

III Rajd Pieszy „Spacerkiem po zdrowie” to inicjatywa Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca-Zdoju. W tym roku odbędzie się on w sobotę, 13 lipca. Rajdowicze wyruszą z Parku Zdrojowego w Horyńcu, odwiedzając po drodze Wólkę Horyniecką i Radruż, by z powrotem dotrzeć do Horyńca-Zdroju. Tradycyjnie na trasie na uczestników będzie czekać pyszne jedzenie z kuchni wojskowej a o ciekawych mijanych miejscach opowie przewodnik.

– Dla piechurów przygotowaliśmy koszulki, magnesy, słodką przekąskę i wodę na drogę, posiłek na trasie rajdu i ognisko z kiełbasą i innymi atrakcjami na zakończenie. Mile widziane też kijki do nordic walking – zachęca Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.