Nowi komendanci policji w regionie. Rozkazy powołania oficjalnie wręczone

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Podinspektor Grzegorz Błaszczyk powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Oleszycach i Narolu podkom. Jarosława Wojtaka i asp. Marka Żołądka.

Podczas uroczystej odprawy Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie podinsp. Grzegorz Błaszczyk powołał na stanowisko komendanta komisariatu w Oleszycach podkom. Jarosława Wojtaka. Podczas spotkania odbyło się także uroczyste pożegnanie poprzedniego komendanta podinsp. Roberta Sobolewskiego, który od czerwca br. pełni funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządów, leśników i duchowieństwa z terenu działania komisariatu w Oleszycach oraz kadra kierownicza lubaczowskiej komendy.

Podczas wczorajszej odprawy  w obecności kadry kierowniczej i zaproszonych gości, Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie podinsp. Grzegorz Błaszczyk powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Oleszycach podkom. Jarosława Wojtaka.

Komendant Błaszczyk w trakcie uroczystości podziękował także poprzedniemu komendantowi komisariatu w Oleszycach podinsp. Robertowi Sobolewskiemu i życzył dalszych sukcesów w służbie w sąsiedniej jednostce - Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku.

Gratulacje nowemu komendantowi i podziękowania dla jego poprzednika składali również: ks. Dziekan Józef Dudek, Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Andrzej Gryniewicz, Wójt Gminy Wielkie Oczy Tomasz Lorenc, Zastępca Wójta Gminy Stary Dzików Bogusław Gilarski oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleszyce Stanisław Zagrobelny, a także zgromadzona na uroczystości kadra kierownicza.
 
Podkom. Jarosław Wojtak odebrał z rąk samorządowców gratulacje i zapewnił o swojej gotowości do współpracy z lokalnymi społecznościami na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin z terenu działania komisariatu w Oleszycach.

Także wczoraj na stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Grzegorz Błaszczyk mianował asp. sztab. Pawła Fariona, który od czerwca br. pełnił obowiązki na tym stanowisku, a wcześniej był kierownikiem Posterunku Policji w Narolu. Burmistrz Miasta i Gminy Narol Stanisław Woś gratulował nowemu naczelnikowi awansu i podziękował za niezwykle dobrą i owocną współpracę z samorządem, wręczając pamiątkowy grawerton. Życzenia równie dobrej współpracy w trosce o bezpieczeństwo od burmistrza otrzymał asp. sztab Marek Żołądek, który od wczoraj pełni obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Narolu.

303-171991.jpg303-171993.jpg303-171994.jpg303-171995.jpg303-171996.jpg303-171997.jpg

Źródło: KPP Lubaczów


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: