Ewelina Czerwonka z Horyńca-Zdroju awansowała do finału Miss Polski Uk & Irleand!


Dzięki m.in. waszym głosom pochodząca z Horyńca-Zdroju Ewelina Czerwonka awansowała do finału konkursu Miss Polski Uk & Irleand! Pod koniec maja w Londynie o tytuł najpiękniejszej powalczy z dziewięcioma innymi kandydatkami. Ewelina ma szansę także na Miss Internetu!

W półfinale konkursu Miss Polski Uk & Irleand oprócz Eweliny Czerwonki znalazło się także siedemnaście innych kandydatek. O tym, która z dziewczyn awansuje do finałowej dziesiątki konkursu decydowało głosowanie internetowe. Nasza krajanka znalazła uznanie w oczach internautów i 25 maja br. w londyńskim White Eagle Clubie o tytuł najpiękniejszej powalczy z dziewięcioma innymi kandydatkami.

25-letnia Ewelina oprócz szans na tytuł Miss Polski UK & Irleand ma także szansę na Miss Internetu. Do tego jednak potrzebuje Waszych głosów, które można oddawać pod tym linkiem.

Głosowanie trwa do 24 maja.

Ewelina Czerwonka ma 25 lat. Pochodzi z Horyńca-Zdroju, ale obecnie mieszka w Huddersfield. Ma 160 cm wzrostu. Interesuje się modą, tańcem oraz fitnessem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.