Nie pozwolili odjechać pijanemu 48-latkowi

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Ponad 2 promile alkoholu miał 48-letni kierowca forda. Mężczyzna, po wyjściu z baru, wsiadł do samochodu i próbował odjechać. Zauważyły to dwie osoby i nie pozwoliły mu daleko odjechać. Zabrały mu kluczyki i przekazały policjantom.

Wczoraj około godz. 21, dyżurny lubaczowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu pijanego kierowcy. Na ul. Kolejowej w Lubaczowie funkcjonariusze zastali dwie osoby, które wskazały mężczyznę, którego powstrzymały, gdy próbował odjechać samochodem. Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna, po wyjściu z baru, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i próbował nim odjechać. Jednak oni podejrzewając, że może być pijany, uniemożliwili mu dalszą jazdę i odebrali kluczyki.

Podejrzenia zgłaszających okazały się słuszne. 48-letni mieszkaniec gminy Lubaczów miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto nie miał przy sobie dokumentów pojazdu, ani prawa jazdy. Policjanci sprawdzili w policyjnych bazach, że mężczyzna posiada uprawnienia do kierowania. Teraz przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za brak dokumentów podczas kontroli.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Paweł
-5 # Paweł 2018-07-03 12:36
Jak może odpowiedzieć za jazdę pod wpływem skoro nie jechał ?? Bo go zatrzymali ponadto policja nie widziała go w aucie ??
Emeryt
-7 # Emeryt 2018-07-03 12:53
Zrobi im sprawę i beka za zatrzymanie za darmo ponadto chcial się położyć spać w samochodzie to conie wolno
Świadek
+4 # Świadek 2018-07-03 22:40
Widziałam tego kierowcę za kierownica odpalił auto i ujechał kawałek :) więc odpowie za to słusznie bo gdyby nikt nie zareagował to by facio pojechał i nie wiadomo co mogło by się stać !
Xxl
+6 # Xxl 2018-07-03 13:05
Brawo za interwencje tych ludzi szacun za odwage jak mial zamiar pic to niech by szadł na piechote a nie w auto siadac to sie nazywa zamiar popelnienia przestepstwa jak nie znacie praw to nie piszcie bzdur
Emeryt
-5 # Emeryt 2018-07-04 21:39
Znaj się na prawie a te mówi jasno ci co go zatrzymali zostaną oskarżeni za zatrzymanie za darmo jest o tym artykół w kodeksie oskarzonych
Kris
+1 # Kris 2018-07-05 18:38
Panie emeryt. Pan sie wróci do podstawóki, bo w naszym kraju nie ma artykółów tylko artykuły
Black
+1 # Black 2018-07-05 21:47
No i nie ma "kodeksu oskarżonych". Zabawny człowieczek ten niby emeryt :)

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.