Discovery Channel w siedzibie Game Over Cycles [ZDJĘCIA]

fot. Discovery / Szymon Adamczyk
fot. Discovery / Szymon Adamczyk

fot. Discovery / Szymon Adamczyk

Ekipa telewizji Discovery Channel pojawiła się w Lisich Jamach. W siedzibie firmy Game Over Cycles, odbyła się promocja nowego sezonu  legendarnej serii American Chopper - najsłynniejszego na świecie programu o przerabianiu motocykli.

Informując zaproszonych dziennikarzy o nowych odcinkach programu, Discovery Channel chciało również zaprezentować mediom polską firmę, która także zajmuje się budową oraz modyfikowaniem motocykli i osiąga na tym polu międzynarodowe sukcesy. Poza tym podkarpackie Game Over Cycles ma pewne koneksje z Orange County Choppers, czyli firmą będącą bohaterem amerykańskiego programu. W 2016 roku podczas European Bike Week, największego festiwalu motocyklowego w Europie organizowanego co roku w Austrii, szef OCC Paul Teutul Senior wręczył GOC nagrodę dla stworzonego przez polską firmę Hard Rock Cafe Bike’a, który w prestiżowym  konkursie firmy Custom Chrome zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Modyfikowany Harley" (video). Jak ujawnił szef GOC Stanisław Myszkowski, Paul  Senior przyznał wtedy, że maszyna z Polski to najlepszy tematyczny motocykl, jaki widział w życiu. Myszkowski przyznaje też, że amerykański program był dla niego inspiracją do przekształcenia jego pasji i hobby budowania motocykli w profesjonalną firmę oraz pracę.

Ekipa Discovery Channel spędziła na Podkarpaciu dwa dni odwiedzając warsztat GOC na Lisich Jamach oraz salon wystawowy w Rzeszowie, a także zlokalizowany w tym samym budynku salon Harley-Davidson Rzeszów, którego właścicielem jest Game Over Cycles. Nowe odcinki legendarnej serii pt. „Amerykański Chopper: Powrót Legendy” będą miały swoją premierę  w  Polsce  18  lipca  (środa) o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel.

discovery00.jpgdiscovery01.jpgdiscovery02.jpgdiscovery03.jpgdiscovery04.jpgdiscovery05.jpgdiscovery06.jpgdiscovery07.jpgdiscovery08.jpgdiscovery09.jpgdiscovery10.jpgdiscovery11.jpgdiscovery12.jpgdiscovery13.jpgdiscovery14.jpgdiscovery15.jpgdiscovery16.jpgdiscovery17.jpg

fot. Discovery / Szymon Adamczyk

Informacja nadesłana


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: