Nowi funkcjonariusze i awanse w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

8 marca w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. Wręczono również akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych – młodszego chorążego Straży Granicznej oraz w korpusie podoficerskim - kaprala SG.

W asyście pocztu sztandarowego siedmiu nowych funkcjonariuszy wypowiedziało słowa roty przysięgi. Ślubowanie przyjął Komendant BiOSG płk SG Robert Rogoz.

Komendant pogratulował ślubującym wstąpienia w szeregi Straży Granicznej, przypominając tym samym, że służba znacznie różni się od pracy. Służba w ochronie granicy państwowej jest szczególnie trudna i wymagająca. Zwracając się do obecnych na sali rodzin, prosił ich o pomoc i wsparcie dla młodych adeptów.

11 marca br. nowo przyjęci rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Po ukończeniu szkolenia zostaną skierowani do pełnienia służby w placówkach SG na Podkarpaciu.

Następnym punktem uroczystości było wręczenie przez Komendanta aktów mianowania dla funkcjonariuszy - absolwentów szkolenia w zakresie Szkoły Chorążych w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie, a następnie dla 27 nowo mianowanych kaprali.

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

 

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Namor
+2 # Namor 2019-03-12 09:12
Jakie stopnie dostaną po kursie w renomowanym centrum szkolenia im funkcjonariusza PAZURA przy ścince drzew i jeździe lawetą po samochody osobowe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.