Szukasz pracy? Trwa nabór do służby w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

fot. Straż Graniczna
fot. Straż Graniczna

fot. Straż Graniczna

Chcecie związać swoją karierę z służbami mundurowymi? Straż Graniczna poszukuje kandydatów na nowych funkcjonariuszy do Bieszczadzkiego Oddziału. Łącznie w 2019 roku do służby zostanie przyjętych 120 osób.

O pracę w formacji mogą starać się osoby posiadające wyłącznie obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię, które były niekarane za przestępstwo - także skarbowe - oraz posiadają co najmniej średnie wykształcenie. Ponadto kandydat powinien mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej (nie dotyczy kobiet oraz absolwentów szkół wyższych), zaś w dniu przyjęcia do służby jego wiek nie może przekroczyć 35 lat.

Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w Straży Granicznej, powinny najpierw telefonicznie umówić się na termin złożenia dokumentów w Wydziale Kadr i Szkolenia BiOSG nr tel. (16) 673 20 78.

Następnie, kandydatów czeka jeszcze m.in. rozmowa kwalifikacyjna oraz egzaminy (z wiedzy ogólnej, języka obcego, sprawności fizycznej), które odbędą się w jednym z ośrodków szkolenia SG w Kętrzynie, Koszalinie lub Lubaniu.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć na stronie internetowej: http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/bie/aktualnosci/30616,Trwa-nabor-do-sluzby-w-Strazy-Granicznej.html

Osoby, które przejdą przez kolejne etapy kwalifikacyjne i zostaną przyjęte, kierowane są na 3,5-miesięczne szkolenie podstawowe, jednomiesięczną praktykę oraz 3- miesięczne szkolenie podoficerskie.

Obecny nabór prowadzony jest pod kątem planowanych przyjęć do pełnienia służby w ilości do 120 osób w roku 2019, w szczególności do Placówek Straży Granicznej w Korczowej, Medyce oraz Lubaczowie

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: