ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wprosiła się do domu i nie chciała wyjść. Okazało się, że była poszukiwana


Policjanci podczas interwencji zatrzymali 42-letnią kobietę, która była poszukiwana. Okazało się, że ma ona być osadzona w areszcie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta zgodnie z decyzją sądu trafi za kratki, gdzie spędzi najbliższe kilka tygodni.

W piątek wieczorem dyżurny lubaczowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwa kobieta nie chce opuścić domu zgłaszającej. Jak ustalili skierowani na miejsce policjanci, 42-letnia kobieta przyszła do domu zgłaszającej i pomimo wielu próśb nie chciała z niego wyjść. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości „niechcianego gościa”, kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, awanturująca się 42-letnia mieszkanka Lubaczowa - była poszukiwana. Policjanci zatrzymali kobietę, która zostanie przewieziona do aresztu śledczego. Tam, zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe kilka tygodni.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.