T-Mobile inwestuje w rozwój sieci LTE w województwie podkarpackim

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Dobra wiadomość dla mieszkańców województwa podkarpackiego – T-Mobile rozbudowuje sieć LTE i uruchamia kolejne stacje bazowe, które zapewnią jeszcze lepszy zasięg. W wyniku dotychczasowych prac w zasięgu LTE operatora jest już 91% populacji kraju. Dla klientów oznacza to przede wszystkim wyższą jakość połączeń i szybszy Internet bezprzewodowy.

Od momentu zakończenia aukcji LTE, na której T-Mobile pozyskał nowe częstotliwości z zakresu 800 MHz, operator aktywnie inwestuje w rozwój infrastruktury LTE – uruchomił ponad 300 nowych nadajników. Stacje pozwalają na zwiększenie zasięgu bezprzewodowej sieci – aktualnie T-Mobile z zasięgiem LTE dociera do 91% populacji na ponad 63% powierzchni Polski.

Użytkownicy zauważą znaczną poprawę jakości w codziennym korzystaniu z sieci oraz lepszy zasięg, również na terenach pozamiejskich oraz wewnątrz budynków. Wyższy komfort korzystania z mobilnego Internetu to także błyskawiczny dostęp do stron www, szybsze pobieranie plików oraz znakomita jakość transmisji muzyki i odtwarzanych filmów.

W całym województwie podkarpackim w wyniku prac modernizacyjnych w ostatnim czasie uruchomiono kilkanaście nowych nadajników – m.in. w Dukli w powiecie krośnieńskim, Narolu i Cieszanowie w powiecie lubaczowskim, Birczy w powiecie przemyskim oraz w Grębowie i Baranowie Sandomierskim w powiecie tarnobrzeskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: