Marlena Golenia i Paweł Górski Osobowościami Roku w plebiscycie Nowin!

Laureaci Plebiscytu "Osobowość Roku druga od prawej Marlena Golenia, a obok żona Pawła Górskiego: fot. nowiny
Laureaci Plebiscytu "Osobowość Roku druga od prawej Marlena Golenia, a obok żona Pawła Górskiego: fot. nowiny

Laureaci Plebiscytu "Osobowość Roku druga od prawej Marlena Golenia, a obok żona Pawła Górskiego: fot. nowiny

Mieszkanka Horyńca-Zdroju Marlena Golenia oraz pochodzący z Opaki Paweł Górski laureatami plebiscytu „Osobowość Roku” organizowanego przez "Nowiny"

Marlena Golenia nominowana została w kategorii „Kultura” za m.in. organizację warcabowych mistrzostw świata w Horyńcu oraz zawodów „Mali Bohaterowie”. Mieszkanka Horyńca-Zdroju w sumie w dwóch etapach zdobyła aż 1111 głosów. To najwięcej spośród wszystkich kandydatów całym województwie podkarpackim. Z kolei Paweł Górski wygrał w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna" zdobywając prawie 3500 głosów. Mieszkaniec Opaki jest zaangażowanym wolontariuszem i darczyńcą "Szlachetnej Paczki".  Brał udział m.in. w akcji odbudowy domu dla Pani Anieli z gminy Wielkie Oczy oraz dla rodziny z Folwarków.

Zwyciężczyni w czwartek w Rzeszowie odebrała statuetkę. W imieniu Pawła Górskiego nagrodę odebrała jego żona.

Na swoim Facebooku Marlena Golenia podziękowała wszystkim głosującym:

Ze szczerą radością i pewnym zaskoczeniem przyjęłam informację o swoim zwycięstwie w Plebiscycie Magazynu Nowiny 24 na Osobowość Roku 2018 w Kategorii Kultura, w etapie powiatowym, a teraz wojewódzkim. 
To zwycięstwo było możliwe tylko dzięki głosom, które zdecydowaliście się oddać właśnie na mnie. Nie spodziewałam się zarówno nominacji, jak i jej spektakularnego efektu Dziękuję za to, że mnie doceniliście. 
Na rzecz rozwoju kultury w naszym powiecie, a w szczególności w naszej gminie Horyniec-Zdrój działam od lat i nigdy nie oczekiwałam z tego tytułu innych profitów, niż te niematerialne, jak zaszczepianie pasji w młodych ludziach - co stanowi dla mnie priorytet - i promocja naszej gminy na arenie wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej. 
Dziś wiem na pewno, że warto, że moje działania są dostrzegalne i dla wielu z Państwa ważne. Wynik głosowania jest dla mnie niebywałą, orzeźwiającą wprost motywacją do podejmowania dalszych starań, do szukania nowych pomysłów i rozwijania inicjatyw już rozpoczętych.
Dziękuję z całego serca - napisała laureatka plebiscytu

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.