Nowi funkcjonariusze i awanse w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

8 marca w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. Wręczono również akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych – młodszego chorążego Straży Granicznej oraz w korpusie podoficerskim - kaprala SG.

W asyście pocztu sztandarowego siedmiu nowych funkcjonariuszy wypowiedziało słowa roty przysięgi. Ślubowanie przyjął Komendant BiOSG płk SG Robert Rogoz.

Komendant pogratulował ślubującym wstąpienia w szeregi Straży Granicznej, przypominając tym samym, że służba znacznie różni się od pracy. Służba w ochronie granicy państwowej jest szczególnie trudna i wymagająca. Zwracając się do obecnych na sali rodzin, prosił ich o pomoc i wsparcie dla młodych adeptów.

11 marca br. nowo przyjęci rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Po ukończeniu szkolenia zostaną skierowani do pełnienia służby w placówkach SG na Podkarpaciu.

Następnym punktem uroczystości było wręczenie przez Komendanta aktów mianowania dla funkcjonariuszy - absolwentów szkolenia w zakresie Szkoły Chorążych w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie, a następnie dla 27 nowo mianowanych kaprali.

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

 

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Namor
+2 # Namor 2019-03-12 09:12
Jakie stopnie dostaną po kursie w renomowanym centrum szkolenia im funkcjonariusza PAZURA przy ścince drzew i jeździe lawetą po samochody osobowe?

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.