Krzysztof Szpyt: Będziemy rozwijać nasze miasto


Wybrany na kolejną kadencję burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt dziękuje mieszkańcom stolicy naszego powiatu za zaufanie i wsparcie.

Szanowni Państwo!

Dziękuję za powierzenie mi funkcji Burmistrza Miasta Lubaczowa na kolejną kadencję.
W tej poprzedniej wielokrotnie spotykałem się z pozytywnymi reakcjami Państwa na to, co się wydarzyło w naszym mieście. Odczuwałem na bieżąco wsparcie i akceptację dla działań podejmowanych przeze mnie i Radę Miasta w poprzednich 4 latach.
Kompleksową i wymierną oceną mojej pracy było głosowanie w wyborach samorządowych.
Poparcie jakie otrzymałem od Państwa w I i w II turze wyborów jest dla mnie wielką satysfakcją i powodem do dumy. Jest też motywacją do dalszej pracy na rzecz Lubaczowa.
Cieszę się ogromnie, że wraz z nowo wybraną Radą Miasta, wsłuchując się w głosy mieszkańców, będziemy rozwijać nasze miasto.

Po okresie wyborczym, kiedy rywalizujemy ze sobą pokazując swoje pomysły i zamierzenia, czas na zamknięcie tego rozdziału i wspólną pracę dla Lubaczowa. Do tej pory takie postępowanie sprawdzało się i przynosiło efekty. Jestem przekonany, że tak będzie nadal.

Dziękuję za zaufanie i wsparcie.

Krzysztof Szpyt

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.