3,5 mln zł na remonty dróg w gminie Horyniec-Zdrój

Zdjęcie ilustracyjne, fot. archiwum zlubaczowa.pl
Zdjęcie ilustracyjne, fot. archiwum zlubaczowa.pl

Zdjęcie ilustracyjne, fot. archiwum zlubaczowa.pl

Ruszają remonty dróg na terenie Gminy Horyniec. Dzięki dofinansowaniom zostanie przebudowana droga od centrum Horyńca do Wólki Horynieckiej oraz droga gminna w miejscowości Puchacze.

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych wykonane zostanie zadanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1692R Horyniec-Wólka Horyniecka–Kaplisze w km 0+000 -3+950”. Wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Tomaszowa Lubelskiego. Wartość inwestycji to 3 112 718,63 zł. Przewidziane do wykonania są: wymiana nawierzchni drogi, przebudowa skrzyżowania w centrum Horyńca-Zdroju, budowa chodnika do końca ulicy Zdrojowej, budowa i odmulenie rowów oraz zjazdy do posesji. Umowny termin wykonania zadania to 28 września 2018 r. Inwestycja realizowana jest w partnerstwie Powiatu Lubaczowskiego z Gminą Horyniec-Zdrój.

Również w czerwcu w ramach ministerialnej promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych Gmina Horyniec-Zdrój rozpocznie zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 105051R w miejscowości Puchacze”. Wykonawcą zadania będzie również Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Tomaszowa Lubelskiego. Wartość inwestycji to 377 404,97 zł. Wykonanie przedsięwzięcia obejmuje zmianę nawierzchni drogi, budowę przepustów i czyszczenie poboczy. Termin wykonania to 28 września 2018 r.

Źródło: horyniec-zdroj.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

misiek77
# misiek77 2018-06-15 12:29
A kiedy druga strona Nowin Horynieckich będzie robiona tylko Puchacze Podemszczyzna Brusno i tak dalej
eryk
-2 # eryk 2018-06-15 14:59
Tam wiesniaku z tamtej strony maja wam chaszu nasupac i utwardzic dla passatow wsioki wam wystarczy..

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.